آفتاب

پر درآمد ترین رشته های آموزشی آرایشگری با مدرک فنی حرفه اییکی از شغل هایی که اکثر خانم ها تمایل دارند آن را یاد بگیرند رشته های آرایشگری می باشد تا علاوه بر اینکه میتوانند نیاز خود در این ارتباط را برطرف کنند از طرف دیگر منبع درآمدی خواهند داشت و میتوانند شغل پر درآمدی برای خود دست و پا کنند.

بسیاری از خانم ها به خاطر مسائل اقتصادی تمایل دارند یک هنر یا حرفه ای را یاد بگیرند تا بر اساس آن وارد بازار کار شوند و علاوه بر اینکه از نظر مالی مستقل میشوند کمک خرجی هم برای خانواده خود باشند. یکی از شغل هایی که اکثر خانم ها تمایل دارند آن را یاد بگیرند رشته های آرایشگری می باشد تا علاوه بر اینکه میتوانند نیاز خود در این ارتباط را برطرف کنند از طرف دیگر منبع درآمدی خواهند داشت و میتوانند شغل پر درآمدی برای خود دست و پا کنند. از میان رشته های آرایشگری آموزش کاشت ناخن وآموزش کاشت مژه بسیار پر طرفدار است در ادامه توضیحاتی در ارتباط با این دو رشته ارائه میشود.

آموزش کاشت ناخن

اکثر خانمها برای رفتن به مهمانی ، جشن تولد و یا عروسی باید کلی وقت بزارند و ناخن های خود را سوهان بزنند و وقتی را هم برای لاک زدن صرف کنند انجام این کار هم خیلی وقت گیر هست هم ممکن هست بعد از یک مدتی باعث خستگی و دلزدگی بانوان شود در نتیجه امروزه با مراجعه به آرایشگاه ها و استفاده از هنر ناخن کار هر مدلی با هر طرح و رنگی که تمایل داشته باشیم ناخن کار روی ناخن ما پیاده سازی میکند و به این شکل ناخن های ما مرتب و لاک زده و با طرح جذاب هستند و دیگر نگران این نیستم اگر به مهمانی دعوت شدیم با عجله به لاک زدن ناخن های خود بپردازیم .در نتیجه بازار کار کاشت ناخن بسیار داغ است و خانم های جویای کار سعی می کنند با آموزش کاشت ناخن خیلی سریع وارد بازار کار شوند. کسب درآمد کنند.سرفصل های آموزش کاشت ناخن

آشنایی با ابزار و وسایل کاشت ناخن

آشنایی با ساختار ناخن

آموزش انواع

ابزارها و وسایل کاشت ناخن

سوهان برقی و دستی

عقب زن

نیپر

قلم وان بال

قلم تخت

ست سر سوهان مانیکور

کروم

شوگر

ژل طراحی

و .......

انواع روش های آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن با قالب

آموزش کاشت ناخن هلویی

آموزش کاشت ناخن با پودر

آموزش کاشت ناخن مادر

آموزش کاور ناخن با فرمر

آموزش کاشت ناخن با ژل کاسه ای

و.....

آموزش کاشت مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه یا آموزش کاشت مژه یکی از رشته های پر طرفدار آرایشگری می باشد در این رشته آموزشی هنر جو بعد از گذراندن دوره مورد نظر و کسب امتیاز قبولی در آزمون فنی حرفه ای موفق به دریافت مدرک فنی حرفه ای اکستنشن مژه میشود.

سر فصل های آموزش اکستنشن مژه

آشنایی با ابزارها و وسایل مرتبط با اکستنشن مژه

آموزش انواع روش های فن سازی

مشاوره و بازرایابی مشتری

آشنایی با مژه های رنگی و آمبره

و.....

انواع روش های اکستنشن مژه

اکستنشن مژه کلاسیک

اکستنشن مژه سه بعدی

اکستنشن مژه تار به تار

اکستنشن مژه روسی

اکستنشن مژه عروسکی

و ......

بازار کار اکستنشن مژه

اکستنشن مژه بازار کار خیلی خوبی دارد از آنجایی که رقابت در این حرفه بسیار زیاد است باید با ارائه کار خوب و قیمت منصافه باعث جذب بیشتر مشتری نسبت به رقبای خود شوید و با دادن آموزشهای لازم بعد از انجام اکستنش مژه باعث رضایت مشتریان خود شوید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران VIP

در آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران VIP دو رشته آموزش کاشت ناخن و آموزش کاشت مژه به صورت تخصصی زیر نظر مربیان حرفه ای و با تجربه آموزش داده میشود در این آموزشگاه کلاس های رفع اشکال هم برقرار می باشد و هنر جویان را تا با وارد شدن به بازار کار پشتیبانی و حمایت می کنند.برای دریافت اطلاعات بیشتر با این آموزشگاه در تماس باشید.

تلفن تماس : 22036066 - 021وبگردی