آفتاب

پرسپولیس همچنان در کورس قهرمانیایسنا نوشت: دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس تهران از سری رقابت‌های هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس تهران امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه  یک بر صفر به سود پرسپولیس  به اتمام رسید.

با این نتایج، پرسپولیس جایگاه خود را در کورس قهرمانی حفظ کرد و با ۴۸ امتیاز در تعقیب سپاهان (۵۲ امتیاز) و استقلال (۴۹ امتیاز) است.

گل‌ها: گولسیانی در دقیقه ۳۰ (از روی نقطه پنالتی) برای پرسپولیس

کارت زرد: مهدی عبدی،  میلاد سرلک و سروش رفیعی از پرسپولیس و حامد لک و مهرداد رضایی از مس رفسنجان

کارت قرمز: رامتین سلیمان‌زاده در دقیقه ۲۴ از مس رفسنجان

ترکیب مس رفسنجان: حامد لک، ایمان سلیمی (۸۱، محمد حسین کریم‌زاده)، رامتین سلیمان‌زاده، جفرسون باهیا، حسن جعفری، مهدی ترکمان، مهرداد رضایی (۶۸، فرشید باقری)، سید مهدی حسینی، محمد مهدی محبی، (۳۴، شاهین توکلی)، فراز امامعلی (۸۱، امید لطیفی) و لوسیانو پریرا (۶۸، محسن آذرباد)

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی‌فر، سعید صادقی (۸۵، امید عالیشاه)، میلاد سرلک، سروش رفیعی، مهدی ترابی، محمد عمری و مهدی عبدی (۸۵، شیخ دیاباته)
دقایق حساس بازی

نیمه اول

دقیقه یک، روی یک پاس خوب مهدی عبدی صاحب توپ شد اما شوت او راهی به دروازه پیدا نکرد و به اوت رفت.

دقیقه ۲۵ (گل برای پرسپولیس)، روی یک پاس در عمق، مهدی عبدی می‌توانست درون محوطه جریمه مس با حامد لک تک به تک شود که با دخالت رامتین سلیمان‌زاده نقش بر زمین شد و داور بعد از اعلام پنالتی برای پرسپولیس، مدافع مس را از زمین  مسابقه اخراج کرد. در ادامه گولسانی با استفاده از این فرصت در دقیقه ۳۰ دروازه مس رفسنان را باز کرد.

دقیقه ۳۲، محمد عمری از پشت محوطه جریمه مس پا به توپ شد و در ادامه با یک شوت پای راست دروازه مس را هدف قرار داد اما توپ او به اوت رفت.

دقیقه ۴۳، روی یک ارسال و پاس با ضربه سر، شیمبا درون محوطه جریمه پرسپولیس به توپ رسید و دروازه پرسپولیس را باز کرد اما کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۳، محمد عمری فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه مس داشت که با واکنش خوب حامد لک این فرصت به گل تبدیل نشد.

دقیقه ۵۷، فراز امام‌علی با حرکتی از سمت راست و ارسال به درون محوطه جریمه فرصت خوبی برای شیمبا ایجاد کرد اما این بازیکن نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و توپ به گل تبدیل نشد.

دقیقه ۵۸، مهدی ترابی پشت محوطه جریمه مس به توپ رسید و با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد اما توپ او راهی اوت شد.

دقیقه ۸۶، امید لطیفی با ورود به محوطه جریمه پرسپولیس فرصت خوبی برای خود ایجاد کرد اما شوت او راهی اوت شد.