آفتاب

کی‌روش خبرنگار بی‌بی‌سی را ضربه‌ فنی کردایرنا نوشت: سرمربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران پس از اتمام کنفرانس خبری پیش از دیدار با ولز، شیطنت خبرنگار بی‌بی‌سی را خنثی کرد.

کارلوس کی‌روش پس از پایان نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر ولز، در پاسخ به پرسش شیطنت‌آمیز خبرنگار شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی گفت: نشست خبری تمام شد و سوالی که از شما دارم این است که به نظر شما منصفانه نیست که از سایر مربی‌ها هم سوالات دیگری(سیاسی) بپرسید؟ تنها سوالی که دارم این است.

کی‌روش در ادامه در واکنش به اینکه سوال مطرح شده این خبرنگار، از یک بازیکن ایرانی و مربوط به کشور ایران بوده، گفت: پس چرا از ساوت‌گیت(سرمربی انگلیس) نمی‌پرسید که نظرش درباره خروج آمریکا و انگلیس از افغانستان چیست؟ از آنها هم بپرسید.

در روزهای اخیر، خبرنگاران رسانه‌های معاند با رفتاری هدفمند اقدام به طرح پرسش‌هایی شیطنت‌آمیز از سرمربی و بازیکنان تیم ملی کرده و جو روانی پیرامون ملی‌پوشان را بر هم زده‌اند.

با این وجود، کی‌روش با این پاسخ، حواشی پیرامون تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را دور کرد و اطمینان داد که تمرکز شاگردانش روی فوتبال و جام جهانی معطوف است.
وبگردی