فال روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

در سالی که با تولدتان آغاز کرده اید به خودتان سخت نگیرید و به جای اینکه به حرف دیگران گوش کنید، راه خودتان را بروید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده اید به خودتان سخت نگیرید و به جای اینکه به حرف دیگران گوش کنید، راه خودتان را بروید. در اسفند امسال کاری را باید انجام دهید و برای انجام این کار شک دارید، اما نگران نباشید چرا که تصمیم درست به ذهن تان می رسد. در تابستان سال آینده فرصتی برای دنبال کردن رویاهای تان پیدا می کنید و مشکلی که مدت ها است نگران آن هستید از سر راه شما برداشته می شود. مهر ماه سال آینده زمان عاشقی شما است و در این ماه عشق گرم و سوزنی به سراغ تان می آید. سالی که با تولدتان شروع می شود را با خاطره های خوش و دستاوردهای چشمگیر به پایان برسانید.
● متولد فروردین (بره):
کارهای زیادی را باید انجام دهید و سرتان حسابی شلوغ است، اما ناراحت و نگران نباشید چرا که به اندازه کافی انرژی برای انجام کارهای روزانه بدست خواهید آورد و تمام کارهای امروز را تا انتهای روز به پایان خواهید رساند. انسان تندرستی هستید و لحظه ای از سلامتی خود غافل نمی شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده است. معامله تجاری یا عقد قرارداد جدیدی را در پیش رو دارید، این معامله را با خیال راحت انجام دهید چرا که روز خوبی را برای معامله انتخاب کرد ه اید و امروز قرار نیست ضرر کنید. روز خوبی برای عاشقی در پیش روی شما است و فرصتی پیدا می کنید تا در کنار همسر یا عشق زندگی تان بنشینید و از عشق و محبت صحبت کنید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
احساس بیماری دارید و روز خوبی را شروع نکرده اید، اجازه ندهید این بیماری بدتر شود و هرچه سریع تر به فکر دارو و درمان باشید. مشکل مالی بزرگی دارید و چاره ای پیدا نمی کنید به غیر از اینکه برای حل این مشکل از پس انداز خود کمک بگیرید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده با پس انداز بیشتر، شرایط مالی تان ثبات پیدا می کند. زمان مناسبی است که دستی به سروروی منزل بکشید و خانه تان را حسابی مرتب کنید. فرصتی برای عاشقی در انتظار شما است و امروز به محبوبی دل خواهید باخت، اما قبل از آشنایی کامل، سفره دل تان را پیش وی باز نکنید. انرژی و نشاط زیادی دارید، از این انرژی برای انجام کارها بهره بگیرید و سریع تر از همیشه کارها را به پایان برسانید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
بیماری مزمنی دارید و اگر امروز مواظب خودتان نباشید، این بیماری عود می کند. بدهی عقب مانده ای دارید و قبل از اینکه این بدهی برای تان دردسر درست کند، فکری به حال پرداخت آن بردارید. اعضای خانواده توقع های بی جایی از شما دارند و امروز با آنها صحبت کنید و با درمیان گذاشتن شرایط خود، از آنها درخواست نمایید که توقع های بی جا را کنار بگذارند. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. قدر زمان را نمی دانید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، از امروز اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.
● متولدین تیر (خرچنگ):
اهل خنده و شادی نیستید و این روحیه زمینه افسردگی شما را فراهم کرده است، امروز زمان مناسبی است تا با خنده، درمانی برای افسردگی های خود پیدا کنید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. انسان دمدمی مزاجی هستید و این روحیه زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کرده است. مشکلات زیادی در محل کار دارید، اما همسر یا عشق زندگی تان به شما ثابت می کند که پشتیبان شما در حل این مشکلات است. حوصله کار ندارید و قصد دارید تا در اولین فرصت استراحتی به خودتان بدهید و زودتر از همیشه کار را کنار بگذارید. از این فرصت استفاده کنید و زمانی را در کنار خانواده سپری نمایید.
● متولدین مرداد (شیر):
فراموش کرده اید که عجله کار شیطان است و این رفتار باعث شده تا همسر یا عشق زندگی تان از تصمیم های عجولانه شما به تنگ بیاید. اگر پول اضافه ای دارید، این پول را برای خرید املاک و مستغلات صرف کنید. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده، زمینه حواس پرتی شما را فراهم کند. با شکست غریبه نیستید و اجازه داده اید احساس شکست بر شما غلبه کند، به جای فکر به شکست هایی که تجربه کرده اید، به موفقیت فکر کنید و به دنبال پیشرفت های بیشتری باشید. اصرار دارید که کارها را به تنهایی انجام دهید و از اطرافیان کمک نمی گیرید، این روحیه را کنار بگذارید و روی کمک اطرافیان حساب باز کنید.
● متولدین شهریور (سنبله):
فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید. می خواهید زمانی از روز را در کنار دوستان قدیمی تان بگذرانید، اما ممکن است ولخرجی کنید و این دورهمی خرج زیادی روی دست تان بگذارد. شادی و نشاط خود را با اعضای خانواده و پدر و مادر به اشتراک بگذارید. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق زندگی تان ایجاد می شود، این اختلاف نظر را به مشاجره ای بزرگ تبدیل نکنید و چشم تان را به روی آن ببندید. اهمیت خاصی به انجام کارهای مهم اختصاص نمی دهید و با بی توجهی کار می کنید، قبل از اینکه این روحیه کار دست تان بدهد، دقت بیشتری در انجام کارهای مهم به خرج دهید. به فکر خرید کالایی افتاده اید و امروز بهترین زمان برای خرید این کالا است، این خرید را انجام دهید و از کالایی که خریداری می کنید کمال استفاده را ببرید.
● متولدین مهر (ترازو):
لحظه های شادی را سپری می کنید و روزی سرشار از شادکامی را در پیش رو دارید، از این شرایط بهترین استفاده را ببرید و اطرافیان و اعضای منزل را در شادی های خود شریک نمایید. پولی به کسی قرض داده اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. کارهای مهم را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و با مشورت با آنها به اعتماد به نفس بیشتری برای انجام کارهای مهم دست پیدا کنید. فرصتی برای عاشقی دارید و امروز گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. کارهای امروز در محل کار یا منزل بر طبق مراد شما پیش نمی رود.
● متولدین آبان (عقرب):
احتمال زیادی وجود دارد که وقت کشی کنید و زمان زیادی از روز را به بطالت بگذرانید. رفتار ناپسند زیادی دارید، اما همسر یا عشق زندگی تان به شما ثابت کرده که به رغم این رفتار ناپسند، باز هم عاشق شما است و دوست تان دارد. توانمندی های شما امروز در نظر اطرافیان جلوه می کند و توجه همه را به خود جلب خواهید کرد. مهمانی ترتیب داده اید اما در این مهمانی به شما خوش نمی گذرد و احساس خواهید کرد که وقت و هزینه خود را به هدر داده اید. اجازه ندهید اختلاف های میان شما و همسر یا عشق زندگی تان فاصله ای عمیق بین شما ایجاد کند و امروز این اختلاف ها را پایان دهید.
● متولدین آذر (کمان):
احساس خستگی می کنید و امروز بیشتر از همیشه استراحت کنید تا خستگی از تن شما بیرون رود. موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می کشد. فردی از اعضای منزل بیمار است و نگران و سلامتی ایشان هستید، اما این نگرانی دیری نمی پاید و حال این فرد رو به بهبود خواهد گذاشت. تغییری را در محل کار یا منزل تجربه خواهید کرد، این تغییر دستاوردهای زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت، در نتیجه به استقبال تغییرات جدید بروید و همیشه به فکر راه های تازه ای برای حل مشکلات باشید. کارهای زیادی دارید اما به رغم این کارها، فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا می کنید.
● متولدین دی (بز):
احوال پرس پدر و مادر یا بزرگان فامیل نیستید و ادامه این وضعیت شما را از چشم ایشان خواهد انداخت. کارهای خیر بیشتری انجام دهید و به خاطر داشته باشید که هر چیزی که بکارید، همان را برداشت خواهید کرد. ولخرجی های زیادی انجام داده اید و وضع مالی خوبی ندارید، از این وضعیت درس بگیرید و به فکر صرفه جویی باشید. در اولین فرصت حال و احوال اعضای خانواده را جویا شوید و به فکر انجام نیازهای آنها باشید. نگرانی ها را کنار بگذارید و با بودن در کنار همسر یا عشق زندگی تان به آرامش خاطر برسید. خلاقیت و هنرمندی شما امروز گل می کند و اطرافیان به استعدادهای سرشار شما پی می برند.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
اراده و عزم راسخی ندارید و این روحیه زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده است. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست تان می رسد، به صلاح شما است که قسمتی از این پول را برای آینده کنار بگذارید. فردی که اعتماد زیادی به ایشان دارید امروز به شما ثابت می کند که لیاقت اعتماد تان را ندارد. اگر تاکنون عاشق نشده اید، امروز تنهایی تان به پایان می رسد و عشقی گرم و آتشین را تجربه می کنید. اما بهتر است بی گدار به آب نزنید و جوانب مختلف این عشق را بررسی نمایید. همکاران در محل کار یا اعضای منزل امروز سراپا گوش به حرف های شما می دهند و در حل مشکلات شما را تنها نمی گذارند. وقتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید.
● متولدین اسفند (ماهی):
فرد دنیادیده ای امروز نصیحت هایی را با شما درمیان می گذارد، این نصیحت ها را به کار ببندید و زندگی راحت تری را تجربه کنید. روزی سرشار از انرژی را آغاز کرده اید و به لحاظ مالی نیز پولی خوبی به دست تان می رسد تا نگرانی های تان خاتمه پیدا کند. زمان مناسبی پیدا می کنید تا کارهای عقب مانده را به پایان برسانید. کار مهمی را پشت گوش انداخته اید و اگر این کار را امروز به پایان نرسانید، به دردسر بزرگی می افتید. محبت همسر یا عشق زندگی تان را دست کم گرفته اید و عشق متقابلی به ایشان ندارید، امروز عشق زندگی تان به شما ثابت می کند که بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید شما را دوست دارد و عشق بی پایانش را نثارتان خواهد کرد.