فال روز جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

در سال هایی که تاکنون پشت سر گذاشته اید مهارت های زیادی فرا نگرفته اید و اجازه داده اید سال های زندگی تان یکی پس ازدیگری بدون دستاورد مهمی از پیش چشم تان گذر کند.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز کرده اید فرصت های زیادی برای کسب مهارت های بیشتر پیدا خواهید کرد، این فرصت ها را به فال نیک بگیرید و با فراگیری این مهارت ها، یک سروگردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید. کار بسیار مهمی را آغاز کرده اید، اما این کار را به پایان نرسانده اید و نگرانی های زیادی برای انجام ندادن این کار دارید. در سالی که با تولدتان شروع می شود فرصتی پیدا خواهید کرد تا این کار ناتمام را به پایان برسانید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با انجام این کار نیمه تمام، توانایی های خود را به رخ اطرافیان بکشید و ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. در سال تولدتان تغییرات زیادی را برای بهینه سازی توانایی های فردی باید انجام دهید، در نتیجه پیشنهاد می کنیم سنگ سنگین برندارید و ابتدا سراغ تغییرات کوچک بروید و سلانه سلانه خودتان را برای تغییرات مهم آماده کنید. تلاش و کوشش را با آغاز سال تولدتان شروع کنید و لحظه ای دست از کار و تلاش نکشید، زحمت هایی که در سال تولدتان می کشید در ماه تیر سال آینده به بار می نشیند و در این ماه فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و تا می توانید تفریح کنید. در ماه مهر سال آینده به موفقیتی چشمگیر دست پیدا خواهید کرد، دوستان و اطرافیان را در شادی این موفقیت شریک کنید و لحظه های خوشی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید. در سالی که با تولدتان شروع می شود ممکن است در نگاه اول سختی های بیشتری نسبت به دیگر سال های زندگی تان پیش روی شما قرار بگیرد، اما رنج تحمل این سختی ها را به جان بخرید و مطمئن باشید تلاشی که می کنید بدون پاداش نخواهد بود و این سال را به الگویی از تلاش و موفقیت در میان سال های زندگی تان تبدیل نمایید.
● متولد فروردین (بره):
روز خوبی را آغاز نکرده اید و به لحاظ فکری و ذهنی، حسابی نگران هستید. اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و در اولین فرصت پای صحبت فردی که ایشان را به عنوان سنگ صبور خود قبول دارید بنشینید و با گفتگو با این فرد، بار غصه های تان را زمین بگذارید و آرامش پیدا کنید. مدت زیادی است که قصد خرید کالایی نسبتاً گران قیمت را دارید اما پول مناسب به دست تان نمی رسد و خرید این کالا تاکنون به تعویق افتاده است، امروز بخت با شما یار است چرا که پولی به دست تان می رسد و زمینه خرید کالای موردنظرتان فراهم می شود، این خرید را هرچه سریع تر انجام دهید و مطمئن باشید از خرید این کالا پشیمان نخواهید شد. اتفاق مهمی در میان اعضای خانواده افتاده و این اتفاق ربط مستقیمی به شما دارد، در نتیجه فرصتی را برای مشورت با اعضای منزل کنار بگذارید و به همراه اعضای خانواده فکری برای این اتفاق مهم بردارید. فردی در محل کار یا همسایگی تان بد شما را می خواهد و نقشه های شومی برای بردن آبروی شما در سر دارد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز دست این فرد پیش شما رو می شود و نقشه هایش نقش بر آب خواهد شد. امروز تا به خودتان بیایید و چشم به هم بزنید، سپری می شود، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید سرتان به کارهای معمولی و پیش پاافتاده بند شود. همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می کند که بیشتر از همیشه عاشق تان است و شما را از هر فرد دیگری در این دنیا بیشتر دوست دارد.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
به جای اینکه به آینده فکر کنید و با امید و آرزو به استقبال زندگی بروید، همیشه به گذشته فکر می کنید و با بزرگ نمایی اشتباهات گذشته، افسوس می خورید و زندگی را به خودتان سخت گرفته اید، به همین دلیل روز را با افسردگی و بی حوصلگی آغاز کرده اید و اصلاً حال خوبی ندارید، اجازه ندهید امروز را با این روحیه به پایان برسانید به جای فکر به اشتباهات گذشته، به آینده و کارهای مهمی که در پیش رو دارید فکر کنید و با انرژی و نشاط زندگی را در پیش بگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست تان می رسد، اما این پول را باید خرج هزینه های زندگی کنید و چیزی از آن برای پس انداز باقی نمی ماند. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و انجام ندادن این کارها، به لحاظ فکری، ذهن شما را آشفته کرده و نگران و مضطرب هستید، امروز زمان فراغتی پیدا می کنید تا کارهای عقب افتاده را انجام دهید. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد کاری را به فردا موکول نکنید. امروز چشم تان به جمال محبوبی می افتد و در اولین نگاه به وی دل خواهید باخت، اما این عشق به غیر از هجران و جدایی چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت و بهتر است عطای چنین عشقی را به لقایش ببخشید. برنامه ای جدید برای کار و پیشرفت دارید، امروز زمان مناسبی است که این برنامه را با یکی از دوستان تان که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد در میان بگذارید و شرایط اجرای این برنامه را مهیا سازید. اهمیتی به انجام کارهای خانه نمی دهید و این رفتار زمینه دلخوری اهل منزل را از شما فراهم کرده است. ادامه چنین رویکردی اصلاً به صلاح شما نیست و مشارکت بیشتری در کارهای خانه داشته باشید و به اهل منزل ثابت کنید که انسان مسئولیت پذیری هستید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
اهل رسیدگی به خودتان نیستید و این وضعیت باعث شده تا امروز حسابی بی حوصله و ناراحت باشید، ادامه این رفتار به غیر از افسردگی چیزی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که فرصتی را برای انجام کارهای موردعلاقه تان اختصاص دهید و در کنار کارهای روزانه، وقتی را برای رسیدگی به خودتان کنار بگذارید. مدتی است که پولی به کسی قرض داده اید، اما فردی که پول به ایشان قرض داده اید تاکنون برنامه ای برای پرداخت پول شما نداشته است، امروز ورق بر می گردد و این فرد دِین خود را به شما ادا می کند و وضعیت شما به لحاظ مالی بهبود پیدا می کند. مدتی است که دستی به سروروی منزل نکشیده اید و این وضعیت باعث شده تا خانه و زندگی تان وضعیت مناسبی نداشته باشد، امروز زمان خوبی است که دستی به سرووضع خانه بکشید و به اهل منزل ثابت کنید که اهمیت زیادی به وضعیت زندگی تان می دهید. عشق بی چون و چرایی به همسر یا عشق زندگی تان دارید و ایشان را از صمیم قلب دوست دارید، این محبت را پیش خود نگذارید و امروز محبت بی پایان خود را نثار عشق زندگی تان کنید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
انسان سخاوتمندی هستید و اطرافیان غیر از خوبی، از شما چیزی ندیده اند، این روحیه امروز به کمک تان می آید و دوستان و آشنایانی که قبلاً به آنها کمک کرده اید، امروز به یاری تان می شتابند و مشکلی که با آن روبرو شده اید را حل می کنند. امروز به همراه همسر یا عشق زندگی تان قرار است برای خرید بیرون از منزل بروید و کالایی را خریداری کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و در کنار خرید و گشت و گذار در کوچه و خیابان، لحظه های خوشی را به همراه عشق زندگی تان سپری نمایید. همکاران در محل کار یا اعضای منزل آن گونه که انتظار دارید رفتار نمی کنند و این وضعیت زمینه دلخوری شما را از اطرافیان فراهم کرده است. بیش از حد به اطرافیان سخت نگیرید و اجازه دهید رفتاری مطابق با میل خودشان داشته باشند و به استقلال فکری اطرافیان احترام بگذارید. امروز ایده ای به ذهن شما خطور می کند و این ایده در نگاه اول وسوسه برانگیز و سودآور به نظر می رسد، اما ایده ای که امروز به فکرتان رسیده به غیر از ضرر و شکست چیزی به دنبال ندارد و بهتر است به جای دنبال کردن ایده های پوچ و توخالی، نگاهی جدی تر به زندگی داشته باشید. علاقه زیادی به حضور در جمع دارید و اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می برند، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای حضور در میان دوستان و آشنایان پیدا خواهید کرد.
● متولدین مرداد (شیر):
حساب و کتاب خرج های تان را ندارید و بی مهابا خرج می کنید، امروز این روحیه کار دست شما خواهد داد و احتمال دارد مبلغ گزافی را خرج خرید های غیرضروری کنید. در نتیجه امروز بیشتر از همیشه مواظب خرج های تان باشید و روز را بدون هیچ گونه ولخرجی به پایان برسانید. به مشکلی برخورد کرد ه اید و هر کاری که می کنید راهی برای حل این مشکل به ذهن تان خطور نمی کند، این مشکل را با یکی از اعضای خانواده که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد درمیان بگذارید و مطمئن باشید ایشان بهترین راه حل برای حل این مشکل را پیش پای شما قرار می دهند. امروز احتمال زیادی وجود دارد که چشم تان به جمال محبوبی روشن شود و به دام عشق بیافتید، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین طرف خواهید بود. توانایی و مهارت های زیادی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم قطاران تان عقب انداخته است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با فراگیری مهارت های جدید، توانایی های تان را افزایش دهید و درهای بیشتری از موفقیت و پیشرفت را به روی خود باز کنید. نگرانی های زیادی در زندگی دارید و اضطراب و افسردگی خواب راحت را از چشمان شما ربوده است، ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست و با شرکت در کارهای مذهبی و نیکوکارانه، نگرانی ها را فراموش کنید و به آرامش برسید. اهمیتی به وقت و زمان نمی دهید و اجازه داده اید لحظه های زندگی مانند برق و باد از جلوی چشم شما عبور کند. قبل از اینکه ادامه این وضعیت شما را به فردی بی مسئولیت تبدیل کند، ارزش بیشتری برای وقت و زمان خود قائل شوید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.
● متولدین شهریور (سنبله):
هزارویک فکر نگران کننده در ذهن شما می چرخد و این افکار، جلوی فکر کردن به موفقیت ها را گرفته و توانایی های لازم برای نشان دادن مهارت های تان را ندارید، امروز زمان مناسبی است که جلوی این رویکرد را بگیرید و به جای فکر کردن به افکار نگران کننده، ذهن خود را به موفقیت بیشتر و پیشرفت متمرکز کنید. به لحاظ مالی وضعیت باثباتی دارید و مشکل مالی در کمین شما نیست، این وضعیت را مغتنم بدانید و امروز مقداری از ثروت خود را در مکانی پس انداز کنید و به فکر روز مبادا باشید. امروز همسر یا عشق زندگی تان از دنده چپ بلند شده و سر ناسازگاری با شما دارد، در چنین شرایطی بیش از حد سربه سر عشق زندگی تان نگذارید و اجازه دهید گذر زمان این روحیه عشق زندگی تان را بهبود بخشد. امروز به خودتان وعده داده اید که فرصتی را به انجام کارهای موردعلاقه تان اختصاص دهید، اما کارهای ناتمام زیادی دارید و مجبور می شوید وقت خود را به انجام کارهای عقب افتاده صرف کنید.
● متولدین مهر (ترازو):
روز را با کسالت و خستگی آغاز کرده اید و حس و حال بلندشدن از رختخواب را نداشته اید، از آنجایی که کار چندانی ندارید، نیازی نیست روز را به خودتان سخت بگیرید و امروز تا می توانید استراحت کنید. فردی که آشنایی کافی از ایشان ندارید امروز به شما پیشنهاد وسوسه برانگیزی می دهد، اما اجرای این پیشنهاد اصلاً به صلاح شما نیست و به هر ترتیبی که می توانید از اجرای این پیشنهاد وسوسه برانگیز شانه خالی کنید. مدت زیادی است که به دوستان و آشنایان قدیمی سر نزده اید و خبری از آنها ندارید، امروز بهترین زمان برای تجدید دیدار با رفقای قدیمی است، در نتیجه به دیدار دوستان و آشنایان قدیمی بروید و دیدارها را تازه کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه خاصی برای تان تدارک دیده و با تقدیم هدیه ای به شما ثابت می کند که همیشه به فکرتان است. کار ناشایستی انجام داده اید و آشنایان یا اعضای منزل از این کار ناپسند حسابی ناراحت شده اند، اما به رغم ناراحتی آشنایان، مسئولیت عواقب انجام این کار ناپسند را بر عهده نمی گیرید و این وضعیت ناراحتی اطرافیان را بیشتر کرده است. امروز زمان مناسبی است که به این وضعیت خاتمه دهید و به اطرافیان ثابت نمایید که انسان مسئولیت پذیری هستید. هوش سرشاری دارید، اما از این هوش برای پیشرفت در کارها بهره نمی گیرید و این وضعیت باعث شده تا به لحاظ کاری دستاورد چندانی نداشته باشید، ادمه این وضعیت اصلاً به نفع شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که رویکردی هوشمندانه را در پیش بگیرید و همیشه به فکر رو ش های جدیدی برای انجام کارها باشید.
● متولدین آبان (عقرب):
انگیزه ای برای رسیدن به پیشرفت و موفقیت ندارید و به رغم اینکه توانایی های سرشاری دارید، امیدتان را از دست داده اید، ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست و امروز دست از سازمخالف زدن بردارید و به جای درنظرگرفتن جنبه های منفی زندگی، به قسمت های مثبت زندگی نگاه کنید و تا زمانی که به موفقیت نرسیده اید، لحظه ای دست از تلاش و کوشش بر ندارید. امروز فردی از شما درخواست پول می کند، پول مورد نیاز این فرد را با کمال میل در اختیار او قرار دهید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که انتظارش را داشته باشید، این فرد قرض خود را به شما بازپس خواهد داد. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از اعضای خانواده وجود دارد، نفت به آتش این مشاجره نریزید و تا جایی که از دست تان بر می آید این مشاجره را ختم به خیر کنید. سفری در پیش دارید و به رغم اینکه مشکلاتی در این سفر سر راه شما قرار می گیرد، بارتان را ببندید و آهنگ سفر کنید و مطمئن باشید که از این سفر دست خالی باز نمی گردید و دستاوردهای چشمگیری را به کوله بار تجربه های تان اضافه خواهید کرد. مدت زیادی است که چیز باارزشی را گم کرده اید و هرچقدر که دنبال آن گشته اید پیدا نشده، امروز بخت با شما یار است چرا که به صورت کاملاً اتفاقی این چیز باارزش را پیدا خواهید کرد. روز را با عشق و محبت آغاز کرده اید و وجودتان لبریز از عشق است، این روحیه را با همسر یا عشق زندگی تان به اشتراک بگذارید و شب و روزی عاشقانه را تجربه کنید.
● متولدین آذر (کمان):
مواظب سلامتی تان نیستید و با خوردن خوراکی های مضر و سبک زندگی ناسالم، سلامت خود را به خطر انداخته اید، ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست و از امروز با کنار گذاشتن خوراکی های ناسالم و در پیش گرفتن رژیم غذایی مفید و موثر، سلامت خود را در آینده تضمین نمایید. فرصتی برای سرمایه گذاری در پیش رو دارید، اما برای انجام این سرمایه گذاری تا جایی که می توانید دقت کنید و پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را پس از مشورت با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند، سرمایه گذاری کنید. امروز قرار است به همراه اعضای خانواده بیرون بروید و گشتی در بازار بزنید، این فرصت را مغتنم بدانید و خاطره ای خوش را در کنار اهل منزل به یادگار بگذارید. انسان خوش برخوردی هستید و اطرافیان سریعاً جذب شما می شوند، از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و دامنه دوستان تان را گسترش دهید. امروز با فرد غریبه ای روبرو می شوید و این فرد سر صحبت را با شما باز می کند، از این مکالمه بهره بگیرید و باب تازه ای برای دوستی با این فرد ایجاد کنید.
● متولدین دی (بز):
روز خوبی را آغاز نکرده اید و مشکل مالی دارید، برای حل این مشکل به تنهایی از دست تان کاری بر نمی آید، اما غم به دل خود راه ندهید و روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید، مطمئن باشید دوستانی که در گذشته دست آنها را در گرفتاری ها گرفته اید، امروز شما را تنها نخواهند گذاشت. امروز یکی از اطرافیان که تاکنون رابطه خوبی با ایشان داشته اید، از کوره در می رود و حرف ناپسندی به شما خواهد گفت، این حرف را به دل نگیرید و با چشم پوشی از این حرف ناپسند به این فرد ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است. عشق پنهانی به محبوبی دارید و تاکنون عشق خود را به ایشان ابراز نکرده اید، به همین دلیل امروز قصد ابراز عشق به معشوق خود را در سر می پرورانید، اما روز خوبی را برای این کار انتخاب نکرده اید و اگر نمی خواهید جواب رد از دلدار خود بشنوید، روز دیگری را برای ابراز عشق انتخاب نمایید. مدتی است که به فکر انجام کار مهمی هستید اما شرایط برای انجام این کار مهیا نمی شود، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصت مناسب را برای انجام این کار مهم پیدا خواهید کرد. این فرصت را غنیمت بدانید و مطمئن باشید که انجام این کار، تأثیر چشمگیری در موفقیت و پیشرفت شما دارد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
روز خوبی را آغاز نکرده اید و دلتنگ و افسرده هستید، به خاطر داشته باشید که مصاحبت با دوستان و آشنایان، دوای درد شما است و امروز با هم صحبتی با دوستان قدیمی، غصه های تان را فراموش کنید و انرژی بیشتری برای ادامه زندگی بدست آورید. امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و از آنجایی که اندوخته ای ندارید، این مشکل ثبات مالی تان را بر هم می زند، از این مشکل درس بگیرید و امروز به خودتان قول بدهید که مقداری پول برای روز مبادا کنار بگذارید و هرگز اجازه ندهید اندوخته تان به صفر برسد. مشکلی در میان اعضای خانواده ایجاد شده و این مشکل ذهن شما را حسابی نگران کرده است، اما هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و مطمئن باشید که این مشکل بدون دخالت شما حل خواهد شد. اشتباه های زیادی در گذشته انجام داده اید و همیشه خودتان را برای این اشتباه ها سرزنش می کنید، به خاطر داشته باشید که این رویکرد چیزی به غیر از تضعیف روحیه تان به دنبال ندارد و به جای اینکه خودتان را سرزنش کنید، از اشتباه های گذشته درس بگیرید و به گونه ای زندگی کنید که در آینده مرتکب چنین اشتباهاتی نشوید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از همکاران یا همسایه ها وجود دارد، این مشاجره را با صبر و بردباری پشت سر بگذارید و طوری رفتار نکنید که در آینده پشیمان شوید. همسر یا عشق زندگی تان مانند گذشته به شما توجه نمی کند و این رفتار زمینه دلخوری شما را فراهم کرده، اجازه ندهید این رفتار فاصله عمیقی میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و دلیل کم توجهی های وی را جویا شوید.
● متولدین اسفند (ماهی):
با تصمیم مهمی روبرو هستید و این تصمیم تأثیر زیادی در کار و تجارت شما دارد، برای اتخاذ چنین تصمیم مهمی عجله نکنید و پس از مشورت با دوستان و آشنایان، تصمیمی را بگیرید که موفقیت شما را تضمین کند. به همسر یا عشق زندگی تان بیش از حد سخت می گیرید و زندگی را به وی زهر کرده اید، ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما و عشق زندگی تان نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که فشارهای غیرضروری را از دوش عشق زندگی تان بردارید و به غیر از عشق و محبت، حرفی با ایشان نگویید. انسان رازداری نیستید و اسرار زندگی خود را با غریبه ها در میان می گذارید، قبل از اینکه ادامه این رویکرد شما را به فرد بی مسئولیتی تبدیل کند، رازداری را در پیش بگیرید و سفره دل تان را پیش هر کس و ناکسی باز نکنید. امروز خبر ناخوشایندی به دست شما می رسد، اجازه ندهید این خبر زمینه ناراحتی شما را فراهم کند و روحیه تان را از دست ندهید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار ناپسندی را انجام می دهد و از این رفتار حسابی ناراحت می شوید، اما جایی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که عشق زندگی تان متوجه این اشتباه شده و در اولین فرصت از شما عذرخواهی می کند.