فال روز دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

در سال های که از زندگی تان گذشته، قدر زندگی تان را آن گونه که باید و شاید ندانسته اید و همیشه از زندگی طلبکار بوده اید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان شروع می شود زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و قدر داشته های تان را بدانید. انسان خوش مشرب و گشاده رویی هستید و علاقه زیادی به گسترش دامنه دوستان تان دارید، در سالی که با تولدتان آغاز کرده اید، فرصت های بیشتری برای نشست و برخاست با افراد جدید پیدا می کنید و دوستان تازه ای پیدا خواهید کرد. در ماه اسفند که با تولدتان شروع کرده اید اتفاق فرخنده ای در زندگی شما رخ خواهد داد و این اتفاق، زمینه دستاوردهای بیشتری را در سال تولدتان هموار خواهد کرد. ماه های تیر و مرداد سال آینده، دشوارترین ماه های سال تولدتان خواهند بود و در این ماه ها مشاجره های زیادی میان شما و اطرافیان در خواهد گرفت. در نتیجه در این ماه ها تا می توانید جلوی سوء تفاهم و اختلاف بر سر چیزهای پیش پاافتاده را بگیرید. در ماه آبان سال آینده اتفاق بدی برای شما رخ خواهد داد و این اتفاق حسابی شما را از کوره به در می کند. اما غم به دل خود راه ندهید و با آرامش و اعتماد به نفس، این مشکل را پشت سر بگذارید. سالی که با تولدتان شروع کرده اید را به چراغی درخشان برای سال های آینده زندگی خود تبدیل نمایید.
● متولد فروردین (بره):
روز بسیار شلوغی را در پیش دارید و حجم زیاد کارها، مجال لحظه ای آرامش به شما نمی دهد. اما نگران نباشید چرا که شانه های تان زیر بار مشکلات خم نخواهد شد و انرژی لازم را بدست خواهید آورد. قصد خرید منزل یا مغازه ای را دارید و امروز را برای عقد قرارداد انتخاب کرده اید. این معامله را با خیال راحت انجام دهید و مطمئن باشید از خرید این منزل یا مغازه ضرر نخواهید کرد. انسان رازنگه داری نیستید و سفره دلتان را پیش هر کسی باز می کنید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت شما را به انسان غیرقابل اطمینانی تبدیل کند، رازنگه داری در پیش بگیرید و به خاطر داشته باشید که بعضی از رازها را بهتر است برای همیشه در سینه نگه دارید. امروز فردی که علاقه زیادی به ایشان دارید به دیدارتان می آید و این دیدار زمینه شادی و نشاط شما را فراهم خواهد کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز به یاد خاطره های خوش عاشقی با شما خواهد افتاد و روزی سرشار از عشق و محبت را تجربه می کنید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
روز را با امید به آینده شروع کرده اید و به لطف امید و آینده نگری، مشکلات پیش رو را راحت تر از همیشه حل کنید. به فکر گسترش کار و تجارت خود هستید، اما راه حل مفیدی به ذهن تان نمی رسد و از اینکه پیشرفتی نمی کنید حسابی ناراحتید. امروز با یکی از آشنایان که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد مشورت کنید و راه و چاه افزایش درآمد و پیشرفت را از ایشان جویا شوید. یکی از اعضای منزل با مشکلی روبرو شده و امروز نیازمند کمک شما است. دست یاری به سمت این فرد دراز کنید و هر کاری که از دست تان بر می آید را برای ایشان انجام دهید. سفری غیرمنتظره را در پیش دارید و اصلاً آماده مسافرت نیستید، اما رنج سفر را به جان بخرید و مطمئن باشید این سفر دستاوردهای زیادی به کارنامه زندگی شما اضافه خواهد کرد. احتمال ایجاد مشاجره ای بر سر چیزهای کوچک و پیش پاافتاده میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، درنتیجه روز را با کمترین اختلاف نظر به پایان برسانید و از برگ گل کمتر به عشق زندگی تان نگویید. امروز فردی پیشنهاد وسوسه برانگیزی را با شما درمیان خواهد گذاشت، این پیشنهاد از چیزی که فکرش را بکنید گمراه کننده تر است و انجام آن شما را به دردسر بزرگی می اندازد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
وعده های پوشالی زیادی می دهید و با وعده و وعید کارتان را به پیش می برید، این رویکرد شما را به فرد غیرقابل اطمینانی تبدیل کرده که حرف هایش اهمیت چندانی برای اطرافیان ندارد. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز به گونه ای رفتار نمایید که اگر سرتان رفت، قول تان نرود. انسان ولخرجی هستید و همیشه قصد دارید با ولخرجی و خرید چیزهای گران قیمت، اطرافیان را تحت تاثیر بگذارید. اما این رویکرد به غیر از ورشکستگی چیزی برای شما به ارمغان ندارد و امروز به خودتان قول بدهید که ولخرجی را کنار بگذارید و راه پس انداز و صرفه جویی را در پیش بگیرید. اهمیت زیادی به وقت گذراندن در کنار اعضای منزل نمی دهید و همیشه از اعضای خانواده دوری می گیرید. قبل از اینکه این وضعیت زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم کند، امروز به خودتان قول بدهید که وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید و به آنها ثابت کنید که از بودن در کنارشان لذت می برید. اهمیتی به نظر همسر یا عشق زندگی تان نمی دهید و این وضعیت فاصله عمیقی میان شما و ایشان انداخته است، قبل از اینکه کار از کار بگذرد، فکری به حال این شرایط بردارید و به عشق زندگی تان ثابت کنید که نظرهای ایشان از هر کس دیگری برای شما مهم تر است. امروز در محل کار یا منزل به مشکلی بر خواهید خورد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که همکاران یا اعضای خانواده به کمک شما می آیند و این مشکل را راحت تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید از سر راه برخواهید داشت. امروز یکی از آشنایان، با تقدیم هدیه ای، قصد غافلگیری شما را دارد، این هدیه را با کمال میل قبول نمایید و در آینده به این فرد ثابت نمایید که محبتی که امروز به شما داشته را فراموش نکرده اید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
اعضای خانواده مطابق میل شما رفتار نمی کنند و این وضعیت زمینه ناراحتی و دلخوری شما را فراهم کرده است، این ناراحتی هیچ لزومی ندارد چرا که باید به اعضای خانواده حق بدهید طبق نظر خودشان زندگی کنند و اعمال نظرهای مستبدانه را کنار بگذارید. امروز به رغم اینکه اشتباهی انجام نمی دهید، فردی از رفتار شما ناراحت خواهد شد، دل این فرد از جای دیگری پُر است و ناراحتی ایشان ربطی به کار شما ندارد، در نتیجه با این فرد از در خصومت و دشمنی وارد نشوید و اجازه دهید گذرزمان، روحیه این فرد را بهبود بخشد. قرار است پولی به دست شما برسد اما هنوز خبری از این پول نیست، اجازه ندهید این شرایط وضعیت مالی شما را به خطر بیاندازد و موقتاً از یکی از دوستان یا آشنایان خود پول قرض کنید و گره های مالی که در کارتان افتاده را باز نمایید. اختلافات زیادی را میان اعضای خانواده شاهد هستید و این وضعیت باعث شده تا محبت از خانه شما دور شود. امروز زمان خوبی است که با اعضای خانواده صحبت کنید و از آنها درخواست نمایید که اختلاف های کوچک را فراموش کنند و به جای قهر و دشمنی، همیشه از محبت و صلح سخن بگویند. عاشق فردی هستید، اما تاکنون عشق خود را با این فرد درمیان نگذاشته اید و عشقی یک طرفه را ادامه داده اید، امروز بهترین زمان برای ابراز عشق است و مطمئن باشید آتش عشقی که امروز در دل محبوب تان روشن می کنید، تا ابد در دل ایشان روشن خواهد ماند.
● متولدین مرداد (شیر):
قصد انجام کاری محال و غیرممکن را دارید و وسوسه انجام این کار، خواب را از چشم شما ربوده است. امروز زمان مناسبی است که واقع بین باشید و انجام این کار غیرممکن را کنار بگذارید و با رویکردی واقع گرایانه به استقبال زندگی بروید. امروز گرفتار مشکل مالی خواهید شد و برای حل این مشکل کاری از دست تان بر نمی آید، در چنین شرایطی از آبرو و اعتبار خود استفاده کنید و پولی که به آن نیاز دارید را از دوستان قرض بگیرید. عازم سفر هستید و برنامه های زیادی برای مسافرت چیده اید، اما این مسافرت در آخرین لحظه لغو می شود و سفری که در پیش رو دارید به آینده موکول خواهد شد. انسان خلاق و هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی قدر هنر شما را ندانسته و استعداد تان شکفته نشده است. امروز سایه همای سعادت روی سر شما می افتد و فردی به هنر و استعداد شما پی می برد و زمینه درخشش شما در دنیای هنر را فراهم خواهد کرد. مدتی است که از دوستان قدیمی خبری ندارید و حسابی دلتنگ شان شده اید، امروز زمان مناسبی است که سری به رفقای دیرینه بزنید و دلتنگی های تان را پایان بخشید. همسر یا عشق زندگی تان آن گونه که انتظار دارید هوای شما را در مشکلات و سختی ها ندارد و این وضعیت، زمینه دلخوری شما را فراهم کرده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل کم محلی های ایشان را جویا شوید.
● متولدین شهریور (سنبله):
امروز از آن روزهایی است که اصلاً حوصله بلند شدن از رختخواب را ندارید و خسته و کوفته هستید، اما خبر فرخنده ای به دست تان می رسد و این خبر زمینه شادی و خوشی شما و اعضای خانواده را فراهم خواهد کرد. همسر یا عشق زندگی تان حرف های زیادی را در سینه نهان دارد و نمی خواهد این حرف ها را با شما به اشتراک بگذارد. قبل از اینکه ادامه این وضعیت فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان بیاندازد، در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و به وی ثابت نمایید که سنگ صبور خوب و قابل اعتمادی برای حرف های ناگفته عشق زندگی تان هستید. انسان مغروری هستید و غرور بی جا جلوی پیشرفت های شما را گرفته است. ادامه این رویکرد به صلاح شما نیست و امروز تصمیم بگیرید که غرور بی جا را زیر پا بگذارید و رویکردی دوستانه و محبت آمیز را با اطرافیان و اهل منزل در پیش بگیرید. اهمیت زیادی برای عمر باارزش خود قائل نیستید و اتلاف وقت زیادی در زندگی دارید. ادامه این رویکرد چیزی به غیر از وقت کشی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که بیشتر از همیشه قدر لحظه های باارزش زندگی تان را بدانید و اجازه ندهید زندگی تان به بطالت و بی ثمری تلف شود.
● متولدین مهر (ترازو):
روز پرخطری را آغاز کرده اید و حادثه ای سلامت شما را تهدید می کند، در چنین روزی تا می توانید حواس تان را جمع کنید و روزی بدون حادثه را سپری نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی ندارید و مشکلات مالی لحظه ای دست از سر شما بر نمی دارد. به خاطر داشته باشید که تنها با پس انداز و صرفه جویی از پس حل این مشکلات مالی بر خواهید آمد. امروز میان اعضای خانواده مشاجره ای در می گیرید. اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرد و هر کاری که از دست تان بر می آید را برای صلح و صفا میان اعضای منزل انجام دهید. اگر تاکنون عاشق نشده اید امروز زمان عاشقی شما فرا می رسد و با فردی آشنا خواهید شد و در اولین نگاه به این فرد دل می بازید. به لحاظ کاری روز دشواری را در پیش ندارید و کارهای روزانه راحت تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید یکی پس از دیگری انجام می شود. امروز یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد، اما کاری از دست تان برای کمک به ایشان بر نمی آید و از انجام گرفتاری های خودتان به سر نیستید، در نتیجه از این فرد عذرخواهی کنید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست تان بر می آید را برای کمک به وی انجام خواهید داد.
● متولدین آبان (عقرب):
هوش سرشاری دارید و انسان بااستعدادی هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و مشکلاتی که با آنها روبرو می شوید را با هوش و تدبیر از سر راه بردارید. زحمت های زیادی در زندگی کشیده اید، اما تلاش های شبانه روزی تان دستاورد چندانی برای شما به دنبال نداشته است. امروز ورق بر می گردد و مزد زحمت های خود را خواهید گرفت. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و زمینه دستاوردهای بیشتری را فراهم کنید. دل در گرو عشق دلداری دارید و عشق آتشین شما به محبوب، خواب از سرتان ربوده است، اما این عشق، عشق ماندگاری نیست و احتمال ایجاد فاصله ای میان شما و دلدارتان وجود دارد. امروز یکی از اعضای خانواده که خاطرش برای شما عزیز است، اشتباهی انجام می دهد و این اشتباه ضرری به شما وارد می کند. اجازه ندید چنین اشتباهی رابطه شما و این فرد را خراب کند و با چشم پوشی از این اشتباه، به ایشان ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است.
● متولدین آذر (کمان):
انسان رویاپردازی هستید و خیال پردازی و رویا، شما را از واقعیت دور کرده است، این قضیه باعث شده تا دستاورد چندانی در زندگی نداشته باشید و از هم قطاران تان عقب باشید. امروز زمان مناسبی است که خیال پردازی را کنار بگذارید و نقشه های واقعی و عمل گرایی برای زندگی خود آماده کنید. امروز فردی از شما درخواست پول خواهد کرد، این پول را به ایشان قرض بدهید و مطمئن باشید این فرد زودتر از چیزی که انتظارش را داشته باشید، این قرض را بازپس خواهد داد. رابطه ای عاشقانه و صمیمی با همسر یا عشق زندگی تان دارید و تفاهم و نقاط مشترک زیادی بین شما وجود دارد. این رویکرد را به فال نیک بگیرید و زندگی عاشقانه ای را در کنار عشق زندگی تان سپری نمایید. اهمیتی به سرووضع تان نمی دهید و اصلاً به خودتان نمی رسید، امروز زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید. انسان مسئولیت پذیری هستید و اطرافیان روی شما به عنوان فرد قابل اطمینانی حساب باز می کنند. این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که در آینده احترام و اعتبار بیشتری بدست خواهید آورد.
● متولدین دی (بز):
انسان سخت کوش و پرتلاشی هستید و لحظه ای دست از کار و تلاش نمی کشید، این روحیه باعث شده تا از خودتان غافل شوید و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا نکنید. امروز زمان مناسبی است که تغییر رویکرد بدهید و در کنار کار، فرصتی را برای خودتان کنار بگذارید و استراحت کنید. بیماری قدیمی و مزمنی را تحمل می کنید و درد این بیماری را به جان خریده اید و اهل مراجعه به پزشک نیستید، قبل از اینکه این بیماری شما را زمین گیر کند، در اولین فرصت سری به پزشک بزنید و فکری به حال درمان این بیماری بردارید. مدتی است که به همراه همسر یا عشق زندگی تان بیرون نرفته اید و گشتی در بازار نزده اید. قبل از اینکه این وضعیت فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، امروز دست ایشان را بگیرید و گشتی در بازار بزنید. امروز خرج مترقبه ای پیش روی شما قرار می گیرد و ثبات مالی تان از بین می رود، از این وضعیت درس بگیرید و در آینده با پس انداز و صرفه جویی، وضعیت مالی تان را ثبات بیشتری بخشید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز یکی از آشنایان نزدیک پیشنهادی برای گسترش کار به شما می کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و مطمئن باشید که سود سرشاری از این پیشنهاد روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. انسان عجول و کم حوصله ای هستید و می خواهید راه صد ساله را در یک شب طی کنید، مطمئن باشید که با این رویکرد راه به جایی نخواهید برد و از امروز صبر پیشه کنید و ناامید نشوید. همسر یا عشق زندگی تان برنامه های زیادی برای شما ترتیب داده و امروز را به یکی از عاشقانه ترین روزهای زندگی شما تبدیل خواهد کرد. علاقه زیادی به انجام کارهای خلاقانه دارید، اما روزمرگی های زندگی امان شما را بریده و فرصتی برای انجام کارهای نوآورانه پیدا نمی کنید. امروز بخت با شما یار است چرا که این فرصت دست می دهد و زمانی پیدا می کنید تا به روی راحتی به کارهای خلاقانه مشغول شوید. امروز دوستی قدیمی به دیدار شما می آید و لحظه های شادی را در کنار ایشان سپری خواهید کرد.
● متولدین اسفند (ماهی):
انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان تان را گسترش دهید. نظارتی بر حساب و کتاب های زندگی تان ندارید و سکان خرج ها از دست تان در رفته است. قبل از اینکه این وضعیت کار شما را به ورشکستگی بکشاند، از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج های خود داشته باشید. کار بسیار پسندیده ای در گذشته انجام داده اید و امروز این کار در نظر دوستان و آشنایان جلوه می کند و مزد زحمت های خود را دریافت خواهید کرد. خاطرات ناخوشایندی از همسر یا عشق زندگی تان دارید، این خاطرات فاصه ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کرده است. ادامه چنین شرایطی اصلاً به صلاح شما نیست و به جای فکرکردن به این خاطره های ناخوشایند، از امروز به خودتان قول بدهید که خوبی ها و نکات مثبت عشق زندگی تان را ببینید و به خاطر داشته باشید که گذشته ها، گذشته است. امروز همکاران در محل کار یا اعضای خانواده در منزل به کمک شما نیاز دارند، دست رد به سینه آنها نزنید و ثابت نمایید که از هر فرصتی برای کمک به دوستان و آشنایان بهره می گیرید.