فال روز شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

در همین ابتدای سال تولدتان اجازه دهید خیال تان را راحت کنیم که بهترین سال زندگی تان را آغاز کرده اید و در این سال اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. د چنین موقعیتی را به فال نیک بگیرید و در این سال آرزوهای دیرینه خود را دنبال کنید و اجازه ندهید مشکلات سدی در راه شما ایجاد کنند. در سالی که با تولدتان شروع کرده اید در کنار حل مشکلات خودتان، از دیگران غافل نشوید و تا می توانید دست یاری به سمت اطرافیان دراز کنید. در همین زمینه در ماه اسفند فردی از شما کمک می گیرید، دست رد به سینه این فرد نزنید و هر کاری که از دست تان بر می آید را برای کمک به ایشان انجام دهید. تابستان سال آینده زمان تفریح و استراحت شما فرا می رسد و در ماه های گرم سالی که از راه می رسد تا می توانید خوش بگذرانید و اطرافیان را در شادی های خود سهیم کنید. زحمت هایی که در سال تولدتان می کشید در ماه های مهر و آبان سال آینده به بار می نشیند و در این ماه ها مزد تلاش های شبانه روزی خود را دریافت خواهید کرد. کار و زندگی شما در ماه آذر سال آینده رونق خواهد گرفت و در این ماه، فرصت های زیادی برای افزایش درآمد و گسترش کار پیدا خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده اید را بیشتر از دیگر سال های عمر خود جدی بگیرید و این سال را به گونه ای به پایان برسانید که دستاوردهای آن جایگاه درخشانی در کارنامه زندگی شما داشته باشد.
● متولد فروردین (بره):
هوش سرشاری دارید و مشکلاتی که امروز سر راه شما قرار می گیرد را به لطف هوش و ذکاوت بالای خود، برطرف نمایید. امروز افکار منفی زیادی به ذهن شما خطور می کند، اما در برابر این افکار منفی، رویکردی مثبت داشته باشید و اجازه ندهید فکرهای نگران کننده، روز شما را خراب کند. امروز به لحاظ مالی نیازمند پول خواهید شد و از آنجایی که پس انداز چندانی در زندگی کنار نگذاشته اید، مجبور می شوید برای حل مشکلات مالی از اطرافیان کمک بگیرید. از این شرایط درس بگیرید و در آینده با کنار گذاشتن قسمتی از درآمدتان، پس اندازی کنار بگذارید و همیشه به فکر روز مبادا باشید. امروز دوستان و آشنایان برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده اید و لحظه های خوشی را در کنار آنها سپری خواهید کرد. دل در گرو عشق محبوبی دارید و در آتش عشق می سوزید، اما این فرد از عشق شما بی خبر است و عشقی یک طرفه را ادامه می دهید. امروز زمان مناسبی است که عشق خود را با محبوب خود درمیان بگذارید و مطمئن باشید که جواب منفی دریافت نخواهید کرد. نگرانی های زیادی در زندگی دارید و شبی را بدون کابوس سپری نمی کنید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز با شرکت در کارهای مذهبی و مراقبه، آرامش ذهنی پیدا کنید و بار نگرانی های تان را زمین بگذارید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
امروز با افسردگی و بی حوصلگی از رختخواب بلند شده اید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که همسر یا عشق زندگی تان متوجه ناراحتی شما می شود و غصه های تان را از دوش شما بر خواهد داشت. انسان کینه توزی هستید و قصد دارید رفتار ناپسند یکی از آشنایان را تلافی کنید، اما آتش این انتقام، دامن شما را نیز خواهد گرفت، درنتیجه از امروز کینه توزی را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که بخشش از بزرگان است. پولی برای سرمایه گذاری اندوخته اید، اما برنامه دقیقی برای سرمایه گذاری ندارید و نگران هستید پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را به باد فنا دهید. در نتیجه قبل از هرگونه سرمایه گذاری، یک بار دیگر جوانب کار را بررسی نمایید و با مشورت با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند، سرمایه گذاری مطمئنی را انجام دهید. مهمانی بزرگی را ترتیب داده اید و دوستان و آشنایان به این مهمانی دعوت هستند. تا جایی که می توانید از مهمان ها پذیرایی نمایید و لحظه های خوش این مهمانی را در ذهن آنها ماندگار کنید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را شروع کرده اید و کارها بر وفق مرادتان انجام می شود. علاقه زیادی به مطالعه و کسب علم و دانش دارید، این روحیه را ادامه دهید و اطرافیان را از دانسته های ارزشمند خود بی نصیب نگذارید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
روز بسیار مخاطره آمیزی را آغاز کرده اید و حادثه ای در کمین شما است، در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین تان باشید و طوری رفتار کنید که گزندی به شما وارد نشود. توقع دارید اعضای خانواده بر اساس نظر شما رفتار کنند و این روحیه اهل منزل را تحت فشار قرار داده است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز به اعضای خانواده اجازه ابراز نظر بدهید و اعمال نظرهای مستبدانه خود را کنار بگذارید. روحیه ای عصبی دارید و زود از کوره در می روید. این وضعیت باعث شده تا وقت و بی وقت با اطرافیان دعوا و مرافه راه بیاندازید و مشکلات زیادی برای آشنایان درست کنید. ادامه چنین رویکردی به نفع شما نیست و از امروز تسلط بیشتری بر اعصاب و روان خود داشته باشید و با اتفاق های پیش پاافتاده و سطحی، به راحتی از کوره در نروید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده اید و احتمال ضرر شما در معامله ای وجود دارد. در نتیجه امروز بیشتر از همیشه مواظب کارهای مالی خود باشید و روز را به گونه ای به پایان برسانید که ضرری به دنبال نداشته باشد.
● متولدین تیر (خرچنگ):
امروز حال و احوال خوبی ندارید و احساس کسالت می کنید، در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی تان باشید. یکی از اطرافیان امروز به شما کمک می کند و شرایط بدست آ وردن پول خوبی را دراختیارتان قرار می دهد. به جای اینکه به آینده فکر کنید، همیشه غرق در افکار گذشته هستید. این رویکرد شما را از زندگی عقب خواهد انداخت و به لحاظ فکری نیز زمینه افسردگی تان را به دنبال دارد. در نتیجه گذشته ها را فراموش کنید و با رویکردی مثبت به آینده نگاه کنید. همسر یا عشق زندگی تان با مشکلی روبرو شده و امروز نیازمند کمک شما است. هر کاری که از دست تان بر می آید را برای عشق زندگی تان انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در شرایط سخت و دشوار، کنارش هستید. روز نسبتاً خلوتی را آغاز کرده اید و کارهای زیادی برای انجام ندارید، اما با کارهای غیرمترقبه ای روبرو می شوید و وقتی که برای استراحت و تفریح کنار گذاشته بودید را ناچاراً مجبور به انجام این کارها خواهید شد. اهمیت زیادی به اعضای خانواده نمی دهید و به آنها بی توجه شده اید، قبل از اینکه این رویکرد زمینه دلخروی اعضای خانواده را فراهم کند، امروز زمانی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آنها ثابت نمایید که از هر فرصتی برای بودن در کنار اهل منزل لذت می برید.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز ممکن است رفتار ناشایستی با همسر یا عشق زندگی تان داشته باشید، در نتیجه روز را به گونه ای ادامه دهید که همسر یا عشق زندگی تان از رفتار شما ناراحت نشود و مورد بی احترامی شما قرار نگیرد. فرصتی وسوسه برانگیز برای سرمایه گذاری یا شراکت در پیش روی شما قرار دارد، اما این سرمایه گذاری عاقبت خوشی برای شما به دنبال نخواهد داشت و اگر نگران سرمایه خود هستید، بهتر است دور این سرمایه گذاری یا شراکت را خط بکشید. انسان مردم دار و خوش مشربی هستید، این روحیه امروز به کمک شما می آید و دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان روزی عاشقانه را برای شما در نظر گرفته و کاری خواهد کرد تا بیشتر از همیشه به وی دل ببازید. انسان عجولی هستید و همیشه زود قضاوت می کنید، امروز بیشتر از همیشه مواظب این روحیه باشید چرا که احتمال قضاوت عجولانه شما وجود دارد. در آینده نیز این رفتار را کنار بگذارید و تا جایی که می توانید یکه به قاضی نروید. علاقه زیادی به انجام کارهای خیر و انسان دوستانه دارید، اما فرصتی برای این کار پیدا نمی کنید، امروز بخت با شما یار است چرا که زمانی برای شرکت در کارهای خیر و انسان دوستانه پیدا خواهید کرد و با انجام این کارها، به لحاظ روحی به آرامش می رسید.
● متولدین شهریور (سنبله):
مشکلی قدیمی و دیرینه دارید و همیشه برای حل این مشکل، امروز و فردا کرده اید، اما ادامه این رویکرد به صلاح شما نیست و امروز تصمیم بگیرید که یک بار برای همیشه این مشکل را حل نمایید و نگرانی های روحی خود را خاتمه دهید. سفری در پیش دارید، اما در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت و حادثه ای وجود نازنین تان را تهدید می کند، در نتیجه در صورت امکان قید این سفر را بزنید و اگر مجبور به مسافرت هستید، شش دانگ حواس تان را بیشتر از همیشه جمع کنید تا آسیبی به شما وارد نشود. دقت لازم را در انجام کارها ندارید و امروز بی دقتی کار دست تان می دهد، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده با دقت و وسواس بیشتری کارها را انجام دهید. همسر یا عشق زندگی تان کار ناشایستی انجام داده و حسابی شما را دلخور کرده است، این اشتباه را به روی عشق زندگی تان نیاورید و با چشم پوشی از این اشتباه به ایشان ثابت نمایید که بیشتر از این حرف ها برای شما ارزش دارد. امروز فرصتی برای استراحت پیدا می کنید، این فرصت را غنیمت بدانید و با استراحت و تفریح، خودتان را برای روزهای شلوغ آینده آماده کنید. مسئولیت انجام کارهای زیادی را بر عهده می گیرید و همیشه می خواهید با یک دست، چند هندوانه بردارید، قبل از اینکه این رویکرد وضعیت سلامتی شما را به خطر بیاندازد، از امروز به بعد بیش از حد به خودتان سخت نگیرید و در حد توان و ظرفیت خود کار کنید.
● متولدین مهر (ترازو):
پولی از کسی قرض کرده اید یا وامی گرفته اید و امروز سررسید پرداخت این پول فرا رسیده است، اما آه در بساط ندارید و وضعیت مالی تان مناسب نیست. حتی فکر عدم پرداخت این پول به سرتان نزند و اگر به فکر حفظ آبروی تان هستید، امروز به هر قیمتی که شده، قرض خود را پرداخت نمایید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان خوش حسابی هستید. مدتی است که با دوستان و آشنایان قدیمی برای تفریح و گردش بیرون نرفته اید و همیشه سرتان به کار و تلاش مشغول است، قبل از اینکه این وضعیت روابط اجتماعی شما را مختل کند، سری به رفقای قدیمی بزنید و با بودن در کنار آنها، خاطره های خوش گذشته را زنده کنید و حسابی خوش بگذرانید. فردی بدخواه شما است و همیشه پشت سرتان صفحه می گذارد. اجازه ندهید این فرد آبرویی که با هزارو یک زحمت بدست آورده اید را از بین ببرد و امروز وی را شناسایی کنید و حسابش را کف دستش بگذارید. امروز قرار است برای خرید بیرون بروید و از آنجایی که احتمال ولخرجی شما بسیار است، بیشتر از همیشه حواس تان به حساب و کتاب های تان باشد و به اندازه دخل تان، خرج کنید. از شغلی که به آن مشغول هستید رضایت ندارید و به فکر کار جدید و پردرآمدی می گردید، اما به جای اینکه دنبال شغل جدیدی باشید، به فکر افزایش مهارت های خود بیافتید و مطمئن باشید که با فراگیری توانایی های جدید، به لحاظ کاری موقعیت های بهتری پیدا خواهید کرد.
● متولدین آبان (عقرب):
روز حساسی را آغاز کرده اید و احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و اطرافیان اختلاف نظرهایی ایجاد شود، اجازه ندهید این اختلاف نظرها، زمینه ناراحتی شما و اطرافیان را فراهم کند و روز را به گونه ای به پایان برسانید که کسی را دلخور نکرده باشید. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، این رویکرد هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب سودجویی اطرافیان از سخاوتمندی خود باشید و به گونه ای به دیگران کمک کنید که کسی از شما سوء استفاده نکند. تنهایی را به حضور در جمع ترجیح داده اید و به جای حضور در جمع، کنج عزلت گزیده اید، این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست و حضور در میان جمع و ارتباط با اطرافیان کمک زیادی در بهبود روحیه شما خواهد داشت. در نتیجه در اولین فرصت گوشه عزلت را رها کنید و با بودن در کنار آشنایان، زندگی بهتری را تجربه کنید. رابطه خوبی با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و همیشه بر سر چیزهای کوچک و پیش پاافتاده دعوا و مرافه راه می اندازید. امروز زمان مناسبی است که این وضعیت را خاتمه دهید و به همسر یا عشق زندگی تان ثابت کنید که به غیر از محبت و عشق از شما چیزی نخواهد دید. مواظب سلامتی تان نیستید و با مصرف دخانیات و خوراکی های ناسالم، سلامت خود را به خطر انداخته اید، این وضعیت نه تنها برای سلامتی شما ضرر دارد، بلکه به لحاظ مالی نیز پولی را هدر می دهید. امروز زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با کنار گذاشتن دخانیات و خوراکی های ناسالم، سلامت جسمی خود را تضمین نمایید.
● متولدین آذر (کمان):
روز خلوتی را آغاز کرده اید و فرصت مناسبی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید. این فرصت را غنیمت بدانید و تا می توانید استراحت کنید. مدتی است که خبری از بزرگان فامیل ندارید و به آنها سر نزده اید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت زمینه دلخوری ریش سفید های فامیل را فراهم کند، امروز سری به آنها بزنید و از بزرگان خانواده دلجویی نمایید. دلباخته فردی هستید و می خواهید عشق بی پایان تان را نثارش کنید، اما نگران هستید که معشوق دست رد به سینه شما بزند و شکست عشقی را تجربه کنید. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و امروز بهترین زمان برای ابراز عشق و محبت است، مطمئن باشید مشعوق نیز دل در گرو شما دارد و عشقی گرم و ماندگار را تجربه خواهید کرد. امروز احتمال دارد میان شما و فردی مشاجره ای در بگیرد، در این مشاجره زیاد روی نکنید و با آرامش و متانت، این مشاجره را ختم به خیر نمایید. یکی از دوستان که علاقه خاصی به شما دارد امروز با تقدیم هدیه ای به شما ثابت می کند که خاطرتان را از صمیم قلب می خواهد و در رفاقت برای شما چیزی کم نخواهد گذاشت.
● متولدین دی (بز):
روز بسیار شلوغی را پشت سر خواهید گذاشت و در چنین روز شلوغی، بهتر است شب را به همراه اعضای خانواده بیرون بروید و با گشتی در بازار و خیابان، نگرانی های کاری را فراموش کنید و آماده روزهای پرتلاش آینده شوید. انسان آینده نگری هستید و مدت ها پیش، پولی پس انداز کرده اید، امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و برای حل آن از این پس انداز کمک بگیرید. امروز مشکلی در سر راه شما قرار می گیرد و به تنهایی قادر به حل این مشکل نیستید، برای حل این مشکل از هر کسی کمک نگیرید و تنها از فردی که اطمینان کامل به ایشان دارید، درخواست کمک کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز هدیه ای برای شما گرفته و با تقدیم این هدیه، عشق بی پایانش را نثار شما خواهد کرد. روز مهمی را در پیش دارید و قرار است با افراد سرشناس و بانفوذی ملاقات کنید، در این ملاقات مواظب حرف ها و رفتارتان باشید و تا می توانید رابطه خود را با این افراد تقویت کنید. امروز قرار است کاری را به پایان برسانید اما حوصله انجام این کار را ندارید و می خواهید که این کار مهم را به آینده موکول کنید. در این شرایط اجازه ندهید تنبلی بر شما غلبه کند و با انجام این کار مهم، پیشرفت خود را در روزهای آینده جلو بیاندازید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
قصد انجام کار مهمی را دارید و بر این باور هستید که انجام این کار سود سرشاری را روانه حساب های بانکی شما خواهد کرد، اما تاکنون پول لازم برای انجام این کار فراهم نشده و این کار مهم روی زمین مانده است. فرصت ها را بیش از این از دست ندهید و امروز با درمیان گذاشتن نقشه های خود برای انجام این کار مهم با دوستان و آشنایان، سرمایه لازم را فراهم نمایید. همسر یا عشق زندگی تان روز خوبی را شروع نکرده و حسابی ناراحت و افسرده است، در چنین شرایطی بیش ازحد به ایشان فشار نیاورید و اجازه دهید گذر زمان، روحیه عشق زندگی تان را بهبود بخشد. مدتی است که به خودتان وعده داده اید در اوقات فراغت مشغول انجام کارهای دلخواه تان شوید، امروز این فرصت فراهم می شود و زمانی دست می دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و کارهای موردعلاقه تان را انجام دهید. رازی در سینه دارید و این راز را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان نگذاشته اید، قبل از اینکه افراد دیگری این راز را به گوش همسر یا عشق زندگی تان برسانند، برای گفتن آن پیش قدم شوید و به ایشان قول بدهید که از امروز به بعد، هیچ رازی میان شما و ایشان باقی نخواهد ماند.
● متولدین اسفند (ماهی):
انسان حسودی هستید و همیشه از پیشرفت اطرافیان حرص می خورید، این روحیه به غیر از ناراحتی و افسردگی شما، چیزی به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که حسادت را کنار بگذارید و به جای اینکه حسرت دارایی های دیگران را داشته باشید، تلاش بیشتری به خرج دهید و از دستاوردهای دوستان و اطرافیان خوشحال شوید. خرید مهمی در پیش دارید و پول گزافی را صرف این خرید خواهید کرد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که از این خرید پشیمان نخواهید شد و به لحاظ مالی نیز به مشکلی بر نمی خورید. مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان در گرفته است، به همین دلیل هدیه ای برای ایشان خریده اید تا با تقدیم این هدیه، آتش مشاجره را خاموش کنید. اما همسر یا عشق زندگی تان حسابی از دست شما دلخور است و حتی این هدیه نیز زمینه صلح و صفای شما را فراهم نمی کند. در چنین شرایطی اجازه دهید گذر زمان، روحیه عشق زندگی تان را بهبود بخشد و زمینه فراموشی این مشاجره را مهیا کند. به لحاظ فکری نگرانی های زیادی دارید و در زندگی احساس سردرگمی می کنید. اجازه ندهید این وضعیت کار شما را به افسردگی بکشد و امروز احساس خود را با فردی که ایشان را به عنوان سنگ صبور قبول دارید، در میان بگذارید و به نگرانی های خود خاتمه دهید.