فال روز جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸

سال تولدتان را با مهربانی و عشق آغاز کنید و در این سال تا می توانید به اطرافیان محبت نمایید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در چند روز آینده فردی به کمک شما نیاز دارد، این فرد را از محبت و شفقت خود محروم نکنید و هر کاری که از دست تان بر می آید را برای ایشان انجام دهید. در تابستان سال آینده بخت با شما یار خواهد بود و در این فصل فرصت های زیادی برای شادی و تفریح پیدا خواهید کرد. این فرصت ها را به فال نیک بگیرید و خاطره های خوشی را برای همیشه در ذهن تان ماندگار کنید. کارهای شما در شهریور و مهر سال آینده به اوج می رسد و در این ماه ها لحظه ای از تلاش و کوشش دست بر ندارید. دی ماه سال آینده با افراد نااهلی روبرو می شوید و این افراد دردسرهای زیادی برای شما درست خواهند کرد، اجازه ندهید کارشکنی های این افراد جلوی پیشرفت و موفقیت شما را بگیرید و حساب این افراد را کف دست شان بگذارید. سالی که با تولدتان شروع کرده اید را با محبت و تلاش به پایان برسانید و این سال را به سالی خاطره انگیز در میان سال های زندگی تان تبدیل نمایید.
● متولد فروردین (بره):
رویکردی مثبت به زندگی دارید و همیشه نیمه پُر لیوان را نگاه می کنید. این روحیه امروز به کمک شما می آید و گره ای که در کار شما افتاده را با خوشبینی و تلاش باز کنید و اهمیت دیدگاه مثبت و خوشبینی در زندگی را به اطرافیان ثابت نمایید. مدتی پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه گذاری کرده بودید و تاکنون سودی از این سرمایه گذاری نصیب شما نشده است، اما امروز سایه همای سعادت روی سر شما خواهد افتاد و از محل این سرمایه گذاری، سودسرشاری نصیب تان خواهد شد. اهل رسیدگی به منزل نیستید و این رویکرد زمینه دلخوری دیگر اعضای خانواده را فراهم کرده است، امروز زمان فراغتی دست می دهد تا وقتی را برای کمک به کارهای خانه کنار بگذارید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و با مشارکت در کارهای منزل به اهل خانه ثابت کنید که از هر فرصتی برای کمک به آنها بهره می گیرید. عشق خود را به زبان نمی آورید و این وضعیت باعث شده تا همسر یا عشق زندگی تان احساس کند که آتش مهر شما به ایشان خاموش شده است، اجازه ندهید این رفتار فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند و امروز با رفتار و گفتار به وی ثابت نمایید که بیشتر از همیشه دوستش دارید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را شروع کرده اید و امروز کارها زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به پایان خواهد رسید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
مواظب سلامتی تان نیستید و با خوردن و نوشیدن خوراکی های ناسالم و مضر، سلامت خود را به خطر انداخته اید. ادامه این رویکرد نه تنها سلامتی شما را به خطر می اندازد، بلکه با ضعیف تر شدن جسم تان، کار و حرفه شما به خطر می افتد. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده اید و امروز از جایی که حتی فکرش را نمی کنید پول خوبی به دست شما می رسد، از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و از آینده خبر ندارید، تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. انسان مسئولیت پذیری نیستید و اشتباه های خود را در زندگی به گردن دیگران می اندازید. ادامه این رویکرد شما را به فردی بی مسئولیت تبدیل خواهد کرد و در کار و حرفه تان نیز پیشرفتی نخواهید داشت. در نتیجه از امروز مسئولیت اشتباه های خود را بر عهده بگیرید و با درس گرفتن از این اشتبا ه ها، آینده ای روشن را پیش روی خود قرار دهید. امروز متوجه خواهید شد که همسر یا عشق زندگی تان حوصله ندارد و گوشش به حرف های شما بدهکار نیست. این رفتار را به دل نگیرید و مطمئن باشید که با گذشت زمان همسر یا عشق زندگی تان این رفتار را اصلاح خواهد کرد و بیشتر از همیشه تحویل تان خواهد گرفت. گره ای در کار شما افتاده و به رغم تلاش هایی که انجام داده اید، کارها با مشکل انجام می شود. امروز این گره باز خواهد شد و مشکلی برای پیشرفت در کارها نخواهید داشت.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
به لحاظ جسمی توان و نیروی لازم را ندارید و ضعف و کسالت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز با ورزش و تحرک به نبرد کسالت و خستگی بروید و سلامت جسم تان را تضمین کنید. علاقه زیادی به کسب علم و دانش دارید و لحظه ای دست از مطالعه و فراگیری مهارت های جدید دست بر نمی دارید. این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که در کنار فراگیری تخصص های تازه و کسب علم و دانش، با افراد تازه ای دوست خواهید شد و در این راه رفقای قابل اعتمادی پیدا خواهید کرد. با همسر یا عشق زندگی تان یک دل و هم سخن نیستید و اطلاعات زیادی از زندگی خود را از ایشان مخفی کرده اید. از آنجایی که ماه پشت ابر نمی ماند، قبل از اینکه دست شما پیش عشق زندگی تان رو شود و آبروی تان برود. صداقت را با عشق زندگی تان در پیش بگیرید و به ایشان قول بدهید که از امروز به بعد به غیر از واقعیت، چیز دیگری به ایشان نخواهید گفت. عازم سفری هستید و در این سفر نه تنها به شما خوش خواهد گذشت، بلکه از این سفر با کوله باری از تجربه های درخشان باز می گردید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
قصد حضور در رقابت ورزشی یا علمی را دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سلامتی تان را حفظ خواهید کرد و از این رقابت سربلند بیرون می آیید. مدتی است که قصد خرید لباس و پوشاک را دارید، اما تاکنون پول مناسبی برای خرید چند دست لباس شیک و مجلسی به دست تان نرسیده است. امروز ورق بر می گردد و پولی به دست تان خواهد رسید. این پول را به خرید لباس های مورد علاقه تان اختصاص دهید و حسابی خوش تیپ کنید. همسر یا عشق زندگی تان از چیزی که حتی فکرش را هم بکنید، بیشتر شما را دوست دارد و امروز کاری می کند که عشق بی پایانش به شما ثابت شود. از شغلی که به آن مشغول هستید رضایت ندارید و به دنبال کار تازه ای می گردید، امروز پیشنهاد کار جدیدی را دریافت می کنید. این پیشنهاد را غنیمت بدانید و جویای فرصت های بهتری با این کار جدید باشید. برنامه ای برای آینده ندارید و باری به هر جهت زندگی می کنید. قبل از اینکه این رویکرد شما را از همقطاران تان عقب بیاندازد، برنامه ای جدی و کاربردی برای آینده تدوین کنید و اهمیت بیشتری به آینده تان بدهید. پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده احترام خاصی برای همسر یا عشق زندگی تان قائل هستند و امروز با رفتار و گفتار خود به ایشان ثابت می کنند که جایگاه خاصی در میان قلب پدر و مادر و اعضای خانواده دارد.
● متولدین مرداد (شیر):
انسان مهربانی هستید و به اطرفیان نازک تر از برگ گل نمی گویید، این روحیه باعث شده تا دوستان زیادی داشته باشید و مشکلی که امروز با آن روبرو می شوید را به لطف این دوستان برطرف نمایید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکر ده اید و به رغم اینکه تلاش زیادی برای پس انداز خواهید داشت، خرج امروز زندگی شما از دخل تان بیشتر می شود و پولی برای پس انداز باقی نمی ماند. اهمیتی به تجربه های دیگران نمی دهید و بدون مشورت برای انجام کارهای مشکل آستین بالا می زنید، این وضعیت باعث شده تا توان انجام کارهای مشکل را نداشته باشید و کسی روی شما حساب باز نکند. از امروز تغییر روحیه بدهید و با مشورت گرفتن از بزرگ ترها او افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، کارهای دشوار را به راحتی از سر راه بردارید. امروز همسر یا عشق زندگی تان کار بسیار رضایت بخشی انجام می دهد و از بابت این کار شما را حسابی خوشحال می کند. این رفتار را پیش خودتان نگه ندارید و در اولین فرصت کاری برای رضایت همسر یا عشق زندگی تان انجام دهید. به لحاظ کاری روز شلوغی را آغاز نکرده اید و فرصتی پیدا می کنید تا وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آنها ثابت نمایید که از بودن در کنار اهل منزل لذت می برید. امروز احتمال ایجاد مشکلی در کارهای شما وجود دارد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکل حل می شود، اما مجبور خواهید شد که وقت زیادی را برای حل آن از دست بدهید.
● متولدین شهریور (سنبله):
دیدگاهی قدیمی به زندگی و کار دارید و در سبک زندگی شما خبری از نوآوری و ایده های خلاق نیست. این وضعیت به لحاظ کاری شما را از دیگران عقب انداخته است و به لحاظ اجتماعی نیز اطرافیان شما را فردی با تفکرات قدیمی و کهنه می شناسند. ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مجال بیشتری به ایده های نوآورانه بدهید و با کنار گذاشتن دیدگاه های کهنه و قدیمی، رویکردی جدید و امروزی در کار و زندگی به پیش بگیرید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد. این موقعیت را از دست ندهید و مطمئن باشید که انجام آن در آینده موفقیت های بیشتری را برای شما به دنبال دارد. علاقه ای به حضور در جمع ندارید و انسانی انزواطلب شناخته می شوید. ادامه این وضعیت به هیچ وجه به نفع شما نیست و قبل از اینکه تنهایی شما را از پا در بیاورد، حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و با گسترش دامنه دوستان و آشنایان، زندگی اجتماعی را در پیش بگیرید. امروز یکی از اعضای منزل مشکلی را با شما در میان می گذارد و از شما انتظار دارد تا برای حل این مشکل آستین بالا بزنید، اما مشکلات شخصی اجازه ای به شما برای کمک به ایشان نمی دهد، در نتیجه از این فرد عذرخواهی کنید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت، هرکاری که از دست تان بر می آید را برای وی انجام خواهید داد. روزی عاشقانه را شروع کرده اید و دنیا را به رنگ عشق و محبت می بینید، چنین فرصتی را از دست ندهید و عشق زندگی تان را در گرمای محبت خود شریک کنید.
● متولدین مهر (ترازو):
روز خوبی را شروع نکرده اید و فردی که مدتی پیش از ایشان پولی قرض گرفته اید امروز به شما سر می زند و درخواست بازپرداخت این پول را خواهد داشت. این قرض را به هر قیمتی که شده پرداخت کنید و اجازه ندهید زیر بار دِین این فرد باقی بمانید. امروز حادثه ای در کمین شما است و اگر شش دانگ حواس تان را جمع نکنید، آسیبی وجود نازنین تان را به خطر خواهد انداخت. همسر یا عشق زندگی تان هدیه ای برای شما خریده و قصد دارد تا با تقدیم این هدیه، به شما ثابت کند که بیشتر از همیشه دوست تان دارد. مدتی است که به فکر افتاده اید با افزایش دانش و تخصص خود، درهای جدیدی از موفقیت و پیشرفت را باز کنید. امروز زمان خوبی است که به این فکر جامه عمل بپوشانید و به اطرفیان ثابت نمایید که هیچ وقت برای کسب علم و دانش و مهارت اندوزی دیر نیست. خبری از دوستان قدیمی خود ندارید و قید رفقای دیرین را زده اید. این رویکرد به نفع شما نیست و از آنجایی که دوستان قدیمی را راحت به دست نیاورده اید که راحت از دست بدهید، امروز زمان خوبی است که تماسی با دوستان قدیمی بگیرید و با زنده کردن خاطرات خوش گذشته، رابطه دوستی تان را تقویت نمایید.
● متولدین آبان (عقرب):
مدتی است که امید خود به زندگی را از دست داده اید و انگیزه ای برای کار و تلاش ندارید، اجازه ندهید این وضعیت شما را از پا در بیاورد و به خاطر داشته باشید که انسان به امید زنده است و کسی تاکنون با ناامیدی به جایی نرسیده. احساس می کنید که اعضای منزل اهمیتی به شما نمی دهند و شما را در مشکلات تنها می گذارند، اما این احساس هیچ پایه و اساسی ندارد و با خاطر جمع می توانید روی کمک اعضای منزل برای حل مشکلات حساب باز کنید. یکی از اطرافیان به شما وعده انجام کاری را داده است و امروز متوجه می شوید که قادر به انجام این وعده نیست. اجازه ندهید این بد عهدی شما را ناراحت کند و از خطای این فرد چشم پوشی کنید. عازم سفری هستید و در این سفر بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت و تجربه های جالب و مفیدی را به کوله بار تجارب خود اضافه خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان برای رضایت خاطر شما دست به هر کاری می زند و به شما ثابت کرده است که چیزی در زندگی برای تان کم نمی گذارد، اجازه ندهید این رفتار یک طرفه باقی بماند و امروز به ایشان ثابت کنید که شما هم برای رضایت ایشان حاضر هستید خودتان را به آب و آتش بزنید.
● متولدین آذر (کمان):
روز را با انرژی و نشاط آغاز کرده اید و روحیه زیادی دارید، این انرژی را به یادگیری مهارت های جدید اختصاص دهید و با افزایش دانش و تخصص، درهای جدیدی از موفقیت و ثروت را به روی خود باز کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه های زیادی برای شما تدارک دیده و قصد دارد حسابی شما را شگفت زده کند. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و امروز از معامله یا قراردادهای کاری سود سرشاری به جیب خواهید زد. فردی که بدخواه شما است قصد دارد میان شما و عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، امروز این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید که هرگز حق دخالت در زندگی تان را ندارد. امروز فردی که شناخت زیادی از ایشان ندارید به شما پیشنهاد وسوسه برانگیزی می دهد، گوش تان به این پیشنهاد بدهکار نباشد و مطمئن باشید که این فرد نقشه شومی برای شما کشیده. مدتی است که سری به بزرگ ترها و ریش سفید های فامیل نزده اید، اجازه ندهید این وضعیت دلخوری بزرگان خانواده را به دنبال داشته باشد و در اولین فرصتی سری به آنها بزنید و دیدارها را تازه نمایید.
● متولدین دی (بز):
به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده اید و آه در بساط ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکل مالی موقتی است و پولی به دست شما خواهد رسید تا با این پول تمام دغدغه های مالی خود را پوشش دهید. انسان خلاق و نوآوری هستید اما از اجرایی کردن ایده های بکر خود هراس دارید و این وضعیت شما را از همقطاران تان عقب نگه داشته است. امروز زمان خوبی است که به ایده های خود بها بدهید و با جرأت و اعتماد به نفس این ایده ها را اجرا کنید و مطمئن باشید که اجرای این ایده ها نقش مهمی در موفقیت های آینده شما ایفا خواهد کرد. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و فردی وجود دارد، اجازه ندهید آتش این مشاجره بالا بگیرید و به هر قیمتی که شده این مشاجره را به صلح و صفا ختم کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده و روزی که سپری می کنید را به یکی از عاشقانه ترین روزهای زندگی تان تبدیل خواهد کرد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
زندگی را سخت می گیرید و همیشه مشغول کار و تلاش هستید، امروز زمان مناسبی است که کمی به خودتان استراحت بدهید و با فاصله گرفتن از کار، حسابی تفریح و استراحت کنید. علاقه زیادی به زراندوزی دارید و حرض و طمع، لحظه ای شما را رها نمی کند. این رویکرد شما را به فرد طماعی در میان افراد خانواده و دوستان تبدیل کرده و کسی تمایلی به رفاقت با شما ندارد، قبل از اینکه این وضعیت شما را به انسان منزوی تبدیل کند، طمع و حرص را کنار بگذارید و سخاوتمندی و گشاده دستی را جایگزین حرف و طمع نمایید. همسر یا عشق زندگی تان روز خوبی را سپری نمی کند و امروز حسابی نگران و مضطرب است، در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل نگرانی های ایشان را جویا شوید. قصد آغاز شراکت یا کار مهمی را دارید، اما تاکنون برای انجام این کار آستین بالا نزده اید، امروز زمان خوبی است که شراکت یا این کار مهم را آغاز کنید، اما قبل از عقد هرگونه قرارداد، یک بار دیگر تمام جوانب کار را بررسی نمایید تا چیزی از قلم نیافتاده باشد. اعتماد به نفس سرشاری دارید و به راحتی روی دیگران تأثیر می گذارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دوستان جدیدی پیدا کنید.
● متولدین اسفند (ماهی):
همسر یا عشق زندگی تان روز خوبی را شروع نکرده و امروز اصلاً اعصاب ندارد، در چنین شرایطی بیش از حد به عشق زندگی تان فشار نیاورید و اجازه ندهید ناراحتی های ایشان، صدمه ای به رابطه عاشقانه میان شما وارد کند. انسان زحمت کشی هستید و تلاش های زیادی در زندگی انجام داده اید، اما این تلاش ها تاکنون بازخورد چندانی برای شما به دنبال نداشته و مزد زحمت های تان را نگرفته اید. غم به دل خود راه ندهید چرا که این وضعیت ادامه پیدا نمی کند و در آینده ای نزدیک زحمت های شما به بار خواهد نشست. به فکر افزایش درآمد خود هستید اما راه و چاه این کار را نمی دانید و سردرگم شده اید، امروز زمان مناسبی است که با افرادی که تجربه های بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و با عمل به نصیحت های این افراد، تجارت خود را گسترش دهید و درآمد بیشتری بدست آورید. یکی از اعضای خانواده در بستر بیماری افتاده و امروز حال روز خوبی ندارد، در نتیجه لحظه ای از پرستاری ایشان غافل نشوید و به وی ثابت نمایید که هر کاری از دست تان بر بیاید را برای سلامتی این فرد انجام خواهید داد.