فال روز جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸

در سالی که با تولدتان شروع می شود نسبت به سال های قبل توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته باشید و در این سال از هر لحظه ای برای بودن در کنار اهل منزل بهره بگیرید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان شروع می شود نسبت به سال های قبل توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته باشید و در این سال از هر لحظه ای برای بودن در کنار اهل منزل بهره بگیرید. در فروردین و اردیبهشت سال آینده، ماه های شلوغی را پشت سر خواهید گذاشت و در این ماه ها کارهای زیادی روی سرتان آوار می شود، در چنین شرایطی اولویت را به انجام کارهای خود اختصاص دهید و اجازه ندهید کارها و انتظارات دیگران شما را از برنامه های تان عقب بیاندازد. در خرداد ماه سال آینده یکی از اطرافیان یا دوستان نزدیک برنامه های خاصی برای شما تدارک خواهد دید و در این ماه، حسابی شما را شگفت زده و خوشحال می کند. کارهایی که در زندگی انجام داده اید در مرداد ماه سال آینده از جانب اطرافیان و اعضای خانواده مورد قضاوت قرار می گیرد و آشنایان اشتباه های تان را در این ماه به شما گوشزد می کنند. از تذکرهای به جای دوستان و اطرافیان چیزی به دل نگیرید و رهنمود های آشنایان را به کوله بار تجربه های تان اضافه کنید. اتفاق غیرقابل پیش بینی در مهر ماه سال آینده انتظار شما را می کشد، این اتفاق سودمالی و خوشحالی شما را به دنبال دارد و بهتر است از هم اکنون خودتان را آماده این اتفاق فرخنده کنید. فکرهای منفی و ناخوشایندی در ماه آبان سال آینده به ذهن شما خطور می کند و در این ماه علاقه تان را به کار و تلاش از دست می دهید و افسردگی بر شما غلبه می کند. هرگز اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و قبل از اینکه افسردگی شما را به انسانی مأیوس و بی انگیزه تبدیل کند، روحیه از دست رفته تان را بازیابید و با شور و نشاط به کار و تلاش ادامه دهید. در سالی که با تولدتان شروع کرده اید با فرازوفرودهایی روبرو می شوید، اما این سال را به گونه ای به پایان برسانید که در انتهای سال تولدتان دستاوردهای زیادی را به کارنامه زندگی خود اضافه کرده باشید.
● متولد فروردین (بره):
روز خوبی را شروع کرده اید و امروز به لحاظ مالی با نگرانی روبرو نخواهید شد و اوضاع بر وفق مرادتان به پیش می رود. خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم می کند. غمی کهنه و دیرینه در سینه دارید و این وضعیت خوشی را از شما دور کرده است، اجازه ندهید چنین شرایطی ادامه پیدا کند و امروز با یکی از بزرگ ترها که ایشان را به عنوان سنگ صبورتان قبول دارید صحبت کنید و بار سنگین غم و غصه های تان را به زمین بگذارید. به لحاظ کاری امروز کارها آن گونه که انتظار دارید به پیش نمی رود و کارهای روزانه دیرتر از توقع شما به پایان می رسد، نگران این وضعیت نباشید و خاطرتان جمع باشد که در روزهای آینده کارها سریع تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می شود. امروز ایده بکر و خلاقانه ای به ذهن شما می رسد، این ایده را جدی بگیرید و مطمئن باشید که اجرای این ایده، سود کلانی را روانه جیب شما خواهد کرد. مدتی است که احساس می کنید رابطه شما با همسر یا عشق زندگی تان رو به سردی گراییده و مانند سابق حرفی از عشق و محبت در زندگی شما نیست. امروز ورق بر می گردد و عشق زندگی تان به شما ثابت می کند که از چیزی که حتی فکرش را بکنید بیشتر دوست تان دارد.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
روز را با انرژی و نشاط شروع کرده اید و شور و شوق زیادی برای انجام کارها دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را سریع تر از همیشه به پایان برسانید. انسان بدخلقی هستید و رفتارتان اطرافیان را از شما دور کرده است، این وضعیت نه تنها به لحاظ اجتماعی شما را به فرد منفوری تبدیل کرده، بلکه به لحاظ کاری و مالی نیز کسی علاقه ای به تعامل با شما ندارد. در نتیجه اجازه ندهید این اخلاق های بد زمینه تنهایی و ضررهای مالی شما را فراهم کند و از امروز تصمیم بگیرید که با خوش خلقی و مردم داری، دامنه دوستان تان را گسترش دهید. درک خوبی از همسر یا عشق زندگی تان ندارید و به جای عشق و محبت، دائم با ایشان دعوا و مشاجره راه می اندازید. قبل از اینکه این رویکرد فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، از امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به ایشان بدهید و تلاش بیشتری برای درک روحیه و رفتار عشق زندگی تان به خرج دهید. امروز ممکن است میان شما و فردی مشاجره ای در بگیرید، اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و با گذشت و عطوفت، به این فرد ثابت کنید که بخشش از بزرگان است.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
قصد خرید کالای گران قیمتی را دارید و امروز بهترین زمان برای خرید است، چنین فرصتی را مغتنم بدانید و مطمئن باشید از خرید این کالا پشیمان نخواهید شد. امروز یکی از دوستان نزدیک یا اعضای منزل برخورد سردی با شما خواهد داشت و از این برخورد ناراحت می شوید، اما اجازه ندهید این ناراحتی ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و دلیل رفتار نادرستش را جویا شوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز به مشکلی برخورده و به تنهایی قادر به حل این مشکل نیست، در نتیجه زمان خوبی است که عشق تان را به ایشان ثابت کنید و با کمک در انجام این کار مشکل، به عشق زندگی تان بفهمانید که در خوشی ها و مشکلات زندگی کنار وی هستید. ایده های جدیدی در سر دارید اما به این ایده ها بها نمی دهید و خلاقیت را کنار گذاشته اید، به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از خلاقیت و نوآوری می گذرد و با اجرای ایده های خلاقانه ای که در سر دارید، مسیر زندگی تان را تغییر دهید و درهای موفقیت را باز کنید. کارها را سرسری انجام می دهید و تمرکز زیادی برای انجام کارها به خرج نمی دهید، این روحیه نه تنها شما را به انسانی بی ملاحظه تبدیل کرده است، بلکه به لحاظ کاری نیز سرعت عمل لازم را ندارید و همیشه از کارهای تان عقب می مانید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز با تمرکز بیشتری کار کنید و نگذارید کار عقب مانده ای به فردا موکول شود.
● متولدین تیر (خرچنگ):
امروز صبح با کسالت و تنبلی از رختخواب بلند شده اید و حال و حوصله کارکردن را ندارید، اجازه ندهید روزتان به این راحتی تباه شود و با انجام کارهای ورزشی و پرتحرک، انرژی بیشتری بدست آورید و بر کسالت و تنبلی غلبه کنید. مدتی است که قصد خرید کالایی باارزش را دارید اما بخت با شما یار نیست و پول خرید این کالا تاکنون فراهم نشده است، خوشبختانه امروز ورق بر می گردد و پول خوبی برای خرید کالای موردعلاقه تان بدست می آورید. انسان لج باز و یک دنده ای هستید و این روحیه زمینه ناراحتی و دلخوری اطرافیان را فراهم کرده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به جای لج بازی و مخالفت با نظر دیگران، اهمیت بیشتری به نظر اطرافیان بدهید و با گفتار و رفتار خود به آنها ثابت کنید که برای نظرهای شان اهمیت زیادی قائل هستید. احترام همسر یا عشق زندگی تان را نگه نمی دارید و حرف هایی به ایشان زده اید که وی را حسابی دلخور کرده است. قبل از اینکه این رفتار ناشایست فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، امروز با ایشان صحبت کنید و بابت حرف های ناخوشایندی که به وی زده اید، از عشق زندگی تان عذرخواهی نمایید. اهمیتی به گذر زمان نمی دهید و فرصت ها مانند برق و باد از پیش چشم شما گذر می کند، در نتیجه از همقطاران تان عقب مانده است و دستاورد چندانی در زندگی ندارید، امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با مدیریت زمان و اولویت بندی کارها، به اطرافیان ثابت کنید که چیزی از بقیه کم ندارید.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز صبح با اعتماد به نفس و پرانرژی از بستر بلند شده اید، به لطف اعتماد به نفس سرشاری که دارید، کار سخت و مشکلی که مدت ها است از انجام آن شانه خالی می کردید را انجام دهید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده اید و بهتر است از هرگونه سرمایه گذاری برحذر باشید، در غیر این صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. پدر و مادر یا بزرگ ترهای فامیل از شما توقع های زیادی دارند و قادر به انجام تمام انتظارات آنها نیستید. این وضعیت زمینه دلخوری پدر و مادر را فراهم کرده و شما را نیز تحت فشار زیادی قرار داده است. در اولین فرصت با پدر و مادر یا بزرگ ترهای فامیل صحبت کنید و به آنها بفهمانید که در حد توان تان از شما انتظار داشته باشند. رویکردی یک جانبه به حل مشکلات دارید و این وضعیت باعث شده تا راه حل های زیادی برای حل مشکلات به ذهن شما نرسد، از امروز دیدگاه خود را تغییر دهید و با در نظر گرفتن جوانب مختلف مشکلات، راه حل های متفاوتی را بررسی کنید و بهترین راه حل را برای حل مشکلات در پیش بگیرید. روز خوبی را به لحاظ کاری شروع کرده اید و کارهای امروز زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به پایان خواهد رسید. مدتی است که در انجام کارهای منزل کوتاهی می کنید و این وضعیت، زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و از امروز حضور بیشتری در منزل داشته باشید و در کارهای خانه به اعضای خانواده کمک کنید.
● متولدین شهریور (سنبله):
انسان ولخرجی هستید و حساب و کتاب خرج های تان را ندارید، این وضعیت چیزی به غیر از ورشکستگی و مشکلات مالی برای شما به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با صرفه جویی و پس انداز، وضعیت مالی تان را ثبات بخشید و سایه ورشکستگی را از زندگی تان دور کنید. انسان آگاهی هستید و دانش و مهارت های زیادی دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان قدر سواد و آگاهی شما را بدانند و از هرفرصتی برای بودن در کنارتان لذت ببرند، چنین وضعیتی را مغتنم بدانید و دوستان تازه ای برای خودتان پیدا کنید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما زمان مناسبی را برای آغاز این کار مهم انتخاب نکرده اید و اگر امروز این کار را انجام دهید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد، در نتیجه بهتر است این کار را به آینده موکول کنید و قبل از انجام آن، یک بار دیگر تمام جوانب کار را با دقت بیشتری بررسی نمایید. امروز قرار است یکی از دوستان قدیمی یا آشنایان نزدیک را ملاقات کنید، اما شرایط این دیدار فراهم نمی شود و مجبور می شوید قرار ملاقات را به آینده موکول کنید.
● متولدین مهر (ترازو):
امروز فردی به شما مراجعه می کند و از شما درخواست کمک دارد، دست رد به سینه این فرد نزنید و هرکاری که از دست تان بر می آید را برای کمک به ایشان انجام دهید. امروز یکی از دوستان یا اعضای منزل به موفقیت چشمگیری دست پیدا می کند و این موفقیت باعث می شود از اینکه با چنین فردی ارتباط دارید به خودتان افتخار کنید. ایده و فکری را در ذهن دارید و بر این باور هستید که این ایده بکر و نوآورانه است، اما پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه این ایده را با اطرافیان درمیان بگذارید، یک بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی کنید و پس از سبک و سنگین کردن این ایده، به فکر مطرح کردن آن با دیگران باشید. روز شلوغی را در پیش دارید، اما به رغم کارهای زیادی که روی سرتان تلنبار شده است، فرصتی را پیدا می کنید تا وقتی را در کنار خانواده سپری نمایید. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیش تر از همیشه عاشق شده و شکوفه محبت در وجود ایشان جوانه زده است، در نتیجه عشقی بی مانند را تقدیم شما می کند و شب روزی عاشقانه را در کنار هم سپری خواهید کرد.
● متولدین آبان (عقرب):
تسلط کاملی بر زندگی شخصی تان ندارید و یکی از اعضای خانواده سکان زندگی تان را در دست گرفته و به جای شما تصمیم می گیرد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز به این فرد ثابت کنید که توانایی اداره کردن زندگی تان را دارید و هرگز به دیگران اجازه نمی دهید به جای شما تصمیم بگیرند. امروز مشکلی بر سر راه شما قرار می گیرد و برای حل این مشکل به تنهایی کاری از دست تان بر نخواهد آمد، در چنین شرایطی فراموش نکنید که یک دست صدا ندارد و با درخواست کمک از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک، این مشکل را از سر راه بردارید. امروز خبر مهم و فرخنده ای به دست شما می رسد این خبر نه تنها زمینه شادی و خرسندی شما و اهل منزل را فراهم می کند، بلکه به لحاظ مالی نیز این خبر از سود خوبی حکایت دارد که روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. مسافرتی در راه دارید و اگر تاکنون عاشق نشده اید در این سفر چشم تان به فردی می افتد و در نگاه اول عاشق وی خواهید شد. اجازه ندهید آتش این عشق خاکستر شود و به هرقیمتی که شده در ابراز عشق کوتاهی نکنید. انسان زحمت کش و پرتلاشی هستید، اما تلاش های شما تاکنون در نظر اطرافیان جلوه نکرده است و آن گونه که باید و شاید از شما قدردانی نشده است، امروز مزد زحمت های تان را خواهید گرفت و اطرافیان متوجه دستاوردهای شما در زندگی خواهند شد.
● متولدین آذر (کمان):
اصرار زیادی به انجام کارهای غیرضروری و پیش پاافتاده دارید و همیشه کارهای معمولی را به کارهای بااهمیت اولویت می دهید. این وضعیت شما را از همقطاران تان عقب انداخته است و دستاورد چندانی در زندگی ندارید، امروز زمان خوبی است که رویکرد واقع گرایانه ای به زندگی داشته باشید و به جای اینکه سرتان را به کارهای غیرضروری و پیش پاافتاده بند کنید، فرصت بیشتری به کارهای مهم ضروری بدهید و کار امروز را به فردا موکول نکنید. به لحاظ مالی برنامه ای برای آینده ندارید و باری به هرجهت زندگی می کنید. اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و امروز با همسر یا عشق زندگی تان صحبت کنید و از ایده های ایشان برای ترسیم برنامه ای اجرایی و سودآور بهره بگیرید. اهل کمک گرفتن از تجربه های دیگران نیستید و تمایل دارید کارها را یکه و تنها انجام دهید، این وضعیت به غیر از کندی و اشتباه در انجام کارها، چیزی به دنبال ندارد و از امروز تصمیم بگیرید قبل از انجام کارهای مهم، حتماً نظر اطرافیان را جویا شوید و به خاطر داشته باشید که همه چیز را همگان دانند. در محل کار یا منزل اشتباهی را انجام داده اید و امروز همکاران یا اعضای منزل متوجه این اشتباه می شوند، در نتیجه به جای اینکه از زیر بار این اشتباه شانه خالی کنید، مسئولیت انجام آن را بر عهده بگیرید و با درس گرفتن از این اشتباه، سعی کنید در آینده چنین اشتباه هایی را مرتکب نشوید. مدت زیادی است که یکی از اموال ارزشمند خود را گم کرده اید و به هر دری زده اید این چیز را پیدا نکرده اید، امروز به صورت کاملاً اتفاقی این چیز را پیدا می کنید.
● متولدین دی (بز):
روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده اید و پولی که مدتی پیش سرمایه کرده بودید به باد می رود، اما غم به دل خودتان راه ندهید و با کار و تلاش، در آینده جای خالی این پول از دست رفته را پُر کنید. از طرف دیگر از این ضرر درس بگیرید و در آینده دقت بیشتری برای سرمایه گذاری های تان انجام دهید. امروز مهمان ناخوانده ای به منزل شما می آید و از آنجایی که حال و حوصله چندانی ندارید، احتمال دارد که رفتار نامناسبی با این مهمان نداشته باشید، در نتیجه تا جایی که می توانید مواظب باشید که به این مهمان چیزی نگویید که به ایشان بر بخورد و شرط مهمان نوازی را به جا آورید. قولی به کسی داده اید اما از انجام این قول ناتوان هستید و امروز برای خلف وعده ای که انجام داده اید مجبور به عذرخواهی می شوید. این رویکرد را به خاطر داشته باشید و از امروز به بعد با خودتان تصمیم بگیرید همیشه قول هایی بدهید که مطمئن هستید از انجام این قول ها بر می آیید. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که ساز مخالف می زند و قصد جدایی دارد، اجازه ندهید این وضعیت بیشتر از این ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل چنین رفتار خصمانه ای را جویا شوید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشا ده دارید، این روحیه شما را به فردی خیرخواه در میان اعضای خانواده و دوستان تبدیل کرده است و با ادامه این روحیه، به اطرافیان ثابت نمایید که از کمک به همنوعان خود دریغ ندارید. امروز پدر یا یکی از ریش سفید های فامیل نصیحتی را با شما در میان می گذارد، این نصیحت را در کار و زندگی خود به کار بگیرید و مطمئن باشید به پیشرفت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید حال و حوصله کار ندارید و احساس می کنید زمان کند می گذرد. در چنین شرایطی مقداری به خودتان استراحت بدهید و با تفریح و وقت گذرانی با دوستان یا اعضای خانواده، خودتان را برای روزهای پرکار آینده آماده کنید. امروز یکی از آشنایان نزدیک که حساب زیادی روی ایشان باز کرده اید به شما پشت می کند و کاری برخلاف وعده ای که به شما داده را انجام می دهد. از این وضعیت ناراحت نشوید و حساب این فرد را از امروز از زندگی تان کوتاه کنید و اجازه ندهید بیش از این مایه ناراحتی شما را فراهم کند.
● متولدین اسفند (ماهی):
روز بسیار سختی را در پیش دارید و برای گذر از مشکلاتی که سر راه شما قرار می گیرد، به خوش بینی و شجاعت زیادی نیاز دارید. امروز پول خوبی به دست شما می رسد، اما خرج های زندگی تان به اندازه ای است که این پول کفاف خرج ها را نمی دهد و چیزی برای پس انداز باقی نمی ماند. قرار است معامله یا قرارداد مهمی را امضا کنید اما روز خوبی برای عقد قرارداد انتخاب نکرده اید و بهتر است قراردهای کاری را به آینده موکول کنید. اهمیت زیادی به خانواده نمی دهید و وقت زیادی را در کنار آنها سپری نمی کنید، این روحیه اعضای خانواده را از شما ناراحت کرده، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید فرصت بیشتری را با اهل منزل سپری کنید و به آنها ثابت نمایید که از هر فرصتی برای بودن در کنار اهل منزل بهره می گیرید.