فال روز دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

سال تولدتان را با امید و آرزو شروع کنید و با انرژی و نشاط به استقبال این سال بروید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. سال تولدتان را با امید و آرزو شروع کنید و با انرژی و نشاط به استقبال این سال بروید. در سالی که با تولدتان آغاز می شود، ایده های بکری به ذهن شما می رسد. راز موفقیت شما در اجرای این ایده ها نهته است و از هر تلاشی برای رسیدن به آرزوهای خود فروگذار نکنید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده اید فرصت ها را با دقت بیشتری زیر نظر بگیرید و اجازه ندهید موقعیتی از پیش چشم شما عبور کند. در این سال برای رسیدن به موفقیت روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید و مطمئن باشید کسی روی شما را زمین نخواهد انداخت. فرصت چشمگیری برای افزایش درآمد در اسفند و فروردین فراهم می شود. این فرصت را به فال نیک بگیرید و درآمد خود را دوچندان کنید. تیر ماه سالی که از راه می رسد، ماه حساسی برای شما است و اگر در این ماه مواظب خرج های تان نباشید، هزینه های زندگی شما سر به فلک می گذارد. در پاییز سال آینده اوقات خوشی را سپری می کنید و در این ماه فرصتی برای تفریح و خوش گذرانی فراهم می شود. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و دوستان و اعضای خانواده را در تفریحات خود شریک کنید. سالی که با تولدتان شروع کرده اید را به گونه ای به پایان برسانید که دستاوردهای این سال، چراغ راه شما در سال های دیگر زندگی تان باشد.
● متولد فروردین (بره):
علاقه زیادی به ورزش و فعالیت های بیرون از منزل دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با ورزش و تحرک، سلامت خود را حفظ کنید و به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما پول کافی برای انجام این کار فراهم نشده است، غم به دل خود راه ندهید و تلاش خود را ادامه دهید و مطمئن باشید در آینده ای نزدیک پولی به دست شما می رسد تا با کمک این پول، کار مهمی که می خواهید انجام دهید را آغاز کنید و آینده ای جدید برای خودتان رقم بزنید. زبان تندی دارید و با نیش وکنایه، اطرافیان را از خودتان می رنجانید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز در گفتار و رفتار خود، محبت و عشق را به خاطر داشته باشید. روز سختی را در پیش دارید، اما در انتهای این روز به رغم مشکلاتی که باید از سر راه بردارید، فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان دخالت های بی جایی در کارها و حریم شخصی شما دارد، این وضعیت نه تنها شما را آزرده کرده، بلکه به لحاظ کاری نیز اعتبارتان را زیر سؤال برده است و اطرافیان روی شما حساب باز نمی کنند. در نتیجه در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که دخالت های بی جای ایشان را تحمل نمی کنید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
روز خوبی را شروع نکرده اید و مشکلی قدیمی و دیرینه در سر راه شما قرار گرفته است، امروز زمان خوبی است تا یک بار برای همیشه تکلیف خود را با این مشکل روشن کنید و به هر قیمتی که شده نگذارید این مشکل ادامه دار شود. فشارهای زیادی را تحمل می کنید و به لحاظ روحی، اعصاب و روان تان به هم ریخته است. قبل از اینکه فشارهای زندگی شما را از پا در بیاورد، قدری به خودتان آرامش دهید و استراحت کنید. امروز خرج های زیادی را باید انجام دهید و اگر مواظب این خرج ها نباشید، بیشتر از دخل تان خرج می کنید و در آینده به دردسر خواهید افتاد. امروز میان شما و عشق زندگی تان اختلاف نظری ایجاد می شود و این اختلاف نظر زمینه مشاجره میان شما را ایجاد می کند. اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان آشتی کنید. امروز با فردی که مدت ها است از ایشان خبری ندارید به صورت کاملاً اتفاقی روبرو می شوید. این ملاقات را به فال نیک بگیرید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده اید و بهتر است پولی که قصد سرمایه گذاری آن را دارید، در بازار املاک و مستغلات هزینه کنید و مطمئن باشید حاشیه سود چشمگیری از این سرمایه گذاری روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. انسان شوخ طبع و بذله گویی هستید، این روحیه را مغتنم بدانید و دامنه دوستان تان را گسترش دهید. یکی از دوستان یا اطرافیان شما گرفتار عشقی جان سوز شده و راهی برای وصال پیدا نمی کند، به این فرد در رسیدن به عشقش کمک کنید و مطمئن باشید کمکی که به ایشان می کنید، بی پاسخ نمی ماند و این فرد در آینده گره ای از مشکلات شما باز خواهد کرد. اعضای خانواده همیشه پشتیبان شما بوده اند و در مشکلات شما را تنها نگذاشته اند، امروز به اهل منزل ثابت کنید که قدردان زحمات شان هستید و تمام تلاش خود را برای جبران زحمت های آنها انجام خواهید داد. امروز قرار است برای خرید به همراه اعضای منزل یا دوستان بیرون بروید، اما از آنجایی که انسان ولخرجی هستید، پیشنهاد می کنیم مواظب خرج های امروز خود باشید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
تصمیم های شتاب زده ای در زندگی می گیرید و این روحیه باعث شده تا اطرافیان روی تصمیم های شما حساب باز نکنند، فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و از امروز به خودتان قول بدهید که عجله را کنار بگذارید. قصد انجام کار بزرگی را دارید و پول کافی برای انجام این کار فراهم نشده است، امروز ایده خود را برای انجام این کار بزرگ با دوستان و آشنایان درمیان بگذارید و مطمئن باشید که سرمایه مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد. احترام زیادی برای پدر و مادر خود قائل نیستید و این وضعیت، شرایط دلخوری پدر و مادر شما را فراهم کرده است، اجازه ندهید چنین رویکردی ادامه پیدا کند و در اولین فرصت دل پدر و مادرتان را به دست آورید و لحظه ای از احترام به آنها غافل نشوید. همسر یا عقش زندگی تان امروز از شما درخواستی دارد که از عهده انجام این درخواست بر نمی آیید، در نتیجه قبل از اینکه شرایط دلخوری عشق زندگی تان فراهم شود، با ایشان صحبت کنید و وی را قانع نمایید که درخواست های معقول از شما داشته باشد که از عهده انجام این درخواست ها بر می آیید. انرژی و نشاط زیادی دارید اما این انرژی را در مسیر درست استفاده نمی کنید و این قضیه شما را از اهداف تان دور کرده است، از امروز تصمیم بگیرید تا مدیریت بیشتری بر انرژی و توان خود داشته باشید و این انرژی را در مسیر رسیدن به هدف های خود مصرف کنید.
● متولدین مرداد (شیر):
موقعیت جدیدی را در زندگی در پیش رو دارید اما از این موقعیت استقبال نمی کنید و حوصله تغییر شرایط را ندارید. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید دستاوردهای زیادی پس از انجام این تغییرات بدست خواهید آورد. روحیه ای مشکل گشا دارید و اختلاف های میان اعضای خانواده را همیشه شما حل می کنید. امروز مشکلی میان اعضای خانواده ایجاد شده است و به لطف این روحیه، میان اهل منزل پادرمیانی کنید و این مشکل را حل نمایید. انسان هنرمند و با استعدادی هستید، اما تاکنون کسی به استعدادهای شما پی نبرده است و این قضیه باعث شده تا احساس سر خوردگی کنید. خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و فردی بانفوذ در جریان استعداد های شما قرار می گیرد و زمینه موفقیت های بعدی تان را آماده می کند. مشکلات زیادی میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد و این مشکلات فاصله عمیقی میان شما ایجاد کرده است، امروز زمان خوبی است که به این مشکلات خاتمه دهید و از در محبت و دوستی با عشق زندگی تان وارد شوید.
● متولدین شهریور (سنبله):
پدر یا مادر یا یکی از اعضای منزل شما به بستر بیماری افتاده است و حا ل وروز خوبی ندارد، امروز هر کاری که از دست تان بر می آید را برای بهبود بیمار خود انجام دهید و به ایشان ثابت کنید که همیشه در خوشی ها و سختی ها کنارش هستید. امروز فردی که سن و سال بیشتری از شما دارد، از در نصیحت و اندرز با شما سخن می گوید، صحبت های این فرد را آویزه گوش کنید و مطمئن باشید در آینده نزدیک، این صحبت ها گره های زیادی از کارهای شما را باز می کند. به فکر افزایش درآمد هستید اما راه و چاه سود و موفقیت بیشتر را نمی دانید، فراموش نکنید که راه موفقیت از میان دانش و مهارت می گذرد و امروز با ثبت نام در دوره آموزشی، مهارت های خود را افزایش دهید و به درآمد بیشتری برسید. کار مهمی را باید در گذشته انجام می دادید، اما تاکنون این کار را پشت گوش انداخته اید، امروز زمان مناسبی برای کارهای عقب افتاده خواهید داشت، در نتیجه این زمان را به کار مهمی که انجام نداده اید اختصاص دهید و تکلیف خودتان را با این کار مهم یک سره کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می کند که قدر زحمت های شما را می داند و بیشتر از همیشه دوست تان دارد.
● متولدین مهر (ترازو):
امروز قرار است به همراه دوستان یا اعضای خانواده بیرون بروید و تفریح کنید، این برنامه را حتماً انجام دهید و مطمئن باشید که حسابی به شما خوش خواهد گذشت. به لحاظ مالی گرفتار مشکلی شده اید و روز خوبی را پشت سر نمی گذارید، اما اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و از پدر و مادر یا دیگر بزرگان فامیل درخواست پول نمایید و مطمئن باشید این افراد دست رد به سینه شما نخواهند زد. همسر یا عشق زندگی تان گرفتار بستر بیماری است و روز خوبی را شروع نکرده است، تا می توانید از ایشان پرستاری نمایید و لحظه ای از رسیدگی به عشق زندگی تان غافل نشوید. سفری در پیش دارید، در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت و خاطره های این سفر برای همیشه در ذهن شما ماندگار می شود. علاقه ای به تنهایی و خلوت دارید، اما همیشه اطراف تان شلوغ است و لحظه ای برای تنهایی فرصت پیدا نمی کنید، خوشبختانه روز شلوغی را در پیش رو ندارید و امروز شرایطی دست می دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید.
● متولدین آبان (عقرب):
مدتی است که در کارهای خیریه شرکتی نداشته اید و پولی برای امور نوع دوستانه اختصاص نداده اید، امروز زمان خوبی است تا در کارهای انسان دوستانه شرکت کنید و به لحاظ روحی به آرامش برسید. امروز همسر یا عشق زندگی تان رفتار خوبی را با شما نخواهد داشت و از این وضعیت آزرده خواهید شد، اما رفتار ناشایست عشق زندگی تان را به روی ایشان نیاورید و به وی ثابت کنید که بخشش از بزرگان است. امروز با مشکلی در محل کار یا منزل برخورد خواهید داشت، برای حل این مشکل کمکی از دست اطرافیان بر نمی آید و باید با درایت و تدبیر این مشکل را از سر راه بردارید. امروز قرار است برای خرید و گردش بیرون از منزل بروید، اگر مواظب خریدهای امروز نباشید بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید هزینه روی دست شما باقی می ماند.
● متولدین آذر (کمان):
انسان خیرخواهی نیستید و همیشه بد دیگران را می خواهید، این روحیه نه تنها شما را به فردی منفور در میان آشنایان تبدیل کرده است، بلکه به لحاظ روحی نیز لحظه ای آرامش ندارید و همیشه چشم تان در پی موفقیت های دیگران است، این روحیه را همین امروز کنار بگذارید و تصمیم بگیرید که از اکنون به بعد به غیر از خوشی و شادی، آرزوی دیگری برای اطرافیان نداشته باشید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش دارید و پولی که مدت ها پیش برای انجام کاری سرمایه گذاری کرده اید، امروز به بار می نشیند و از محل این سرمایه گذاری، سود چشمگیری روانه حساب های بانکی شما خواهد شد. عشقی در دل دارید و این عشق را برملا نکرده اید و محبوب شما از عشقی که به او دارید بی خبر است، امروز فرصتی دست می دهد تا به محبوب خود ابراز عشق کنید و مطمئن باشید عشقی ماندگار و آتشین را تجربه خواهید کرد. مدتی است که می خواهید به انجام کار موردعلاقه تان بپردازید، خوشبختانه امروز این فرصت مهیا می شود و مجالی پیدا می کنید تا کارهای دلخواه خود را انجام دهید.
● متولدین دی (بز):
زندگی را بیش از حد سخت گرفته اید و نگاهی منفی به مشکلات دارید، این وضعیت نه تنها زندگی را به شما دشوار کرده است، بلکه اطرافیان را نیز تحت فشار قرار داده اید، در نتیجه امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و رویکردی میانه رو در زندگی در پیش بگیرید. امروز میان شما و همسر یا عشق زندگی تان سوء تفاهمی ایجاد می شود و این وضعیت رابطه شما و ایشان را شکر آب می کند. قبل از اینکه این سوء تفاهم فاصله زیادی میان شما ایجاد کند، از در دوستی با عشق زندگی تان وارد شوید و جلوی سوء تفاهم های بعدی را بگیرید. امروز فکر بکری به ذهن شما می رسد، زمینه اجرای این ایده را فراهم کنید و مطمئن باشید در آینده سود چشمگیری از اجرای این ایده به جیب خواهید زد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
مدتی است که قصد خرید کالایی گران قیمت را دارید، اما تاکنون برای این خرید صبر کرده اید و نگران هستید که ضرری را از این خرید متحمل شوید، امروز زمان خوبی برای خرید است و مطمئن باشید کالایی که امروز خریداری می کنید، در آینده نه تنها به کار شما خواهد آمد، بلکه به لحاظ قیمت نیز ضرر نخواهید کرد. به فکر ارتقا موقعیت خود هستید اما نگرانی های ذهنی باعث شده تا فکرتان همیشه مشغول باشد و حتی یک شب خواب خوش به چشم های شما نیاید. فراموش نکنید که برای موفقیت نباید از چیزی هراس داشته باشید و به جای اضطراب و نگرانی، با اعتماد به نفس بیشتری هدف های خود را دنبال کنید. امروز قرار است با همسر یا عشق زندگی تان حسابی خوش بگذرانید و تفریح کنید، اما مشکلی برای شما پیش می آید و نقشه های تان نقش برآب می شود.
● متولدین اسفند (ماهی):
روز خوبی را برای کارهای مالی شروع نکرده اید و امروز دست به هر چیزی بزنید خاکستر می شود، در نتیجه معامله های مهم و انجام امور مالی با اهمیت را به آینده موکول کنید، در غیر این صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. امروز خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی شما و اعضای خانواده را فراهم می کند. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همیشه عاشق تر شده اید، این احساس را پیش خودتان نگه ندارید و با همسر یا عشق زندگی تان شب وروزی عاشقانه را سپری کنید. شناخت کافی از توانایی های خود ندارید و به همین دلیل یک سر وگردن از همقطاران تان عقب افتاده اید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و با آشنایی از نقاط ضعف و قوت خود، زمینه را برای دستیابی به موفقیت های بیشتر فراهم کنید.