فال روز جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸

شما در زندگی سختی های زیادی کشیده اید و در سالی که با تولدتان شروع می شود، سایه همای سعادت به سر شما خواهد افتاد و سالی سرشار از مهر و محبت و اتفاق های فرخنده را در پیش رو دارید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. شما در زندگی سختی های زیادی کشیده اید و در سالی که با تولدتان شروع می شود، سایه همای سعادت به سر شما خواهد افتاد و سالی سرشار از مهر و محبت و اتفاق های فرخنده را در پیش رو دارید. در ماه های اسفند و فروردینی که از راه می رسد، موقعیت های مالی در انتظار شما است، برای انجام هرگونه کار مالی در این ماه ها، وسواس بیشتری داشته باشید و فرصت ها را به نفع خودتان تمام کنید. در تیر ماه سال آینده بخت به شما رو می کند و در این ماه فرصت های زیادی برای شادی و تفریح خواهید داشت، این موقعیت را به تنهایی استفاده نکنید و دوستان و اعضای خانواده را در شادی های خود سهیم نمایید. در ماه شهریور سال آینده دوستان یا اعضای خانواده به کمک شما نیاز پیدا می کنند، دست آنها را بگیرید و کاری را از ایشان دریغ نکنید. سر شما در دی ماه سال آینده، حسابی شلوغ می شود و در این ماه به اندازه ای کار روی سرتان آوار می شود که حتی فرصت سر خاراندن پیدا نمی کنید، اما این کارها را با موفقیت تمام به پایان خواهید رساند. در سالی که با تولدتان شروع کرده اید، لحظه ای از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید که خاطره های خوش این سال هرگز از ذهن شما فراموش نخواهد شد.
● متولد فروردین (بره):
انسان بدبینی هستید و همیشه نیمه پر لیوان را می بینید، چنین روحیه ای شما را به آدم منفی بافی تبدیل کرده که کسی حوصله تعامل با شما را ندارد، از امروز بهتر است منفی بافی را کنار بگذارید و همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست شما می رسد، اما بهتر است مقداری از این پول را به انجام کارهای خیر اختصاص دهید و به لحاظ روحی به آرامش برسید. قرار است برای خودتان یا همسر یا عشق زندگی تان خریدی گران و ارزشمند انجام دهید، امروز بهترین زمان برای خرید کردن است به شرط اینکه مواظب باشید در این خرید ولخرجی نکنید. روحیه ای متواضع و فروتن دارید و به رغم اینکه کارهای زیادی برای دیگران انجام داده اید، کسی از کمک های شما باخبر نیست، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در کنار حفظ فروتنی و تواضع، اجازه دهید اطرافیان در جریان کارها و کمک های شما قرار بگیرند و کسی از نام و اعتبار شما سوء استفاده نکند.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
به فکر افزایش درآمد هستید و می خواهید پول تان را برای انجام کاری سرمایه گذاری کنید، امروز زمان خوبی برای سرمایه گذاری نیست و بهتر است قبل از هرگونه کار مالی، حسابی فکر کنید و نظر دوستانی که تجربه بیشتری از شما دارند را جویا شوید. روحیه ای شوخ طبع و بذله گو دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان از بودن در کنار شما لذت ببرند، چنین روحیه ای را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان خود را گسترش دهید. مهر دلداری در دل دارید و آتش عشق این فرد، خواب و خوراک را از شما ربوده، این عشق یک طرفه است و دلدار شما اصلاً در جریان عشقی که به ایشان دارید قرار نگرفته است، در نتیجه امروز زمان خوبی است که تکلیف خود را با این عشق یک طرفه روشن کنید و اجازه ندهید این عشق جگر شما را بسوزاند. اعضای خانواده در منزل یا همکاران در محل کار، امروز به کمک شما می آیند و کارهای عقب افتاده تان را انجام می دهند.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
انسان بسیار پرکاری هستید و لحظه ای از کار و تلاش دست نمی کشید، این روحیه شما را امروز حسابی خسته و نگران کرده است و آرامش و نیروی لازم را ندارید، بهتر است قدری به خودتان مرخصی بدهید و برای روزهای پرتلاش آینده نیرو بگیرید. فردی به شما پیشنهادی برای افزایش درآمد می دهد، به این پیشنهاد جامه عمل بپوشانید و درآمد بیشتری را تجربه کنید. مدتی است که حرفی را در دل خود نگه داشته اید و همسر یا عشق زندگی تان از راز دل شما بی خبر است، در اولین فرصت حرف دل خود را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان بگذارید و اجازه ندهید هیچ رازی بین شما و ایشان باقی بماند. اطرافیان و اعضای منزل شما را به عنوان فرد موفقی می شناسند و امروز زحمت هایی که کشیده اید به چشم دیگران می آید و اعضای منزل به شما ثابت می کنند که قدر زحمت های تان را می دانند.
● متولدین تیر (خرچنگ):
امروز دوستی قدیمی به شما سر می زند و تجربه های باارزش خود را به اشتراک می گذارد، این تجربه ها را به فال نیک بگیرید و در آینده برای افزایش درآمد و پیشرفت درکارها، از تجربه های این دوست نهایت استفاده را ببرید. رفتار خوبی با اعضای خانواده یا دوستان خود ندارید و این رویکرد شما را در انزوا قرار داده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت رفتاری مناسب و درخور اعضای خانواده و دوستان در پیش بگیرید. کارها را به موقع انجام نمی دهید و اهل پشت گوش انداختن کارها هستید، این روحیه کارهای زیادی را روی دست شما تلنبار کرده است، در نتیجه از امروز کارها را به موقع انجام دهید و کار امروز را به فردا واگذار نکنید. امروز فرصتی دست می دهد تا با همسر یا عشق زندگی تان گفتگویی عاشقانه و صمیمی داشته باشید، این فرصت را مغتنم بدانید و به غیر از سخن عشق، حرفی به میان نیاورید.
● متولدین مرداد (شیر):
به اندازه ای که به فکر سلامت جسم تان هستید، هوای سلامت روح و روان تان را ندارید و این قضیه شما را به فردی نگران و مضطرب تبدیل کرده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز تصمیم بگیرید که در کنار رسیدگی به سلامت جسمی تان، مواظب سلامت روحی و ذهنی خود هم باشید. قصد دارید از کسی پول قرض کنید یا اینکه وامی بگیرید، امروز زمان خوبی است و مطمئن باشید فردی که از او می خواهید پول بگیرید، روی شما را زمین نخواهد انداخت یا اینکه قرعه وامی که ثبت نام کرده اید به نام شما خواهد افتاد. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و اعضای خانواده وجود دارد، در نتیجه پیشنهاد می کنیم بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید و زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم نکنید. امروز با افراد جدیدی ملاقات می کنید و این آشنایی زمینه پیشرفت و افزایش درآمد شما را به دنبال خواهد داشت. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه خاصی برای شما تدارک دیده و ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق شما است.
● متولدین شهریور (سنبله):
انسان عجولی هستید و برای انجام کارها همیشه عجله می کنید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان شما را به عنوان فردی بی ملاحظه و عجول بشناسند و اعتبارتان زیر سؤال رفته است. در نتیجه فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و با آرامش و متانت بیشتری کارها را انجام دهید. مدتی است که از دوستان قدیمی خود خبری ندارید، امروز زمان خوبی است که قراری با رفقای قدیم بگذارید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. اگر تاکنون عاشق نشده اید امروز فردی را می بینید و در اولین نگاه به ایشان نرد عشق می بازید. اگر به فکر موفقیت و پیشرفت بیشتری هستید، با افراد متخصص و با تجربه رفاقت کنید و دیدگاه های ایشان را در راستای موفقیت خود به کار ببندید.
● متولدین مهر (ترازو):
گرفتار بستر بیماری هستید اما روز به روز حال تان بهتر می شود و در کمتر از زمانی که فکرش را بکنید بهبودی حاصل می شود. انسان ولخرجی هستید و اگر مواظب خرج های زندگی تان نباشید، امروز حساب خرج ها از دست تان در می رود و پول زیادی خرج خواهید کرد. روحیه ای جوانمردانه دارید و اطرافیان روی این روحیه شما حساب باز کرده اند و برای پادرمیانی میان اعضای خانواده از شما درخواست کمک خواهند کرد، این درخواست را با کمال میل قبول کنید و زمینه آشتی و صلح اهل منزل را فراهم نمایید. همسر یا عشق زندگی تان روز بسیار شلوغی را سپری می کند و به اندازه ای که انتظار دارید به شما رسیدگی نخواهد کرد، از این وضعیت گله نکنید و مطمئن باشید که عشق زندگی تان شما را از مهر و محبت بی نصیب نمی گذارد. انسان کاردان و باتخصصی هستید و امروز یکی از مهارت های شما به ورطه آزمایش گذاشته خواهد شد، اما غم به دل تان راه ندهید چرا که از این آزمایش سربلند بیرون خواهید آمد.
● متولدین آبان (عقرب):
امروز به لحاظ کاری سرتان خلوت خواهد شد و زمانی پیدا می کنید تا به کارهای موردعلاقه تان بپردازید. قرار است برای هزینه تحصیل خودتان یا یکی از اعضای خانواده مبلغی را کنار بگذارید، از هزینه ای که انجام می دهید ناراحت نباشید، چرا که علم و دانشی که بدست می آید، در آینده جای خالی این هزینه را پر خواهد کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز حال و روز خوشی ندارد، در چنین شرایطی وقت بیشتری را کنار ایشان بگذارنید و تا کسب بهبودی کامل، یک لحظه از پرستاری عشق زندگی تان غافل نشوید. کار مهمی در منزل یا محل کار انجام داده اید و امروز مزد این کار مهم را خواهید گرفت و اطرافیان از شما قدردانی می کنند.
● متولدین آذر (کمان):
مواظب سلامتی تان نیستید و حال و روز خوشی ندارید، فراموش نکنید که عقل سالم در بدن سالم است و از امروز به خودتان قول بدهید که بیشتر از همیشه هوای سلامتی تان را داشته باشید. گره ای در کار شما افتاده است و به تنهایی قادر به بازگشایی این گره نیستید، در چنین شرایطی از اعضای خانواده کمک بگیرید و مطمئن باشید اهل منزل دست رد به سینه شما نمی زنند. امروز خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی شما و اعضای خانواده را فراهم خواهد کرد. انسان درستکاری و صادقی هستید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید در آینده پاداش صداقت خود را در زندگی خواهید گرفت. رابطه عاشقانه ای که با همسر یا عشق زندگی تان داشته اید مانند گذشته گرم نیست و به سردی گراییده است. قبل از اینکه این وضعیت فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، با ایشان صحبت کنید و دلیل سردی آتش عشق زندگی تان را جویا شوید.
● متولدین دی (بز):
اعتماد به نفس سرشاری دارید و مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید، این روحیه را ادامه دهید و دستاوردهای بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. امروز یکی از اعضای خانواده که احتمالاً سن و سالی هم از او گذشته است، نصیحت هایی را برای ارتقا کار و پیشرفت با شما در میان می گذارد، این نصیحت ها را آویزه گوش کنید و به دستاوردهای بیشتری برسید. امروز با بی حوصلگی از بستر بلند شده اید و اعصاب ندارید، این وضعیت ممکن است زمینه دلخوری همسر یا عشق زندگی تان را فراهم کند. در نتیجه تا می توانید آرامش خود را حفظ کنید و روز را به گونه ای به پایان برسانید که آب در دل عشق زندگی تان تکان نخورد. روزهای سخت و پرتلاشی را پشت سر گذاشته اید، اما لحظه ای دست از تلاش نکشید و مطمئن باشید که مزد زحمت های خود را دریافت خواهید کرد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز بیشتر از همیشه به زندگی امید دارید و کارهای سخت را ساده و آسان می بینید، چنین روحیه ای را به فال نیک بگیرید و مشکلات سخت و دشوار را راحت تر از همیشه از سر راه بردارید. فردی که قبلاً به ایشان پولی قرض داده اید، امروز دوباره درخواست پول می کند، اما شرط عقل حکم میکند که به این فرد که بدحسابی خودش را ثابت کرده، پولی ندهید. به لحاظ روحی شرایط خوبی ندارید و نیاز دارید تا با کسی گفتگو کنید و بار غم و غصه های تان را زمین بگذارید، امروز زمان مناسبی است که با یکی از بزرگ ترهای فامیل صحبت کنید و ناراحتی های خود را با ایشان درمیان بگذارید. امروز همسر یا عشق زندگی تان حرف ناخوشایندی را به شما خواهد زد و از این حرف حسابی دلخور می شوید. اما بزرگواری به خرج دهید و با گذشت از این برخورد ناشایست عشق زندگی تان، به ایشان ثابت کنید که بخشش از بزرگان است. امروز قصد امضای قرارداد، یا آغاز شراکت تجاری مهمی را دارید، اما روز خوبی را برای کارهای مالی و تجاری انتخاب نکرده اید و قبل از اینکه ضرری را متحمل شوید، انجام هرگونه کار مالی را به روزهای آینده موکول نمایید.
● متولدین اسفند (ماهی):
نگرانی های زیادی دارید اما از آنجایی که این نگرانی ها بیشتر ریشه مالی دارد، غم به دل خود راه ندهید چرا که مشکلات مالی تان حل می شود و با درمیان گذاشتن این نگرانی ها با دوستی که به ایشان اعتماد کافی دارید، مشکلات مالی را پشت سر بگذارید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از همسایه ها وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرید و به هرترتیبی که هست، مشاجره را ختم به خیر کنید. روز شلوغی را در پیش ندارید و فرصتی پیدا خواهید کرد تا کارهای دلخواه خود را انجام دهید. مدتی است که توجه کافی به همسر یا عشق زندگی تان نداشته اید و امروز زمان خوبی است که برای عشق زندگی تان هدیه ای بخرید و به ایشان ثابت کنید که بیشتر از همیشه عاشق وی هستید.