فال روز پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸

در سال هایی که پشت سر گذاشته اید زندگی را جدی نگرفته اید و عمر شما مثل برق و باد گذشته است، سالی که با تولدتان شروع می شود را جدی بگیرید و به جای تمرکز بر چیزهای پیش پاافتاده، به دنبال اهداف مهم و کارامد باشید و سالی سرشار از دستاوردهای چشمگیر را رقم بزنید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سال هایی که پشت سر گذاشته اید زندگی را جدی نگرفته اید و عمر شما مثل برق و باد گذشته است، سالی که با تولدتان شروع می شود را جدی بگیرید و به جای تمرکز بر چیزهای پیش پاافتاده، به دنبال اهداف مهم و کارامد باشید و سالی سرشار از دستاوردهای چشمگیر را رقم بزنید. در این سال نشانه هایی برای پیشرفت و موفقیت در پیش روی شما قرار می گیرد، این نشانه ها را سرسری نگیرید و به احساس خود اطمینان کنید. در بهمن ماه که با تولدتان شروع می شود، ایده ای بکر و خلاقانه به ذهن شما می گیرد، این ایده را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید اجرای آن درهای جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد. در فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده فرصتی برای استراحت و آرامش پیدا می کنید، این فرصت را از دست ندهید با استراحت و تفریح، خودتان را برای ماه های پرتلاش سال تولدتان آماده کنید. در ماه های تیر و مرداد سال آینده حواس تان را تا می توانید جمع کنید، چرا که در این ماه ها احتمال دارد آسیبی به وجود نازنین تان برسد یا اینکه ضرر هنگفتی متحمل شوید. آبان ماه سال آینده زمانی است که به اهداف سال تولدتان خواهید رسید. در این ماه اطرافیان یا اعضای خانواده متوجه زحمت های شما خواهند شد و خستگی را از تن تان در می آورند. سالی که با تولدتان شروع می شود سالی بسیار حساس برای شما در طول زندگی تان است، این سال را جدی بگیرید و اهداف خود را با تمام تلاش دنبال کنید و سال تولد تان را با کوله باری از تجربه به پایان برسانید.
● متولد فروردین (بره):
امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، احساس می کنید که کودک درون تان بیدار شده و حال و هوای خوش روزهای کودکی در ذهن تان تداعی شده است. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خاطره های خوش را شروع کنید. قسط یا قرض عقب افتاده ای دارید و هر کاری که می کنید پولی برای پرداخت این قسط فراهم نمی شود، فراموش نکنید تنها زمانی به ثبات مالی می رسید که صرفه جویی در پیش بگیرید. میان اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته و به رغم اینکه در این مشاجره دخالت نداشته اید، احساس ناراحتی می کنید. اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و بگذارید اهل منزل برای حل این مشاجره آستین بالا بزنند. شکست بزرگی در زندگی خورده اید و دائم به پیامد های این شکست فکر می کنید، این روحیه شما را از مسیر موفقیت دور می کند. در نتیجه از شکست های گذشته درس بگیرید و به جای اینکه برای دیروز غصه بخورید، به فکر موفقیت های فردا باشید. رابطه ای پنهانی با فردی دارید، از آنجایی که ماه هرگز پشت ابر نمی ماند، قبل از اینکه این رابطه برملا شود، فکری به حال آن بردارید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
روز را با ناراحتی و غصه شروع کرده اید و خنده جایی روی لب های شما ندارد. فراموش نکنید زندگی پستی و بلندی دارد و با خنده و لبخند به نبرد مشکلات بروید. معامله یا کار بانکی مهمی در پیش دارید، امروز روز خوبی برای کارهای مالی نیست و اگر امکان دارد، این کار را به فردا موکول کنید، در غیر این صورت شش دانگ حواس تان را برای کارهای مالی جمع نمایید. اهمیت زیادی به نیازهای اعضای خانواده می دهید و این روحیه شما را از کارهای اصلی خودتان دور نگه داشته است، در نتیجه قبل از اینکه مشکلی در کارهای شما ایجاد شود، اهمیت بیشتری به خودتان بدهید و نیازهای اهل منزل را اولویت بندی کنید. انسان سخاوتمندی هستید و دست گشاده ای دارید، این رویکرد شما را به فردی قابل اطمینان در میان اطرافیان تبدیل کرده است و کمک و پول زیادی در اختیار دوستان و آشنایان قرار داده اید، فراموش نکنید که دست و دلبازی بیش ازحد، شما را تا مرز ورشکستگی پیش خواهد برد. فردی در زندگی شما دخالت های بی جا می کند و این رویکرد همسر یا عشق زندگی تان را نگران کرده است، امروز زمان خوبی است که به این فرد بفهمانید که پای خود را از گلیم اش درازتر نکند و دخالت های بی جا را کنار بگذارد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده اید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید و مشکلات را یکی پس ازدیگری از سر راه بردارید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید، در این مراسم با فرد سرشناس و بانفوذی آشنا خواهید شد و این فرد پیشنهادهایی برای موفقیت شما در کارها مطرح می کنید، این پیشنهاد ها را در اولین فرصت عملی کنید و مطمئن باشید که ضرر نمی کنید. یکی از همسایه ها یا همکاران، بد شما را می خواهد و همیشه چوب لای چرخ کارهای تان می گذارد، امروز زمان خوبی است که حساب این فرد را کف دستش بگذارید و به وی ثابت کنید که به هیچ قیمتی نمی تواند مانع موفقیت شما شود. مشکلی قدیمی و ریشه دار میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، امروز این مشکل زمینه ناراحتی و مشاجره ای را بین شما ایجاد می کند. از آنجایی که ادامه این وضعیت فاصله زیادی بین شما و عشق زندگی تان خواهد انداخت، امروز با ایشان صحبت کنید و این مشکل قدیمی را یک بار برای همیشه حل نمایید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
انسان ولخرجی هستید و خرید های نابجا و غیر ضروری شما را به مرز ورشکستگی کشانده است، این رویکرد را تغییر دهید و از امروز وسواس بیشتری برای خرج های زندگی تان داشته باشید. همسر یا عشق زندگی تان رازی را در سینه دارد و امروز این راز را با شما درمیان خواهد گذاشت، این راز را سربه مهر نگه دارید و اجازه ندهید کسی غیر از شما از راز عشق زندگی تان باخبر شود. علاقه زیادی به یادگیری دانش و تخصص های جدید دارید، این علاقه را به فال نیک بگیرید و با ارتقا مهارت های خود، زمینه موفقیت های بیشتری را فراهم کنید. امروز یکی از دوستان یا اعضای منزل از شما درخواست کمک می کند، اما از آنجایی که سرتان حسابی شلوغ است، شرایطی برای کمک به این فرد مهیا نمی شود، در نتیجه از ایشان عذرخواهی کنید و به وی قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست تان بر می آید را برای این فرد انجام خواهید داد.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز به مشکل بزرگی برمی خورید و به تنهایی قادر به حل این مشکل نخواهید بود، در چنین مواقعی روی کمک دوستان یا اعضای خانواده حساب باز کنید و مطمئن باشید که دست شما را در گرفتاری ها خواهند گرفت. قسمتی از اندوخته خود را در انجام کاری سرمایه گذاری کرده اید، این سرمایه گذاری امروز به بار می نشیند و سود چشمگیری روانه حساب های بانکی شما خواهد شد. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به دنبال موقعیت هایی برای سرمایه گذاری های سودآور باشید. یکی از همکاران یا همسایه ها قرار بوده کاری را برای شما انجام دهد، اما امروز متوجه می شوید که تصمیمی برای انجام این کار ندارد. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که دیگر روی این فرد حساب باز نکنید و در آینده مشکلات خود را به افراد قابل اعتماد واگذار نمایید.
● متولدین شهریور (سنبله):
انسان مهربان و مردم داری هستید و هرکاری که از دست تان برمی آید را برای اطرافیان انجام می دهید. این رویحه باعث شده تا فردی که نیت شومی دارد از این رفتار شما سوء استفاده کند و نقشه های پلیدی برای شما بکشد. این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید به هر اندازه که مهربان و نوع دوست هستید، به همان اندازه نیز می توانید خشن و تلافی جو باشید. هنر یا مهارت خاصی دارید و کسی تاکنون قدر هنر شما را ندانسته است، امروز شرایطی فراهم می شود تا هنرنمایی کنید و مهارت و تخصص خود را به رخ دیگران بکشید. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کر ده اید و فرصت فراغتی پیدا خواهید کرد. این اوقات فراغت را به فال نیک بگیرید و به کارهای موردعلاقه تان بپردازید. روزی عاشقانه در پیش دارید و امروز به غیر از سخن عشق و محبت، از همسر یا عشق زندگی تان چیزی نخواهید شنید.
● متولدین مهر (ترازو):
روز حساسی در پیش روی شما است و اگر حواس تان را جمع نکنید، احتمال دارد با ضرر مالی روبرو شوید. بعدازظهر فرصتی دست می دهد تا با اعضای منزل بنشینید و لحظه های شادی را تجربه کنید، این فرصت را غنیمت بدانید و به اهل منزل ثابت کنید که از هر فرصتی برای بودن در کنار آنها بهره می گیرید. مدتی است که قصد انجام کار مهمی را دارید، اما هرگز شرایطی برای انجام این کار مهیا نشده است، امروز این شرایط فراهم خواهد شد و با انجام این کار، زندگی خود را تغییر دهید. ذهن آشفته ای دارید و نگرانی و غصه دست از سر شما برنمی دارید، در چنین شرایطی وقتی را برای انجام کارهای مذهبی یا مدیتیشن و مراقبه کنار بگذارید و آرامش قلبی و ذهنی پیدا کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کاری مطابق با میل شما انجام می دهد و حسابی خوشحال تان می کند. این رفتار را جبران کنید و شما نیز به عشق زندگی تان بفهمانید که از جان و دل دوستش دارید.
● متولدین آبان (عقرب):
امروز به مهمانی دعوت هستید، اما شرایط در این مهمانی بر وفق مراد پیش نمی رود و احتمال ایجاد مشاجره ای در میان مهمانان وجود دارد، در نتیجه اگر امکانش هست از حضور در این مهمانی انصراف دهید. امروز خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی شما و اهل منزل را فراهم می کند. یکی از مشکلات شما که مدت ها است نگران آن هستید، امروز حل خواهد شد و بار نگرانی را به زمین خواهید گذاشت. یکی از دوستان یا آشنایان توقع های زیادی از شما دارد و این روحیه باعث شده تا میان شما و ایشان شکرآب شود، در اولین فرصت با وی صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که توقع بی جایی از شما داشته اشت، در غیر این صورت هرکاری که از دست شما بر می آید را برای ایشان انجام می دهید. برنامه ای برای زندگی ندارید و به همین دلیل به دستاورد چشمگیری هم نرسیده اید، امروز زمان خوبی است که برنامه ای بلند مدت برای خودتان تنظیم کنید و با نظم و تلاش، آینده ای سرشار از دستاوردهای چشمگیر برای خودتان رقم بزنید. احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، این مشاجره به دلیل اختلاف نظر شما و ایشان ایجاد خواهد شد، در نتیجه تا می توانید از اختلاف نظرهای بی ارزش دوری کنید و اجازه ندهید میان شما عشق زندگی تان کدورتی ایجاد شود.
● متولدین آذر (کمان):
امروز فردی از شما درخواست پول می کند، اما این فرد اهل پس دادن پول نیست و اگر به ایشان پول بدهید، دیگر هرگز روی پول تان را نخواهید دید. انسان زحمت کش و مردم دوستی هستید و همکاران یا اعضای منزل امروز برای چنین روحیه ای از شما قدردانی خواهند کرد. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کرده اید و فرصتی پیدا خواهید کرد تا کارهای عقب افتاده را انجام دهید. همسر یا عشق زندگی تان از بودن در کنار شما احساس خوشبختی می کند، امروز به ایشان ثابت کنید که این احساس یک طرفه نیست و بودن ایشان در کنار شما چیزی به غیر از عشق و خوشبختی برای تان به دنبال نداشته است.
● متولدین دی (بز):
انسان زحمت کشی هستید، اما به اندازه ای که تلاش می کنید، دستاوردی در زندگی نداشته اید و امروز این رویکرد شما را خسته و افسرده کرده است، فراموش نکنید که کلید موفقیت در استمرار به تلاش و کوشش نهفته است و در آینده ای نزدیک مزد زحمت های شبانه روزی تان را خواهید گرفت. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده اید و اعضای منزل یا همکاران بدون اینکه از آنها درخواست کرده باشید، برای کمک به شما آستین بالا می زنند. عازم سفری هستید اما خطری در این سفر شما را تهدید می کند و بهتر است چنین سفر خطرناکی را به آینده موکول کنید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز یکی از دوستان یا اعضای خانواده به شما هدیه ای ارزشمند پیشکش می کند و این هدیه موجبات خوشی و رضایت خاطر شما را فراهم خواهد کرد. کشمکش های زیادی با همسر یا عشق زندگی تان دارید و مدتی است که روی خوشی و محبت را ندیده اید، امروز سنگ های تان را با همسر یا عشق زندگی تان وا بکنید و به گونه ای زندگی کنید که سخنی به غیر از عشق و محبت میان شما ردوبدل نشود. مدتی است که مشغول انجام کاری هستید، امروز این کار به پایان می رسد و فرصتی پیدا می کنید تا دمی استراحت کنید و از دست رنج خود لذت ببرید. کار جدیدی به شما پیشنهاد شده است اما بهتر است قبل از قبول این کار، حسابی فکر کنید و تمام جوانب این شغل جدید را در نظر بگیرید.
● متولدین اسفند (ماهی):
خبری از اعتماد به نفس در زندگی شما نیست و تن به انجام کارهای مهم نمی دهید. قبل از اینکه این رویکرد شما را از همقطاران تان عقب بیاندازد، فکری به حال ارتقا اعتمادبه نفس خود بردارید و عنان زندگی را در اختیار بگیرید. رفتار همسر یا عشق زندگی تان را دائم زیرنظر دارید و برای انجام کوچک ترین اشتباهی، وی را به باد تمسخر می گیرید، این رویکرد چیزی به غیر از تخریب رابطه شما و عشق زندگی تان به دنبال ندارد و در اولین فرصت به فکر اصلاح رفتار خود باشید. تغییری مهم در محل کار یا منزل باید انجام دهید اما همیشه از زیر بار انجام این تغییر شانه خالی می کنید، امروز زمان خوبی است که برای این تغییر آستین بالا بزنید و مطمئن باشید، این تغییر زمینه پیشرفت های زیادی را برای شما فراهم خواهد کرد. به پدر و مادر یا بزرگان فامیل احترام نمی گذارید و از آنها خبر نمی گیرید، قبل از اینکه این رویکرد دلخوری بزرگان فامیل را به دنبال داشته باشد، در اولین فرصت سری به آنها بزنید و از ریش سفید های فامیل دلجویی نمایید.