فال روز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

در سالی که با تولدتان شروع می شود باید رویکرد جدیدی به زندگی داشته باشید و به رغم اینکه تاکنون انسان منزوی و تنهایی بوده اید، در سال تولدتان به انسانی اجتماعی و مردم دار تبدیل شوید و از هم صحبتی بادیگران و کمک به آنها لذت ببرید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان شروع می شود باید رویکرد جدیدی به زندگی داشته باشید و به رغم اینکه تاکنون انسان منزوی و تنهایی بوده اید، در سال تولدتان به انسانی اجتماعی و مردم دار تبدیل شوید و از هم صحبتی بادیگران و کمک به آنها لذت ببرید. زمان آن رسیده که دست خود را روی زانو بگیرید و پله های موفقیت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. برای رسیدن به چنین رویکردی به نظر دیگران در زندگی خود اهمیت بدهید، اما به گونه ای زندگی کنید که تصمیم گیرنده نهایی شما باشید و عنان زندگی را به دست بگیرید. در رسیدن به موفقیت عجله نکنید و در ماه های اولی که با تولد شما شروع می شود، حتی لحظه ای دست از تلاش برندارید، زحمت هایی که می کشید در ماه تیر سال آینده به بار خواهد نشست و در این ماه اطرافیان قدردان تلاش شما خواهند بود. در شهریور سال آینده، فرد یا افرادی ساز مخالف با شما خواهند زد، اجازه ندهید این افراد برای شما مشکلی درست کنند و به آنها ثابت کنید که به هیچ کس اجازه نمی دهید شما را از هدف های تان دور کند. در سال تولدتان مهربانی را فراموش نکنید و با محبت به دیگران، جای خود را در دل دوستان و آشنایان باز کنید. اتفاق های بسیار فرخنده ای در آبان ماه سال آینده انتظار شما را می کشد و این اتفاقات خاطره خوشی از سال تولدتان را برای همیشه در ذهن شما ماندگار می کند. سالی که با تولدتان شروع کرده اید را به گونه ای به پایان برسانید که کوله بار تجربه های این سال، چراغ راه سال های آینده زندگی تان باشد.
● متولد فروردین (بره):
روز خوبی را شروع کرده اید و سرمایه ای که در گذشته برای انجام کاری اختصاص داده بودید، امروز به بار می نشیند و پول خوبی روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. انسان باتدبیر و نکته سنجی هستید اما از اظهارنظر در جمع خودداری می کنید و این روحیه شما را به فردی ساکت و کم حرف تبدیل کرده است، اطرافیان را از دیدگاه های ارزشمند خود بی بهره نگذارید و از هر فرصتی برای اظهارنظر و راهنمایی دیگران کمک بگیرید. امروز ممکن است حرف ناخوشایندی از دهان شما بیرون آید و همسر یا عشق زندگی تان از این حرف حسابی رنجیده خاطر شود، در نتیجه تا می توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید و امروز را به گونه ای به پایان برسانید که آب در دل همسر یا عشق زندگی تان تکان نخورد. از کمک به دیگران ابایی ندارید و از هر فرصتی برای گرفتن دست دوستان و آشنایان بهره می گیرید، این روحیه امروز به کمک شما می آید و فردی که قبلاً به او کمک کرده اید، دست شما را برای حل مشکلات می گیرد.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
روز را با نگرانی و اضطراب شروع کرده اید و حال و روز خوشی ندارید، قبل از اینکه چنین روحیه ای روز شما را خراب کند، تصمیم بگیرید که فکری به حال نگرانی خود بردارید و نگرانی های خود را با سنگ صبورتان مطرح کنید و بار غصه ها را زمین بگذارید. به لحاظ سلامتی اوضاع خوبی ندارید و اگر مواظب سلامتی خودتان نباشید، در آینده زمین گیر خواهید شد، در نتیجه از امروز وقتی را برای رسیدگی به خودتان کنار بگذارید و بیشتر از گذشته، مواظب وجود نازنین تان باشید. به لحاظ مالی با مشکلی روبرو شده اید و پولی برای حل این مشکل کنار نگذاشته اید، این وضعیت را برای بزرگ ترهای فامیل توضیح دهید و مطمئن باشید بزرگان فامیل شما را تنها نمی گذارند و این مشکل را به کمک آنها پشت سر خواهید گذاشت. قصد انجام کار جدیدی را دارید، اما در انجام این کار مردد هستید و هنوز تصمیم تان را نگرفته اید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و نظر آنها را جویا شوید. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که مانند سابق به شما اهمیت نمی دهید و این رفتار شما را حسابی دلخور کرده است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز رفتار عشق زندگی تان با شما تغییر می کند و از امروز به بعد، اهمیت بیشتری به شما می دهد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
امروز از جایی که حتی فکرش را نمی کردید، پول خوبی به دست شما می رسد و به لطف این پول، مشکلات مالی تان را حل خواهید کرد. یکی از اعضای فامیل به مشکلی بر خورده و امروز از شما درخواست کمک می کند، دست این فرد را بگیرید و هرکاری که از دست تان می آید را برای ایشان انجام دهید. به لحاظ کاری روز خلوتی را آغاز کرده اید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، این فرصت را غنیمت بدانید و در اوقات فراغت خود، سری به بزرگان فامیل بزنید و از آنها دلجویی نمایید. مدت ها است که رؤیایی مهم را دنبال می کنید و این رؤیا خواب و خوراک را از شما ربوده است، امروز شرایطی برای تحقق این رؤیا فراهم می شود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و به آرزوی دیرینه خود جامه عمل بپوشانید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
امروز خبر فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و زمینه شادی اهل منزل را محیا کنید. اگر تاکنون عاشق نشده اید، امروز با فردی روبرو می شوید و در نگاه اول عاشق وی خواهید شد. امروز یکی از دوستان قدیمی به ملاقات شما می آید، این ملاقات را غنیمت بدانید و تا می توانید با این دوست قدیمی خوش بگذرانید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده اید و پولی به دست شما می رسد، اما این پول را باید خرج هزینه های منزل کنید و چیزی از آن برای پس انداز باقی نمی ماند.
● متولدین مرداد (شیر):
با اطرافیان دم خور نمی شوید و اهل رفت و آمد نیستید، این روحیه نه تنها شما را به انسانی منزوی تبدیل کرده است، بلکه خیر شما به اطرافیان نمی رسد و دیگران شما را به عنوان فردی خودخواه می شناسند. امروز زمانی خوبی است که این روحیه را تغییر دهید و با اطرافیان رابطه ای صمیمی برقرار کنید و از هر فرصتی برای کمک به آنها بهره بگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده اید و اگر مواظب حساب و کتاب های تان نباشید، ضرر مالی را تجربه خواهید کرد. مدتی است که همسر یا عشق زندگی تان را شگفت زده نکرده اید، امروز فرصت خوبی است که برنامه ای عاشقانه ترتیب دهید و به عشق زندگی تان ثابت کنید که قلب شما با عشق به ایشان در سینه می تپد. کاری عقب افتاده دارید و مدت زیادی است که انجام این کار به تعویق افتاده است، امروز فرصت فراغتی پیش خواهد داد و این زمان را به انجام کارهای عقب افتاده اختصاص دهید و اجازه ندهید کارهای گذشته به فردا موکول شود.
● متولدین شهریور (سنبله):
روز را با ناراحتی و نگرانی شروع کرده اید و حوصله کسی را ندارید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و اگر مواظب اعصاب خود نباشید، احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و اطرافیان وجود دارد. روز خوبی برای کار کردن نیست و اگر شرایطش را دارید، کارها را زودتر از همیشه انجام دهید و زمانی را با خودتان خلوت کنید و به آرامش برسید. به فکر پیشرفت هستید، اما راه و چاه موفقیت را نمی دانید و این رویکرد شما را از هم قطاران تان عقب انداخته است، فراموش نکنید که راز پیشرفت در افزایش مهارت های فردی نهفته است و با ارتقا توانایی های خود، یک سروگردن بالاتر از هم قطاران تان قرار بگیرید.
● متولدین مهر (ترازو):
روز خوبی را شروع نکرده اید و گرفتار بستر بیماری هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این بیماری دوامی نخواهد داشت و با استراحت و مراجعه به پزشک، در کمتر از چیزی که فکرش را بکنید، کمر بیماری را خواهید شکست. به لحاظ مالی اوضاع خوبی دارید، اما اهل پس انداز نیستید و به جای اینکه اندوخته ای کنار بگذارید، از هر فرصتی برای ولخرجی بهره می گیرید. امروز تصمیم بگیرید که این رویکرد را کنار بگذارید، در غیر این صورت با ورشکستگی و بی پولی فاصله چندانی نخواهید داشت. انسان منطقی و عاقلی هستید و اعضای خانواده شما را به عنوان حلال مشکلات می شناسند، این روحیه امروز به کمک شما می آید و مشاجره ای که بین اعضای خانواده ایجاد شده را با درایت و منطق حل کنید. مسافرتی تفریحی یا کاری را در پیش رو دارید، در این مسافرت به شما خوش خواهد گذشت و کوله باری از تجربه بدست می آورید. اهمیت زیادی به حل مشکلات دیگران می دهید و این روحیه شما را از حل گرفتاری های خودتان عقب انداخته است، اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و در کنار توجهی که به دیگران دارید، از امروز تصمیم بگیرید که با اولویت بندی بیشتری مشکلات را حل کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه های خاصی برای شما ترتیب داده و می خواهد به شما ثابت کند که جایگاه خاصی در قلب ایشان دارید.
● متولدین آبان (عقرب):
پولی از یکی از اعضای خانواده یا آشنایان قرض گرفته اید و موعد پرداخت این پول سر رسیده است، اما پولی برای پرداخت بدهی خود ندارید، پیشنهاد می کنیم حتی اگر از زیر سنگ هم شده این پول را فراهم کنید، در غیر این صورت، فردی که از ایشان پول قرض کرده اید، برای شما دردسرهای زیادی درست می کند و آبروریزی به راه می اندازد. به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده اید، این شرایط را مغتنم بدانید و با حضور در این مراسم، ارتباط های بیشتری پیدا کنید و با افراد مهم و سرشناس آشنا شوید. مدتی است که مانند سابق به بزرگ ترهای فامیل و پدر و مادرتان رسیدگی نمی کنید، قبل از اینکه این وضعیت زمینه دلخوری بزرگان فامیل را فراهم کند، در اولین فرصت سری به آنها بزنید و با دلجویی از بزرگ ترها، به آنها ثابت کنید که همیشه و در هر حال، به فکر آنها هستید. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان شکرآب شده و رابطه خوبی با یکدیگر ندارید، این وضعیت دوام زیادی پیدا نخواهد کرد و رابطه شما و عشق زندگی تان بهبود پیدا می کند.
● متولدین آذر (کمان):
امروز با فردی سالک و عابد روبرو می شوید، دلمشغولی های خود را با این فرد درمیان بگذارید و برای کاهش نگرانی ها و اضطراب های روزمره خود از ایشان کمک بگیرید. به لحاظ کاری روز شلوغی را شروع نکرده اید و زمان مناسبی است که وقت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به اهل منزل ثابت کنید که از بودن در کنار آنها لذت می برید. انسان عجولی هستید و در انجام کارها عجله می کنید، به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و قبل از اینکه چنین روحیه ای شما را به دردسر بیاندازد، عجله را کنار بگذارید و تصمیم های مهم زندگی را با آرامش و تفکر اتخاذ نمایید. فردی قصد دارد میان شما و همسر یا عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خود برسد، وی را شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که هیچ چیزی در دنیا میان شما و عشق زندگی تان فاصله نخواهد انداخت. به لحاظ فکری، ذهن آشفته ای دارید و لحظه ای از افکار منفی فارغ نمی شوید. امروز زمان خوبی است که با مراقبه و انجام کارهای مذهبی، فکرهای منفی را از ذهن تان بیرون کنید.
● متولدین دی (بز):
سبک زندگی ناسالمی دارید و شب ها تا دیروقت با دوستان و رفقا بیرون از منزل سپری می کنید، این رویکرد نه تنها به لحاظ مالی وضعیت شما را به خطر می اندازد، بلکه سلامتی و اعتبار شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که شب ها زودتر به منزل بیایید و به جای تفریح و خوش گذرانی با دوستان، زندگی را جدی بگیرید و بیشتر به فکر کار و تلاش باشید. انسان رویاپرداز و خیال بافی هستید و زندگی را جدی نمی گیرید، قبل از اینکه این روحیه باعث جلو افتادن همقطاران تان از شما شود، امروز فرصتی را جهت طرح نقشه های واقع گرایانه برای آینده خود کنار بگذارید و با برنامه های کاربردی و قابل اجرا، آینده تان را تضمین نمایید. امروز صبح که از خواب بلند شده اید دنیا را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همیشه عاشق تر هستید. این احساس را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان بگذارید و شب و روزی عاشقانه را سپری نمایید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز با مشکل مالی روبرو خواهید شد و به رغم اینکه اندوخته ای برای روز مبادا کنار گذاشته اید، نمی خواهید از این اندوخته برای حل مشکلات مالی خود کمک بگیرید. اما چاره ای ندارید و مطمئن باشید جای خالی اندوخته ای که امروز با آن مشکل مالی خود را حل می کنید، در آینده پُر خواهد شد. دوستان ناباب زیادی دارید و رفاقت با این افراد شما را از مسیر درست زندگی دور کرده است، از امروز تصمیم بگیرید که رفیق ناباب را کنار بگذارید و دوستان جدیدی پیدا کنید که سبک زندگی سالمی را دنبال می کنند. عازم سفری هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما از این سفر دست خالی بر نمی گردید و کوله باری از تجربه در این سفر برای شما به یادگار می ماند.
● متولدین اسفند (ماهی):
روز شلوغی را شروع کرده اید و کارهای زیادی روی سر شما تلنبار شده است، اما نگران نباشید چرا که انرژی و نشاط خوبی در طول روز خواهید داشت و به لطف این انرژی، کارها و مشکلات را یکی پس از دیگری از سر راه می دارید. امروز احتمال سرقت اموال شما وجود دارد، در نتیجه شش دانگ حواس تان را جمع کنید و تا می توانید مواظب مال و منال تان باشید. امروز با فردی برخورد خواهید کرد و این فرد زمینه دلخوری و ناراحتی شما را ایجاد می کند، در نتیجه بهتر است بیش از حد با این فرد مشاجره نکنید و اجازه ندهید این دلخوری روزتان را خراب کند. علاقه ای به حضور در جمع ندارید و از خلوت و تنهایی لذت می برید، خوشبختانه امروز به کام شما است و فرصت فراغتی دست می دهد تا باخیال راحت با خودتان خلوت کنید.