فال روز دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸

سایه همای سعادت در سالی که با تولد شما شروع می شود همیشه بر سرتان خواهد بود و در این سال بخت با شما یار است و وجود نازنین تان روی بیماری و گرفتاری را نخواهد دید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. سایه همای سعادت در سالی که با تولد شما شروع می شود همیشه بر سرتان خواهد بود و در این سال بخت با شما یار است و وجود نازنین تان روی بیماری و گرفتاری را نخواهد دید. در نتیجه سالی که در پیش رو دارید را بیشتر از همیشه جدی بگیرید و در این سال به فکر تحقق رویاهای تان باشید. در دی ماه با مشکلی روبرو خواهید شد، برای حل این مشکل از کوله بار تجربه ای که در گذشته اندوخته اید کمک بگیرید و اجازه ندهید این مشکل شما را زمین گیر کند. در بهمن ماهی که از راه می رسد حتی لحظه ای دست از تلاش و کوشش برندارید و فراموش نکنید که کلید موفقیت شما در استمرار و پشتکار نهفته است. در ماه های تیر و مرداد سال آینده موقعیت هایی برای پیشرفت در مقابل شما قرار می گیرد، برای رسیدن به این موفقیت، بی گدار به آب نزنید و پس از بررسی تمام جوانب، عزم خود را در این ماه ها برای موفقیت بیشتر جزم کنید. مهر ماه سال آینده زمانی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و با تفریح و خوش گذرانی، خستگی را از تن تان بیرون کنید. در آبان ماه سال آینده مزد زحمت های خود را خواهید گرفت. آذر ماه سال آینده، ماه عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده اید، در این ماه عشقی گرم و سوزان را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان شروع شده را با کوله باری از تجربه و مهر به پایان برسانید و در این سال به گونه ای زندگی کنید که خاطره های خوشی از آن به یادگار بماند.
● متولد فروردین (بره):
عازم سفر هستید، اما در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت و بهتر است تا جایی که می توانید از این سفر دوری کنید. از ابتدای صبح که روز را شروع کرده اید به لحاظ مالی بد بیاری می آورید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و تا بعدازظهر پول خوبی به دست شما می رسد. اهل منزل امروز از همیشه خوشحال تر هستند و شادی آنها به شما منتقل شده است. در نتیجه این روحیه را تا انتهای شب حفظ کنید و در کنار خانواده خوش و خرم باشید. در منزل یا محل کار باید تغییرات اساسی را انجام دهید، امروز زمانی خوبی است که دست به کار شوید و با انجام این تغییرات، شرایط جدیدی را برای کار و زندگی فراهم کنید. اعتماد به نفس سرشاری در زندگی دارید، از این روحیه استفاده کنید و به کمک آن، دوستان جدیدی برای خود پیدا نمایید. امروز همسر یا عشق زندگی تان ممکن است حرف های ناخوشایندی به شما بزند، این حرف ها را جدی نگیرید و به جای مشاجره با عشق زندگی تان، اجازه دهید گذر زمان حس و حال ایشان را بهتر کند.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
انسان خودسری هستید و برای انجام کارها نظر همسر یا عشق زندگی تان را جویا نمی شوید، به همین دلیل میان شما و عشق زند گی تان همیشه دعواومرافه در می گیرید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از همین امروز به خودتان قول بدهید که اهمیت بیشتری به عشق زندگی تان بدهید و نظر ایشان را در تصمیم ها جویا شوید. به لحاظ سلامتی وضعیت خوبی ندارید، اما اهل مراجعه به پزشک هم نیستید، قبل از اینکه این قضیه حال شما را روز به روز وخیم تر کند، امروز سری به پزشک خانوادگی تان بزنید و مشکلات جسمی خود را با ایشان درمیان بگذارید. امروز یکی از اعضای منزل از شما توقع کمک دارد، به ایشان کمک کنید و مطمئن باشید در روزگار گرفتاری، این فرد شما را تنها نخواهد گذاشت. امروز قرار است هزینه ای را به خرید کالا یا معامله ای اختصاص دهید، بهتر است قبل از هر گونه تراکنش مالی، جوانب کار را کاملاً در نظر بگیرید، در غیر این صورت، امروز ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
اعضای خانواده همیشه برای شما سنگ تمام گذاشته اند و به لحاظ عشق و محبت، چیزی کم و کسر ندارید، امروز زمان خوبی است که به اهل منزل ثابت کنید قدردان محبت های آنها هستید و فراموش نکنید که محبت، محبت می آورد. فردی قصد دارد میان شما و عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خود برسد، او را شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که پای خود را از زندگی شما بیرون بکشد. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده اید و بعید به نظر می رسد امروز پولی به دست شما برسد. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. قبل از اینکه این روحیه فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، با ایشان صحبت کنید و تا می توانید به نقطه نظرهای یکدیگر نزدیک شوید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
به لحاظ مالی گرفتار مشکلی هستید و راه چاره ای به ذهن تان نمی رسد، در چنین شرایطی از پدر و مادر یا بزرگان فامیل کمک بگیرید و مطمئن باشید آنها دست رد به سینه شما نمی زنند. امروز خبر خوشی از یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک به شما می رسد. در نظر دارید امروز دوستان یا اعضای فامیل را به منزل خود دعوت کنید، اما روز خوبی برای مهمانی برگزار کردن نیست و بهتر است این مهمانی را به روزهای آینده موکول نمایید. کارهای عقب مانده زیادی دارید، اما همیشه از انجام این کارها طفره می روید و این روحیه باعث شده تا کارهای امروز روی هم تلنبار شود. پیشنهاد می کنیم به جای تنبلی کردن و به تعویق انجام کارها به آینده، امروز به هر قیمتی که شده کارهای عقب مانده را انجام دهید. روز خوبی را برای عاشقی شروع کرده اید و امروز همسر یا عشق زندگی تان بیشتر از همیشه عشقش را نثار شما خواهد کرد.
● متولدین مرداد (شیر):
اهل ریسک و پذیرش خطر نیستید و این روحیه باعث شده تا دستاورد چشمگیری در زندگی نداشته باشید، امروز تصمیم بگیرید که به استقبال خطرها و خوشی های زندگی بروید و اجازه ندهید نگرانی و شک، عزم شما را در رسیدن به موفقیت، مختل کند. انسان خوبی هستید اما رفقای نابابی دارید و این دوستان شما را از مسیر زندگی سالم دور کرده اند، قبل از اینکه ادامه این وضعیت، شما را شرمنده و سرافکنده کند، دوستان ناباب را کنار بگذارید. کارها را با تمرکز و جدیت انجام نمی دهید و این رویکرد موقعیت حرفه ای شما را به خطر انداخته است. امروز تصمیم بگیرید که کارها را با دقت و وسواس بیشتری انجام دهید و طوری کار کنید که مو لای درز کارهای شما نرود. انسان خوش مشرب و سخن وری هستید و به لطف این روحیه مشکلاتی که امروز در سر راه شما ایجاد می شود را به راحتی از بین خواهید برد. همسر یا عشق زندگی تان مانند گذشته به شما نمی رسد و همیشه ساز مخالف می زند. در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را جویا شوید.
● متولدین شهریور (سنبله):
نبود اعتماد به نفس زندگی شما را به مسیر نامطلوبی سوق داده و قبل از اینکه سکان زندگی را از دست بدهید، با اعتماد به نفس و جدیت در کارها، افق های تازه ای از موفقیت را برای خود ایجاد نمایید. موقعیت کاری خوب و چشمگیری در پیش روی شما قرار دارد، اما در قبول این موقعیت جدید نگران هستید که این کار تازه، بر شرایط شغلی فعلی شما تأثیر بگذارد. این موقعیت را قبول کنید و مطمئن باشید اوضاع شما از چیزی که فکرش را بکنید بهتر خواهد شد. نقش خانواده در موفقیت های زندگی خود را دست کم نگیرید و امروز به اهل منزل ثابت کنید که همیشه قدردان آنها هستید. همسر یا عشق زندگی تان چیزی در زندگی برای شما کم نمی گذارد، امروز زمان خوبی است که به ایشان ثابت کنید هرکاری برای عشق زندگی تان انجام می دهید و عاشقانه تر از همیشه دوستش دارید.
● متولدین مهر (ترازو):
امروز قرار است برای خرید به بازار بروید و از آنجایی که احتمال ولخرجی شما وجود دارد، پیشنهاد می کنیم جلوی خودتان را بگیرید و تنها لوازم ضروری را خریداری نمایید، در غیر این صورت، ولخرجی امروز، شما را در آینده گرفتار مشکلات مالی زیادی خواهد کرد. مشغول انجام کار سخت و مهمی هستید و این کار زمان و انرژی زیادی از شما گرفته است، اما دست از کار نکشید و مطمئن باشید زحمت های شما در نهایت به بار خواهد نشست و از این کار، سود و افتخار چشمگیری نصیب شما خواهد شد. کارهای زیادی روی دست شما مانده و همیشه وقت کم می آورید، دلیل این قضیه اهمیتی است که شما به دیگران می دهید و به جای رسیدگی به کارهای خودتان، برای بقیه وقت می گذارید. از امروز اولویت بیشتری به کارهای خودتان بدهید و طوری زمان بندی کنید که تا پایان هر روز، کارها را تمام و کمال به اتمام برسانید. مدتی است که همسر یا عشق زندگی تان کلام و رفتار محبت آمیزی به شما نگفته است، امروز ورق بر می گردد و عشق زندگی تان رفتاری عاشقانه و سرشار از محبت را با شما در پیش خواهد گرفت.
● متولدین آبان (عقرب):
به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده اید و احتمال اینکه پولی از دست بدهید بسیار است، در نتیجه تا می توانید شش دانگ حواس تان را در امور مالی جمع کنید. عازم سفری کوتاه هستید، این سفر را به خاطره انگیز ترین سفر زندگی تان تبدیل کنید. امروز کارهای منزل یا محل کار، راحت تر از همیشه انجام می شود و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید کارها را به پایان خواهید رساند. مدتی است که کدورتی میان شما و یکی از دوستان یا اعضای فامیل ایجاد شده و با این فرد گفتگو نمی کنید، امروز این طلسم را بشکنید و از در صلح و دوستی با این فرد وارد شوید. اهل کسب علم و دانش نیستید و تخصص چندانی در انجام کارها ندارید، این رویکرد شما را از همقطاران تان در زندگی عقب خواهند انداخت، در نتیجه از امروز تا می توانید تخصص و مهارت بدست بیاورید و یک سروگردن بالاتر از اطرافیان خود قرار بگیرید.
● متولدین آذر (کمان):
به لحاظ کاری آن گونه که انتظار دارید به موفقیت های چشمگیری نرسیده اید و دائم به فکر پیشرفت و ترقی هستید، برای رسیدن به این هدف بهتر است با یکی از بزرگ ترهای فامیل یا فردی باتجربه مشورت کنید و راه و چاه موفقیت را از ایشان جویا شوید. امروز متوجه می شوید که دل یکی از نزدیکان یا دوستان شما شکسته است و غم و غصه های زیادی در زندگی دارد، سنگ صبور این فرد باشید و تا جایی که می توانید مرهمی برای آلام و زخم های قلب شکسته دوست خود شوید. دخل و خرج تان با هم سازگار نیست و وضعیت مالی تان ثبات لازم را ندارد. فراموش نکنید که ادامه این روش به غیر از ورشکستگی و مشکلات مالی چیزی برای شما به ارمغان نخواهد داشت. در نتیجه از امروز وسواس بیشتری برای امور مالی خود داشته باشید و نبض دخل و خرج زندگی را در دست بگیرید. مدتی است که منتظر خبر فرخنده ای هستید، امروز این خبر به دست شما می رسد و زمینه شادی شما و اهل منزل را فراهم می کند.
● متولدین دی (بز):
زندگی را بیش از حد سخت گرفته اید و دائم به خودتان سرکوفت می زنید، این روحیه به غیر از سر خوردگی و شکست چیزی برای شما به دنبال ندارد. در نتیجه فراموش نکنید که انسان جایزالخطا است و به جای ناراحتی برای اشتباهاتی که در زندگی انجام داده اید، از این اشتباه ها درس بگیرید. اهل دیدوبازدید با بزرگترهای فامیل نیستید و مدتی است که خبری از آنها ندارید، در اولین فرصتی سری به آنها بزنید و به ریش سفید های فامیل ثابت کنید که همیشه به فکر آنها هستید. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان مشاجره ای در گرفته است، سعی کنید نفت به آتش این مشاجره نریزید و در اولین فرصت زمینه دلجویی و آشتی را فراهم نمایید. تلاش های شما در محل کار یا منزل نادیده گرفته می شود و احساس می کنید کسی قدر زحمت های شما را نمی داند. در چنین شرایطی ناامید نشوید و مطمئن باشید در آینده زحمت و تلاشی که کشیده اید از چشم اطرافیان پنهان نخواهد ماند. امروز موقعیتی برای شرکت در کارهای خیریه فراهم می شود، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و به خاطر داشته باشید که در زندگی از هردستی که بدهید، از همان دست پس خواهید گرفت.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
رفتار عجولانه ای دارید و این رویکرد زندگی شما را به خطر انداخته و همسر یا عشق زندگی تان از این تصمیم های عجولانه شکایت دارد. اجازه ندهید چنین روحیه ای موجبات ناراحتی اطرافیان را فراهم کند و از امروز قبل از اتخاذ هر تصمیمی، تا می توانید فکر کنید و فراموش نکنید که عجله کار شیطان است. به مشکل مالی برخورده اید و برای حل این مشکل نمی خواهید از اندوخته ای که کنار گذاشته اید، کمک بگیرید. مطمئن باشید راه دیگری برای حل این مشکل وجود ندارد و با کمک گرفتن از پس انداز هایی که برای روز مبادا گذاشته بودید، این مشکل را پشت سر بگذارید و با صرفه جویی، جای خالی پس انداز خود را پر کنید. امروز موقعیتی برای شرکت در یک جلسه کاری یا مهمانی مهم فراهم می شود. در این مراسم، با افراد سرشناسی آشنا خواهید شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و در آینده برای پیشرفت در کار و زندگی از این افراد سرشناس کمک بگیرید.
● متولدین اسفند (ماهی):
امروز بعد از ظهر قرار است با دوستان و آشنایان بیرون بروید و حسابی خوش بگذارنید، این دورهمی را مغتنم بدانید و تا می توانید تفریح کنید، اما حواس تان به دخل و خرج تان باشد و بیشتر از حد اصراف نکنید. با مشکلی روبرو شده اید و فکری برای حل این مشکل به ذهن تان نمی رسد، این مشکل را با یکی از دوستان در میان بگذارید و از ایشان درخواست کمک کنید. امروز فکر بکری به ذهن شما می رسد، این ایده را سرسری نگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برای خوشحالی شما هرکاری که از دستش بر می آید را انجام خواهد داد.