پر درآمد ترین فوتبالیست های جهان با درآمدهای میلیاردی

پر درآمد ترین بازیکنان فوتبال در سال 2018 چه کسانی بودند؟

سال 2018 با تمام لحظات شاد و غمگین فوتبالی اش دارفانی را وداع گفت و اکنون فوتبال را در سال جدید (سال 2019 میلادی)با تورنمنت بزرگ ترین قاره زمین، جام ملت های آسیا پیگیری می کنیم.
یکی از جنبه های مهم فوتبال فارغ از هیجان و جذابیتش درآمد بازیکنان است، درآمد بازیکنان نه تنها به خودشان بلکه به دوست داران فوتبال نیز مربوط می شود، چراکه اخبار مربوط به میزان درآمد بازیکنان فوتبال همیشه مورد استقبال مردم واقع شده است.
چراکه هواداران تیم های مختلف فوتبال از بازیکنان انتظار دارند به همان اندازه که برایشان هزینه شده است برای تیم مفید باشد.
شاید در گذشته قیمت میلیاردی بازیکنان فوتبال مردم را متعجب می کرد اما امروزه باتوجه به پیشرفت چشم گیر لیگ ها و تکنیک بازیکنان فوتبال کم تر کسی از قیمت بالای بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان تعجب می کند.
در ادامه ی مطلب قصد داریم به معرفی و اعلام میزان درآمد 10 فوتبالیست پردرآمد در سال 2018 بپردازیم.
ستاره های فوتبال جهان در سال 2018 هم به مانند گذشته برای کسب عناوین انفرادی رقابت شانه به شانه ای با هم داشتند که در نهایت پس از سال ها رونالدو و مسی زیر سایه مودریچ و دیگر ستاره ها از کسب عنوان مرد سال فوتبال جهان و بازیکن برتر فیفا بازماندند.
اما نکته مهم لیست زیر سبقت مسی از رونالدو پس از سال ها رقابت این دو ستاره فوتبال جهان است.
۱- لیونل مسی بازیکن تیم فوتبال بارسلونا در مجموع ۱۱۱ میلیون یورو درآمد دارد، مسی از نگاه نشریه مارکا , به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.
۲- کریستیانو رونالدو بازیکن تیم فوتبال یوونتوس با در مجموع ۱۰۸ میلیون یورو درآمد دارد، او از نگاه گلوب ساکر به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

۳- نیمار جونیور بازیکن تیم فوتبال پاریس سنت ژرمن در مجموع ۹۰ میلیون یورو درآمد دارد.
۴- گرت بیل بازیکن تیم فوتبال رئال مادرید در مجموع ۳۴.۶ میلیون یورو درآمد دارد.

۵- پل پوگبا بازیکن تیم فوتبال منچستریونایتد در مجموع ۲۹.۵ میلیون یورو درامد دارد، پوگبا به تازگی به عنوان بازیکن ماه باشگاه منچستریونایتد انتخاب شده است.
۶- اسکار بازیکن تیم فوتبال شانگهای اس آی پی جی در مجموع ۲۷.۴ میلیون یورو درآمد دارد.

۷- لوئیس سوارز بازیکن تیم فوتبال بارسلونا در مجموع ۲۶.۹ میلیون یورو در آمد داردف سوارز موفق به هتریک در جام باشگاه های جهان نیز شده است.
۸- سرخیو آگوئرو بازیکن تیم فوتبال منچسترسیتی در مجموع ۲۳.۵ میلیون یرور درآمد دارد، آگوئرو تا کنون بیش از 250 گل در دوران حرفه ای خود به ثمر رسانده است.

۹- آنخل دی ماریا بازیکن تیم فوتبال پاریس سنت ژرمن در مجموع ۲۲.۶ میلیون یورو درآمد دارد.
۱۰ – و کیلیان امباپه بازیکن تیم فوتبال پاریس سنت ژرمن با مجموع درآمد ۲۱.۵ میلیون یورو پردرآمد ترین بازیکنان فوتبال در سال 2018 بودند.
امباپه به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۸ فرانسه نیز انتخاب شد.
همچنین بازیکنان فوتبال باتوجه به میزان معروفیت و محبوبیت خود از طریق های مختلف مانند تبلیغات کسب درآمد می کنند.