آفتاب

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران | ویژگی‌ها و دوره‌های برترین آموزشگاه در تهرانآموزشگاه‌های آرایشگری متعددی در شهر تهران وجود دارند که کارآموزان این رشته، در این آموزشگاه‌ها دوره‌های آرایشگری را آموزش می‌بینند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران را بشناسید

WWW.SIMAYEHANI.COM

آموزشگاه‌های آرایشگری متعددی در شهر تهران وجود دارند که کارآموزان این رشته، در این آموزشگاه‌ها دوره‌های آرایشگری را آموزش می‌بینند. برخی از این آموزشگاه‌ها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را با دیگر آموزشگاه‌های آرایشگری متفاوت می‌کند. سیمای هانی به‌عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران، دوره‌های آموزشی متنوعی دارد که کارآموزان با شرکت در آن‌ها می‌توانند به یک آرایشگر حرفه‌ای تبدیل شوند. سیمای هانی به‌عنوان پرهنرجوترین آموزشگاه آرایشگری در تهران شناخته شده است و شما می‌توانید با هزینه‌ای اندک، در دوره‌های آرایشگری این مجموعه شرکت کنید. در ادامه با دوره‌ها و ویژگی‌های برترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در شهر تهران آشنا می‌شویم.

دوره های پر طرفداری ما کدامند؟

دوره پاکسازی پوست سیمای هانی

دوره کاشت ناخن سیمای هانی

دوره اکستنشن مژه سیمای هانی

دوره میکروپیگمنتیشن

و....

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

کارآموزان آرایشگری باید وقت و هزینه زیادی را صرف یادگیری این رشته جذاب و پول‌ساز کنند. به همین خاطر آن‌ها باید آموزشگاهی را انتخاب کنند که مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته باشد. برای مثال دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران باید توسط اساتید ماهر و مجرب این رشته برگزار شود تا کارآموزان بتوانند با بهترین کیفیت و دقت، آرایشگری را یاد بگیرند. باید اشاره داشت که به هر آموزشگاه آرایشگری نمی‌توان لقب بهترین آموزشگاه آرایشگری را داد و این مجموعه باید ویژگی‌های مشخصی داشته باشد. با ویژگی‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران آشنا می‌شویم.

برگزاری دوره‌های آرایشگری تحت نظر اساتید مجرب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک آموزشگاه آرایشگری خوب، استخدام اساتید مجرب و ماهر است. دوره‌های آموزشی آرایشگری باید زیر نظر اساتیدی برگزار شوند که در خارج از کشور دوره دیده‌اند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن تجربیات خود را به کارآموزان آرایشگری منتقل کنند. همچنین اساتید یک آموزشگاه آرایشگری خوب باید تجربه زیادی در تدریس آرایشگری داشته باشند. باید اشاره داشت که تمامی اساتید مجموعه سیمای هانی در خارج از کشور دوره دیده‌اند و طبق جدیدترین متدهای روز دنیا، آرایشگری را به هنرجویان مجموعه ما تدریس می‌کنند.

برخورداری از شعبه‌های متعدد در شهر تهران

تهران یکی از بزرگ‌ترین شهرهای دنیا است و به همین خاطر دسترسی به مناطق مختلف آن برای ساکنین این شهر دشوار است. برای مثال اگر یک هنرجوی آرایشگری در شرق تهران زندگی می‌کند، حضور در یک آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران برای او بسیار دشوار است. به همین خاطر بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران باید شعبه‌های متعددی در سراسر این شهر داشته باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه، برخورداری از چهار شعبه لوکس در مناطق مختلف تهران است. شما در هر منطقه از تهران می‌توانید به‌راحتی در شعبه‌های مختلف سیمای هانی، در دوره‌های آموزشی مجموعه ما شرکت کنید. شعبه‌های سیمای هانی در شهر تهران عبارت‌اند از:

  • شعبه رسالت
  • شعبه صادقیه
  • مرکز اصلی سیمای هانی در بلوار فردوس
  • شعبه نازی‌آباد

بهترین کلاس آرایشگری تهران

آموزش تضمینی آرایشگری

همان‌طور که عنوان شد، کارآموزان آرایشگری باید وقت و هزینه زیادی برای آموزش این رشته صرف کنند و به همین خاطر یکی از ویژگی‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه باید آموزش تضمینی باشد. یک آموزشگاه آرایشگری خوب باید تضمین بدهد که هنرجویان با شرکت در دوره‌های این مجموعه به‌صورت قطعی آرایشگری را یاد می‌گیرند. سیمای هانی باتوجه به سابقه بالا و کیفیت اساتید خود، این تضمین را می‌دهد که کارآموزان با شرکت در دوره‌های آرایشگری مجموعه ما، آرایشگری را به‌صورت کامل و اصولی یاد می‌گیرند. باید اشاره داشت به‌صورت ماهیانه بیش از 2000 هنرجو در دوره‌های آموزشی سیمای هانی شرکت می‌کنند و این خود نشان‌دهنده کیفیت بالای دوره‌های آموزشی مجموعه ما است.

تنوع بالای دوره‌های آموزشی آرایشگری

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران، تنوع بالای دوره‌های آموزشی آرایشگری آن است. یک آموزشگاه خوب باید دوره‌های آموزشی تمام رشته‌های آرایشگری مانند مو، ناخن و پوست را برگزار کند تا کارآموزان با شرکت در این دوره‌ها بتوانند یک آرایشگر حرفه‌ای و کاربلد شوند. باید اشاره داشت که هرساله رشته‌های جدیدی در آرایشگری مد می‌شوند و آرایشگران برای کسب درآمد بیشتر باید با شرکت در دوره‌های این رشته‌های جدید، علم و مهارت خود را به‌روز کنند.

مجموعه ما به‌عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران انواع دوره‌های آرایشگری مانند کاشت ناخن، اکستنشن مو و آرایش و پیرایش پایه را برگزار می‌کند. همچنین دوره‌های تخصصی مانند آموزش کار با دستگاه لیزر نیز در سیمای هانی برگزار می‌شود.

امکان انتخاب ساعت و روز کلاس‌ها توسط کارآموزان

بسیاری از شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی آرایشگری شاغل هستند و نمی‌توانند در تمام روزهای هفته در کلاس‌های این دوره‌های آموزشی شرکت کنند. به همین خاطر یک آموزشگاه آرایشگری خود باید این امکان را به هنرجویان خود بدهد تا آن‌ها بتوانند ساعت و روز کلاس‌های دوره‌های آموزشی آرایشگری را انتخاب کنند. کارآموزان سیمای هانی می‌توانند به‌آسانی و با قدرت انتخاب بالا، روز و ساعت کلاس‌های آرایشگری خود را انتخاب نمایند. باید اشاره داشت که بسیاری از هنرجویان مجموعه ما ساکن شهرهای دیگر هستند و آن‌ها نیز برای راحتی خود باید روز و ساعت دوره‌های آموزشی را خود انتخاب کنند.

آموزش آرایش زنانه

سیمای هانی؛ بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

می‌توان گفت تمام اساتید و هنرجویان آرایشگری شهر تهران، با آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی آشنا هستند. چرا که مجموعه ما بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران است و هر ماه بیش از 2000 هنرجو در دوره‌های آموزشی سیمای هانی شرکت می‌کنند. همچنین باید اشاره داشت که قیمت دوره‌های آموزشی مجموعه ما بسیار مناسب است و کارآموزان آرایشگری می‌توانند با هزینه‌ای اندک، تمام رشته‌های آرایشگری را در مجموعه ما آموزش ببینند. اگر به یادگیری آرایشگری علاقه دارید و می‌خواهید یکی از درآمدزاترین مشاغل ایران را آموزش ببینید، شرکت در دوره‌های سیمای هنر بهترین و سریع‌ترین گزینه برای یادگیری آرایشگری است.

دوره آموزش آرایشگری زنانهمعرفی دوره‌های آموزشی آرایشگری سیمای هانی

همان‌طور که عنوان شد، دوره‌های آموزشی آرایشگری سیمای هانی تنوع بسیار بالایی دارد. از مهم‌ترین دوره‌های آموزشی مجموعه ما می‌توان به دوره آموزشی تاتو صورت، پاکسازی پوست، کاشت و طراحی ناخن، کراتینه مو، رنگ مو و آرایش و پیرایش پایه اشاره کرد. تمام هنرجویان آرایشگری با شرکت در دوره‌های ما می‌توانند به یک آرایشگر حرفه‌ای و کاربلد تبدیل شوند. در ادامه با جذاب‌ترین و درآمدزاترین دوره‌های سیمای هانی به‌عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران آشنا می‌شویم.

معرفی دوره آموزش تاتو صورت (آرایش دائمی) سیمای هانی

یکی از جذاب‌ترین دوره‌های آموزشی آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی، دوره آموزش تاتو صورت یا آرایش دائمی است. این دوره در هشت جلسه برگزار می‌شود و شامل تمام دوره‌های تاتوی زیبایی مانند دوره فیبروز ابرو، شیدینگ، میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو است. هنرجویان با شرکت در این دوره می‌توانند به‌صورت حرفه‌ای تاتو صورت یا آرایش دائمی را آموزش ببینند. باید اشاره داشت که این دوره با قیمتی بسیار مناسب و با 80 درصد تخفیف در مجموعه ما برگزار می‌شود. همچنین این دوره در هر چهار شعبه لوکس سیمای هانی برای کارآموزان ارائه می‌شود.

 

دوره آموزش پاکسازی پوست؛ از جذاب‌ترین دوره‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

پاک‌سازی پوست یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیباسازی پوست است که طی چند سال اخیر بسیار در میان خانم‌ها محبوب شده است. این رشته آرایشگری درآمد بسیار خوبی دارد و هنرجویان با شرکت در دوره آموزشی پاک‌سازی پوست سیمای هانی می‌توانند به‌صورت حرفه‌ای و اصولی پاک‌سازی پوست را آموزش ببینند. این دوره در دو جلسه یک ساعته توسط برترین اساتید این حوزه برگزار می‌شود. قیمت این دوره آموزشی مجموعه ما بسیار مناسب است و شما می‌توانید با 80 درصد تخفیف، هزینه حضور در این دوره را پرداخت کنید.

معرفی دوره آموزش کاشت ناخن سیمای هانی

کاشت ناخن یکی از محبوب‌ترین رشته‌های آرایشگری است که کارآموزان با یادگیری آن می‌توانند به درآمد بسیار خوبی برسند. دوره آموزشی کاشت ناخن سیمای هانی در هشت جلسه یک ساعته و زیر نظر برترین اساتید ناخن کار ایران برگزار می‌شود.

باید اشاره داشت که تمام اساتید ناخن کاری مجموعه ما در خارج از کشور دوره‌های ناخن کاری خود را گذرانده‌اند و مباحث این دوره مانند آشنایی با ساختمان ناخن، مانیکور و پدیکور خشک و تر، اکسپرس مانیکور و پولیش ناخن را مطابق با متدهای روز دنیا به هنرجویان آموزش می‌دهند. شایان‌ذکر است که این دوره آموزشی آرایشگری در تمام شعبه‌های مجموعه سیمای هانی ارائه می‌شوند.

دوره آموزشی آرایش و پیرایش پایه آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی

می‌توان گفت که دوره آموزشی آرایش و پیرایش مهم‌ترین دوره آموزشی آرایشگری است. این دوره سیمای هانی مناسب هنرجویانی است که می‌خواهند حرفه آرایشگری خود را شروع کنند. چرا که پایه آرایشگری، یادگیری آرایش و پیرایش است.

 

این دوره در مجموعه ما به‌صورت پایه تدریس می‌شود و کارآموزانی که با آرایشگری و مباحث آن آشنایی ندارند با شرکت در آن می‌توانند تمام مباحث آرایشگری را از پایه آموزش ببینند. دوره آموزشی آرایش و پیرایش سیمای هانی در هشت جلسه سه ساعته برگزار می‌شود. باید اشاره داشت که افراد برای راه‌اندازی سالن آرایشگاه زنانه خود به مدرک این دوره نیاز دارند. به همین خاطر هنرجویان می‌توانند با شرکت در این دوره مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دریافت نمایند.

دوره آموزشی کراتینه مو؛ از جذاب‌ترین دوره‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

دوره آموزشی کراتینه مو یکی از محبوب‌ترین دوره‌های مجموعه ما است. کارآموزان با شرکت در این دوره سرفصل‌های ریباندینگ مو، پروتئین تراپی مو و کراتینه مو را در دو جلسه دو ساعته آموزش می‌بینند. کراتینه کردن مو از درآمدزاترین رشته‌های آرایشگری است و تمام آرایشگران حرفه‌ای باید با مباحث این روش آشنایی داشته باشند. شما می‌توانید با 80 درصد تخفیف در این دوره مجموعه ما شرکت کنید و به صورت کامل و اصولی تمام مباحث کراتینه و صاف کردن مو را یاد بگیرید.

معرفی دوره آموزش رنگ مو و مش مو در مجموعه سیمای هانی

تمام آرایشگران حرفه‌ای و کاربلد باید با رنگ و مش مو آشنایی داشته باشند. سیمای هانی به‌عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران، یکی از بهترین و جامع‌ترین دوره‌های آموزش رنگ مو و مش مو را برگزار می‌کند. این دوره سیمای هانی در هشت جلسه یک ساعته و توسط برترین اساتید کشور تدریس می‌شود. در پایان این دوره شما می‌توانید مدرک معتبر آموزشگاه سیمای هانی در زمینه رنگ و مش مو را دریافت کنید. باید اشاره داشت که این دوره نیز در تمام شعبه‌های مجموعه ما ارائه می‌شود.

 

دوره آموزش طراحی ناخن؛ از درآمدزاترین دوره‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

همان‌طور که عنوان شد، دوره آموزشی کاشت ناخن سیمای هانی یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی مجموعه ما است. ما در سیمای هانی علاوه‌بر دوره کاشت ناخن، دوره طراحی ناخن را نیز برگزار می‌کنیم. طراحی ناخن یکی از دشوارترین روش‌های زیباسازی ناخن است که به آسان‌ترین شکل ممکن توسط اساتید مجرب و ماهر ما آموزش داده می‌شود. شما با هر مقدار از تجربه، می‌توانید با شرکت در این دوره مجموعه ما، به یک طراح ناخن حرفه‌ای و کاربلد تبدیل شوید. باید اشاره داشت که تمام اساتید طراح ناخن سیمای هانی دوره‌های این رشته را در خارج از کشور گذرانده‌اند.

دوره آموزش اکستنشن مژه یا کاشت مژه

طی سال‌های اخیر تقاضا برای خدمات کاشت یا اکستنشن مژه بسیار زیاد شده است. این روش زیباسازی درآمد بسیار خوبی دارد و هنرجویان با یادگیری آن می‌توانند درآمد خود از آرایشگری را متحول کنند. باید اشاره داشت که دوره آموزشی اکستنشن مژه یا کاشت مژه سیمای هانی در چهار جلسه دو ساعته و زیر نظر برترین اساتید این حوزه برگزار می‌شود. همچنین این دوره آموزشی در تمام شعبه‌های مجموعه ما در دسترس است. از سرفصل‌های دوره آموزشی اکستنشن یا کاشت مژه می‌توان به آموزش اکستنشن و کاشت مژه تار به تار و کلاسیک، اکستنشن مژه نچرال و ترمیم و پاک‌کردن اکستنشن مژه اشاره کرد.

 

دوره آموزشی لیفت ابرو در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

دوره آموزشی لیفت ابروی سیمای هانی با سرفصل‌های پرپشت کردن ابرو، حالت دادن به ابرو و لیفت ابرو در یک جلسه دو ساعته برگزار می‌شود. تمام اساتید این دوره سیمای هانی از بهترین اساتید کشور انتخاب شده‌اند و شما با شرکت در این دوره می‌توانید در یک جلسه به‌صورت کامل مباحث لیفت ابرو را یاد بگیرید. باید اشاره کرد که دوره لیفت ابرو مکمل دیگر دوره‌های مرتبط با پوست و ابرو است و پیشنهاد می‌شود در این دوره‌های سیمای هانی را به‌صورت هم‌زمان شرکت کنید. دوره لیفت ابروی مجموعه ما در هر چهار شعبه در دسترس هنرجویان است.

سیمای هانی

بهترین دوره‌های آموزش آرایشگری در سیمای هانی

آرایشگری یکی از درآمدزاترین مشاغل در ایران است و خانم‌های زیادی علاقه دارند در این حرفه جذاب فعالیت داشته باشند. به علت رقابت شدید در این رشته، شما باید به یکی از بهترین آرایشگرهای شهر خود تبدیل شود و برای این امر باید در دوره‌های آموزشگاه‌های برتر شرکت کنید. سیمای هانی به‌عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران تمام دوره‌های آرایشگری را برگزار می‌کند و افراد با شرکت در آن می‌توانند مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دریافت کنند.
وبگردی